Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

2 pytania
1. Ostatnio na forum padło kilka postów w których ludzie bardziej zachwalają carbo od gainera dlaczego tak jest? przeciez i to i to węglowodany. Czemu Gainera stosuje się w godzinach okołotrenigowych po 100g a Carbo już mniej powiedzmy po 50g??

2. Ostatnio gdy odwiedziłem sklep sportowy sprzedawca powiedział mi że wszystkie firmy po kolei podnoszą ceny masówek i białek. Spojrzałem na ceny no i rzeczywiście mass xxl który kosztował 129zł kostuje 142zł a Nitroprogen który kosztował 159zł kosztuje 184zł. Co o tym sądzicie? czy wszędzie rzeczywiście ceny poszły w góre?
  • 0

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 pytania

1. Ostatnio na forum padło kilka postów w których ludzie bardziej zachwalają carbo od gainera dlaczego tak jest? przeciez i to i to węglowodany.


po pierwsze carbo to same weglowodany ... a gainer to weglowodany + białko ... i tu jest ta roznica ...


Czemu Gainera stosuje się w godzinach okołotrenigowych po 100g a Carbo już mniej powiedzmy po 50g??


gainera sie bierze 100g, poniewaz to jest optymalna porcja i tego sie nie zmienia ...

carbo sie bierze mnie bo to są same weglowodany a nie tak jak w przypadku gainera gdzie są to węgle + białko ...



co do 2-giego punktu ... to nie wiem jak u mnie w sklepie ... jutro bede to sprawdze ...
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 pytania

Ostatnio na forum padło kilka postów w których ludzie bardziej zachwalają carbo od gainera dlaczego tak jest? przeciez i to i to węglowodany. Czemu Gainera stosuje się w godzinach okołotrenigowych po 100g a Carbo już mniej powiedzmy po 50g??


tak jak przedmowca napisal bo gainer to carbo + bialko. A dlaeczego zachwalaja carbo, bo jesli kupujesz osobno carbo i osobno bialko to mozesz dawkowac wg. uznania, potrzeb i diety: tyle bialka i tyle carbo. Jesli natomast masz gainera nie masz juz tej mozliwosci bo proporcje sa ustalone za ciebie.
Ja tam jednak wole gainera, bo nie chce mi sie bawic w dawkowanie :/ Ale moim skromnym zdaniem lepiej brac gainera jak sie juz ma serio dobrego gainera - mianowicie w ktorym jest duuuzo bialka, zeby poprostu nie trzeba bylo kupowac i brac dodatkowego bialka. Bo według mnie glupotą jest jak ktos kupuje gainera i do tego jeszcze bialko bo odkrywa ze w jego gainerze jest mała zawartosc bialka. To w takiej sytuacji serio wolabym juz kupic to carbo i bialko - wtedy to nawet taniej wyjdzie. Ale ja naszczescie mam gainera w ktorym jest az 45 gram bialka w jednej dawce :) Wiec biore gainera.

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 pytania

5 gram bialka w jednej dawce

45g bialka wziete na raz to nie za duzo?
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 pytania
45g jedna dawka czyli 100g?hmm z tego co wiem to gainer 2 ma najwięcej blisko 30g
chyba ze masz jakiegoś zagramanicznego ;p
Serio tak ceny poszły w góre? :orany:
  • 0
...

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 pytania

45g bialka wziete na raz to nie za duzo?


tez tak pomyslalem dlatego nigdy nie biore pełnej dawki, zawsze biore troszke mniej.

45g jedna dawka czyli 100g?


jedna dawka ma 90 gram

hmm z tego co wiem to gainer 2 ma najwięcej blisko 30g
chyba ze masz jakiegoś zagramanicznego


Zgadza sie, ja nie mieszkam w Polsce, mieszkam w U.K. i wszystkie suple jakie w tej chwili biore są tutejsze. Kiedys mialem troche stafu z Polski bo mi kumpel przywiozł ale mi sie juz wszystko pokonczylo.

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 pytania
jeb.any net
1 napisalem odp ale sie nie wysolalo w skrocie carbo rozklada sie szybko daje duzo energii tylko tyle bo tylko tyle starczy do uzupelnienia zasobow energii itp itd gainer tyle sie dakwkuje bo na tyle sa przypisane ilosc produktow
2 bo ludzie zauwazyli ze carbo+bialko daje lepsze efekty tak samo zauwazylli to sprzedawcy wiec podniesli ceny
  • 0

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 pytania

Ale ja naszczescie mam gainera w ktorym jest az 45 gram bialka w jednej dawce

45 g bialka na 100 g to juz jest bulk a nie gainer ;)
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024