Skocz do zawartości


Redukcja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Redukcja
1 Pytanie

Jako ze mieszkam w U.K. nie mam dostepu do polskich supli. A chce kupic jakis dobry fat burner. I znalazłem firmy Maximuscle. Produkt nazywa sie Thermobol 2 (w kapsułkach). Słyszał ktos o tej firmie cos ? Bo tu to dosc znana firma i dosc droga. Patrzylem na sklad tego. Okazuje sie ze Thermobol 2 ma WSZYSTKIE składniki jakie zawiera TSE a do tego ma kilka dodatkowych (np. chrom, D-Biotin itd.). Wynika wiec z tego ze skladowo jest dobry a nawet lepszy od TSE.

2 Pytanie

Głowny cel: za wszelka cene podtrzymanie masy miesniowej, nie chce zadnych spadkow, albo jesli musza byc to zminimalizowac je jak najbardziej.
Drugozedny cel: zrzucic troche fatu - głownie z brzucha.

Co jeszcze brac na redukcji ? Napisze co ja mysle: prawie to wszystko co brałem dotąd na masówce czyli: witaminy i minerały + omega 3 (profilaktycznie), ZMA i lecytyne (regeneracja), L-glutamina (jakis antykatabolik musi byc), aminokwasy (to wiadomo). Dotąd tez brałem gainera ale zastanawiam sie czy na redukcji nie zastąpic go zwykła odzywką białkową z racji tego ze powinienem ograniczyc węgle jesli chce choc troche zrzucic fatu (i tak redukcje planuje tylko na 30 dni). Bedą musialy wystarczyc wegle z pozywienia. Biako wiadomo zeby nie bylo spadkow. No i oczywiscie ten fat burner - Thermobol 2.

3 Pytanie

Jaki trening ? Napisze co ja mysle: jako ze dotad na masowce robilem tylko rece, klatke i plecy (bo tylko na przyroscie tych partii mi zalezy i zalezalo) zamierzam dalej robic taki sam trening dla tych partii ciała jaki robilem - czyli typowo na mase. Akurat na zrzuceniu tłuszczu z tych partii miesni wcale mi nie zalezy, czyli na tak zwanym zarzezbieniu, dlatego tez mam dalej zamiar robic trening masowy na rece, klate i plecy. Zalezy mi glownie na brzuchu. Dlatego oprocz tej masowki mam zamiar biegac 3 razy w tygodniu i codziennie robic brzuszki - ale brzuszki nie takie normalne i to jeszcze na przechyle, tylko brzuszki szybkie, energiczne, duzo powtorzen w serii, krotkie przerwy miedzy seriami - tak zeby jak najwiecej wypocic w czasie tego cwiczenia. Normalnie siłke mam we wtorki, czwartki i soboty - i tak by pozostalo, biegałbym w dni wolne od siłki: poniedzialki, środy i piątki. Brzuszki jak juz wspomnialem codziennie - moze jeden dzien odpoczynku sobie zrobie od brzuszkow.

Zdaje sobie sprawe ze nie chudnie sie z wybraych czesci ciala tylko z calego ciala - wiec mi juz tego nie piszcie. Ale wlasnie dlatego mam taki plan - masówka dla rąk, klaty i pleców + bieganie i brzuszki na zrzucenie brzucha - bo jak juz wspomnialem nie zalezy mi na zrzucaniu fatu z rak, plecow czy klaty a zalezy mi zeby w tych partiach nie bylo spadkow.

Wiem ze dobra by byla jeszcze pływalnia ale niestety nie wchodzi w rachube, nie mam ani na to czasu ani srodkow.

4 Pytanie

Załóżmy ze kupie ten Thermobol 2 i przyjmijmy umownie ze jest on jak TSE, to jak mam go dawkowac ? nie chodzi mi o ilosc kapsułek lecz chodzi mi o to jak: o jakich porach dnia i ile razy dziennie? Np. Przed treningiem lub bieganiem ? czy po ? czy moze przed posiłkiem ? Skoro on dziala na zasadzie spalania i pocenia sie jak TSE to chyba przed treningiem co nie ?

Po tej 30 - dniowej redukcji mam zamiar znow robic mase ale wtedy do mojej suplementacji dołącze CLA - zeby znowu nie przytyc.

Prosze o uwagi wszystkich ktorzy cos wiedzą, im wiecej wypowiedzi tym lepiej, a nie ze napisze mi jeden i tyle bo reszta sie zgadza :) Im wiecej uwag tym lepiej. Z góry dzieki. Pozdrawiam

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
Sorry za spam ale jeszcze dodam jesli chodzi o diete: przede wszystkim ogranicze węgle i tłuszcze natomast tak sobie mysle ze bialka bede bral tyle ile bralem na masówce zeby za wszelka cene nie dopuscic do spadkow. No od bialka sie raczej nie tyje (chyba ze ktos przegina z białkiem).

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
o kurwa ale sie rozpisaliscie, dzieki ludzie za pomoc...

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja

2 Pytanie



Fat pali się stopniowo( z góry w dół) więc troszkę
trzeba poczekać by dojść do brzucha

pytałeś co na redukcji potrzeba :

Zestaw 1
- podstawa cyklu FAT BURNER
- oraz bialko/BCAA (zalecam bialko najlepiej uniwersalne by chronic miesnie i przed snem)
- inne przydatne suple na redukcji to:
- Chrom (ogranicza łaknienie)
- Chitosan (stanowi pułapkę dla tłuszczy w żołądku)
- kreatyna PIROGRONIAN * (z racji swoich wlasciwosci - spalania tluszczu oraz zapobiegamy spadką siły)
- Omega 3 (większą wrażliwość mięśni na działanie insuliny.ułatwia gromadzenie glikogenu i wchodzenia aminokwasów do mięśni, jak również pomaga chronić zapasy glutaminy. Gdy mięsnie są czułe na insulinę, wzrasta ich przyrost, a zmniejszają się zapasy tłuszczu,dodatkowo ograniczają wytwarzanie prostaglandyn - hormonów tkankowych sprzyjających gromadzeniu tłuszczu zapasowego)
- Olej MCT (redukcja tluszczu,antykatabolik,zrodlo energii)
- CLA * (stosowac minimum 12 tyg, fakty:zapobiega odkladaniu sie nowego tluszczu, powoduje przyrost beztluszczowej masy miesniowej poprawia samopoczucie na redukcji jednak znaczacej roznicy utraty wagi osoby stosujące nie zauwazyly dlatego stosowac tylko jako dodatek)
- HCA *(kwas hydroksycytrynowy słuzy bardziej zapobieganiu powstawiania tluszczu, powstawaniu licznych procesow w organizmie, braku laknienia na słodycze produkty z mąki jak biały chleb, makaron)
- lecytyna* zrodlo substancji lipotropowych, ktore maja ogromny wplyw na tempo spalania tkanki tluszczowej.proponuje 2-4razy 5g dziennie
- witaminy i mineraly rowniez niezbedne do inicjacji reakcji metabolicznych /szczegolnie wazne sa elektrolity magnez/potas oraz cynk
- L-karnityna (odgrywa istotną rolę w metabolizmie kwasów tłuszczowych,wiąże kwasy tłuszczowe i wprzęga je w procesy energetyczne. dawka skuteczna to minimum 2g)

Osoby ktore chca w wiekszym stopniu chronic swoje miesnie moga zastosowac dodatkowe antykataboliki w postacji:

- HMB *
- L-Glutamina *
- Tauryna

*dodatek do cyklu


4 Pytanie

ok. 30 min. przed śniadaniem i obiadem.



Jak będziesz brać te CLA to na opakowaniu pisze 2g dziennie
a więc bierz 4g dziennie, po obiedzie i śniadaniu, będzie lepiej działać.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja

ok. 30 min. przed śniadaniem i obiadem.



tylko ja mam troche z dupy bo pracuje w nocy i w sumie sniadan nie mam. tzn mam tak: w nocy praca, w czasie pracy o 3 w nocy jem lunch, wracam do domu kolo 9 rano jem sniadanie (choc w sumie dla mnie to jest kolacja, bo niedlugo po tym ide spac), potem ide spac, wstaje kolo 19 wieczorem i wtedy jem (cóz dla was by to byla kolacja) obiad i zaraz potem wyjezdzam do roboty. Wiec co myslisz ? jak w takiej sytuacji brac to "pseudo TSE" ?

Nie masz nic do powiedzenia na temat 3 Pytania ? Wystarcza aeroby w postaci biegania i brzuszkow ? I w takich dniach jak napisalem ?

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
mysle ze masz trening do dupy to tak od siebie kup CLA to ci nie spadnie i pomoze spalac biegac mozesz aczkolwiek nawet nie wiem czy to treningiem mozna nazwac no ale mozesz robic jak chcesz jak chcesz redukcje zrobic to dieta bialkowa+aeroby(skakanka bieganie rowerek itp) CLA+ fat burner aczkolwiek jesli chcesz schudnac pierw bym zbudowal mase a potem walil rzezbe to ci odrazu spadnie fat i bedzie rzezba tera uwazam za bezsensowne ale rob jak chcesz brzuszki nie spala fatu
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
A kiedy chodzisz na siłkę ?

Ja bym proponował to brać jak wstaniesz czyli zaraz po wstaniu przed
pierwszym posiłkiem, a następne przed kolejnym twoim takim "dużym posiłkiem"

co do pkt 3 nie mam zbyt wiele do powiedzenia, bieg to dobre aeroby
bo sam je stosowałem na redukcji, i ja jeszcze biegałem po treningu siłowym
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja

Ja bym proponował to brać jak wstaniesz czyli zaraz po wstaniu przed
pierwszym posiłkiem, a następne przed kolejnym twoim takim "dużym posiłkiem"


no własnie troche z dupy bo jak wstaje to odrazu mam "duzy posiłek" czyli obiad (okolo godziny 21) i zaraz po nim lece do roboty. Innyi słowy u mnie duzym posilkiem jest posiłek zaraz po przebudzeniu :/

W sumie to na sike nie chodze :P siłke mam urzadząną w domu w salonie :) Napisalem w pierwszym poscie kiedy: wtorki, czwartki zaraz po pracy a zaraz przed snem czyli kolo 8 rano :) a w soboty (dzien wolny od pracy) cwicze wieczorem

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
No ale chyba jesz jakieś posiłki prócz tego obiadu :D ?
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
grrrrrrr no juz napisałem

Wstaje - jem duzy posiłek (dla was kolacja z racji tego ze jem go kolo godziny 21), jade do roboty, w robocie kolo godziny 3 w nocy jem lunch, wracam do domu, w domu jestem kolo godziny 6:40 rano (w dni treningowe cwicze kolo godziny 8 rano), sniadanie (choc to dla mnie kolacja jest) jesm okolo godziny 9 lub 10 rano, wkrótce potem (okolo godziny 11 rano) ide spac. Wstaje jest godzina po 19, nei raz 20 i zas jem duzy posiłek i odrazu po tym ide do roboty. W soboty jedynie mam normalny rozklad dnia jak normalni ludzie a nie jak nietoperze.

Musze wlasnie leciec do roboty, nara

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
ja bym drugą porcje brał przed tym lunchem
a pierwszą jak pisałem przed obiadem
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja

biegac mozesz aczkolwiek nawet nie wiem czy to treningiem mozna nazwac


a kto powiedzial ze bieganie to dla mnie trening, to tylko aeroby zeby troszke zrzucic fat. Trening to dla mnie silka, czyli cwiczenia na mase ktore robie 3 razy w tygodniu wtorki, czwartki i soboty. Co w tym jest "do dupy" ? Jest jak powinno byc - siłka najlepiej 3, góra 4 razy w tygodniu.

aczkolwiek jesli chcesz schudnac pierw bym zbudowal mase a potem walil rzezbe to ci odrazu spadnie fat i bedzie rzezba tera uwazam za bezsensowne


A skad ty wiesz jaka ja mam mase? nie przypominam zeby o tym wspominal. Wiec czemu mi cos radzisz skoro nie wiesz jak wygladam ? Nie to ze mam pretensje tylko mnie to troszku dziwi. Wazne okolo 80 kilo przy wzroscie 175. Bic własnie zmierzylem - mam 39 (no dokladnie 38,8 :P ) bez pompy. Pudzian ze mnie zaden ale nie jest zle i moim zdaniem przyszedl czas na redukcje. Twoim zdaniem kiedy mam sie redukowac ? Jak bede wazyl 90 i mial 45 w łapie ? Dodam ze łapy nie mam otłuszczonej, jak napne są poprostu miesnie.

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
Aha sorry ze zas spamuje ale: ramzes17 napisał/a:
brzuszki nie spala fatu


I tak i nie. Jesli ktos robi normalnie brzuszki, jeszcze w przechyle (z gowąw dół) gdy jest duzo ciezej to sie nie spala, tylko niejako jeszcze przybiera bo sie powiekszaja miesnie brzucha. Natomast jesli robisz brzuszki szybko, energicznie, z bardzo krotkimi przerwami miedzy seriami a z duza iloscia powtórzen w serii to spalasz. Jesli do tego jeszcze bierzesz fat burner i zalozysz na brzuch opaske (zeby sie bardziej w tym miejscu pocic) to tym bardziej spalasz. Kolejnym warunkiem to nie cwiczyc brzuszki 3 razy w tygodniu tylko codziennie, regularnie - w ten sposob spalisz.

"Ćwiczenia na brzuch powinno się robić na każdej sesji treningowej lub nawet 6 razy w tygodniu. Kiedy trenowałem brzuch 2 razy dziennie, pozbyłem się tłuszczu w ekspresowym tempie i uzyskałem mięśnie ostre jak brzytwa, krótki - 15-20 minutowy codzienny trening jest wystarczający do rozwinięcia wspaniałych mięśni brzucha, jeśli przerwy między seriami nie będą dłuższe niż 30 sekund - nad brzuchem trzeba pracować ostro i szybko, najlepiej nie robiąc żadnych przerw między seriami podczas robienia superserii, by wywołać palenie mięśni i przyspieszyć spalanie tłuszczu. Należy robić dużą ilość powtórzeń bez żadnego obciążenia. Pasy ogrzewające i opaski wzmagają pocenie w okolicach brzucha, co przyspiesza tracenie wody i tłuszczu, dlatego polecam ich zakładanie przy treningu wszystkich mięśni, a nie tyko brzucha. Komórki tłuszczowe zawierają ogromne ilości wody, a więc pocenie się pomaga w pozbywaniu się ich nadmiaru. Pasy ogrzewające zdecydowanie pomagają w szybszym i łatwiejszym uzyskiwaniu ostrych mięśni brzucha" - Arnold Schwarzenegger (on chyba znał sie na rzeczy co ? )

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
co myslicie o białku sojowym ? mysle czy by takiego wlasnie bialka nie zapodac na redukcji. Chodzi o to ze sam fat burner bedzie mnie kosztowal w cholere kasy a nie ma zadnych promocji na białka serwatkowe. Białko sojowe jest dosc tanie wiec mysle czy nie zapodac. Co myslicie ? Jest ono rownierz w pelni wartosciowe jak bialko pochodzenia zwerzecego ? Tylko prosze o szybka odpowiedz bo za jakas godzine lece do sklepu.

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
Kup ostrowie jest w miarę tania
  • 0
...

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
heh, ale jak poczytasz wyzej, ja nie jestem z Polski :)

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
heh zapomniałem ;] w sumie różnorodność dla organizmu jest wskazana no ale nie wiem jak te białko sojowe by sie sprawdziło ktoś bardziej doświadczony by sie wypowiedział :)
  • 0
...

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
dobra ludziska wiec pisac ! :) Moze własnie na redukcji takie by bylo wskazane bardziej ? :)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja

Natomast jesli robisz brzuszki szybko, energicznie, z bardzo krotkimi przerwami miedzy seriami a z duza iloscia powtórzen w serii to spalasz. Jesli do tego jeszcze bierzesz fat burner i zalozysz na brzuch opaske (zeby sie bardziej w tym miejscu pocic) to tym bardziej spalasz. Kolejnym warunkiem to nie cwiczyc brzuszki 3 razy w tygodniu tylko codziennie, regularnie - w ten sposob spalisz.

no kolego napisales czy brzuszki spalaja fat a nie czy brzuszki z wspomagaczami spalaja fat pisz dokladnie
mozesz brac i serwatkowe i sojowe roznorodnosc jest wskazana i jesli chcesz cos dodawac to EDYTUJ posty bo bedzie ostrz
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja

no kolego napisales czy brzuszki spalaja fat a nie czy brzuszki z wspomagaczami spalaja fat pisz dokladnie


w pierwszym poscie napisałem wyraznie ze po pierwsze chce brac fat burner o nazwie Thermobol 2, wiec o wspomagaczu napisalem. Robiac same brzuszki ciezko by bylo spalic fat. Jesli jako wspomagacz miales na mysli opaske to i bez tego mozna spalic fat jesli trenujesz brzuch codziennie. Wszystko zalezy jak wykonujesz dane cwiczenie - to powinienes wiedziec. Dane cwiczenie mozna wykonac na rozny sposob uzyskujac w ten sposob rozny efekt. Sam wiesz ze jak ktos zle cwiczy na mase (za maly ciezar, za duzo powtorzen, za maly czas na regeneracje) to moze jeszcze stracic w obwodach a nie przybrac. I wlasnie to "zjawisko" mozna wykorzystac w robioniu brzuszkow, zeby stracic w obwodzie pasa.
Pozatym zauwaz ze w pierwszym poscie nie napisalem ze mam zamar robic same brzuszki - lecz i biegac. Zgodze sie z toba ze opierając redukcje na samych brzuszkach ciezko by bylo zrzucic. Ale ja w pierwszym poscie napisalem ze mam zamiar biegac i robic brzuszki a to zasadnicza roznica.

jesli chcesz cos dodawac to EDYTUJ posty


czasem niestety jest tak drogi

kolego

ze nie moge edytowac postow - nie wiem czemu. Jak daje na edytuj wyskakuje mi okno jak bym mial zalozyc nowy post. A czasem sie da. Moze cos sie czasem strona rąbie, to jak jestes taki madry to to napraw skoro jestes moderatorem - bo jak nie to dostaniesz ostrzezenie :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024