Skocz do zawartości


Redukcja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
wiec nie jetem modem w tym dziale
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
dziekuje ramzes za ostrzezenie, usieszyles sie ?

Mam pytanie do kogos serio zorientowanego (czyli niekoniecznie od ramzesa :P ). Dlaczego TSE bierze sie przed posilkiem (30 minut przed sniadaniem i obiadem), jaki jest tego powód ? Bo tak sie zastanawialem, przeciez tego typu fat burnery powoduja ze dochodzi do spalenia tluszczu w komorkach i zamianie go na energie. Czemu wiec nie bierze sie tego 30 minut przed treningiem lub bieganiem ? Tzn. nie kwestionuje tego ze TSE tak sie bierze, tak podaje producent i widocznie tak ma byc, ale czemu tak a nie jak ja napisalem ?

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
zauwazyłem ze jak nie ma Joksa to juz nikt na tym forum nie umie odpowiadac na bardziej skomplikowane pytania. Bieda z nędzą. Pozostali moderatorzy umieja tylko odpowiadac na pytania co lepsze mass xxl czy cos tam, tego nie bierz to syf, to wes bo cie porobi i tyle, a jakiejs wiedzy teoretycznej 0 ! A jak sie zada jakies ciut trudniejsze pytanie to tylko umieją małpowac Joksa i powtarzac to co on kidys napisal lub zamiascil w FAQ. Zaden nie ma własnego zdania. Kiedy Joks wraca ?

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
dobra ziom chcesz sie redukowac przybierajac na masie z opaska na brzuchu i jeszcze bez diety :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
no widzisz, a nie mowilem, za zarzut odrazu odpowiedziales szyderstwem, uderzyc w stół a odezwa sie nozyce, a zeby jakos naukowo wyjasnic pytanie o dawkowanie TSE to juz bylo za trudne dla ciebie, tylko Jkoks by pewnie na nie odpowiedzial.

Z Toba chyba jest cos nie halo :rotfl: :

dobra ziom chcesz sie redukowac przybierajac na masie


nei napisalem w tym temacie ani razu ze chce przybierac, tylko nie chce miec spadkow lub chce je zminimalizowac, umiesz czytac ? czy masz problemy ?

z opaska na brzuchu


co w tym zabawnego ? z głowa masz wszystko w porzadku ? wielu sportowcow tego uzywa podobnie jak pasa do martwego ciagu czy rękawiczek na silowni zeby odcisków nie bylo :rotfl:

jeszcze bez diety


a czy ja choc raz napisalem w tym poscie ze nie mam diety ? wrecz przeciwnie napisalem ze w diecie musze ograniczyc węgle. Ty chyba serio masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem :hyhy:

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
ci powiem jedno szkoda mi czasu na ciebie wez uloz porzadny trening z wszystkimi partiami ciala :rotfl: dieta suple juz byly podane i rozpisane dieta+aeroby i nie przezywaj jak baba okres stwarzasz problemy beznadziejne zadaj normalne pytania jesli chcesz wogole uzyskac odpowiedz jesli nie pasuja ci odpowiedzi to napisz do JOKSA i nie becz :rotfl:
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
rozbrajasz mnie czlowieczku....

ci powiem jedno szkoda mi czasu



to po cholere piszesz glupoty i zasmiecasz moj temat jesli nie potrafiles odpowiedziec na powyzsze pytanie ?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024