Skocz do zawartości


Zdjęcie

L-glutamina bez kreatyny?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

L-glutamina bez kreatyny?
jak skonczylem 1 cykl na krecie to jest wiekszy sens brac teraz sama L-glutamine, ktorej troche mi jeszcze zostalo czy lepiej zostawic ja na drugi cykl z kreatyna?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: L-glutamina bez kreatyny?
mozesz brać , jako antykatabolik dobrze sie sprawdzi

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: L-glutamina bez kreatyny?
w sumie racja, przeczytalem co pisze na opakowaniu i przydatne na pewno jest (np. wzrost stezenia hormonu wzrostu), tylko mialem na mysli to, ze z kreatyna ma do duzo lepszy efekt- nie wiem czy dobrze mysle ale pomagalo tez w jej transporcie m.in., a branie przez dosc dlugi okres L-glutaminy nie szkodzi w zaden sposob?

anyway thx maks
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: L-glutamina bez kreatyny?

branie przez dosc dlugi okres L-glutaminy nie szkodzi w zaden sposob?


nie, glutamine mozna właczyc smiało do stałej suplementacji tak jak węgle czy białko. Glutamina to bardzo dobry antykatabolik ktory powstrzymuje rozpad bialka. To nie kreatyna ze bierze sie ją cyklicznie. Twoj organizm sam wytwarza glutamine ale dla czlowieka cwiczacego kulturystyke to przewaznie za mało dlatego dobrze jest ja dodatkowo spozywac.

A tak na marginesie przy nastepnym cyklu do krety oprocz tego ze bedziesz brał glutamine kup sobie tez tauryne, jest tania a poprawia ona transport krety. Pozatym sa pewne wspolzaleznosci miedzy tauryna i glutaminą. Jesli bierzesz tauryne spada zapotrzebowanie organizmu na glutamine, wiec jak bedziesz na cyklu krety i bedziesz bral tauryne to bedziesz mogl zazywac mniej glutaminy niz zwykle - zaoszczedzisz. A teraz puki nie jestes na cyklu krety bierz samą glutamine ale w normalnych ilosciach.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024