Skocz do zawartości


Zdjęcie

bieganie dziennie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

bieganie dziennie
witam chłopaki,nie trenuje od jakiś 3 miechów : :( i grubo zalalo mi brzuch(chociaż masa i tak mi spadła) aż zyskałem ksywe "maciek" więc postanowiłem biegać dwa razy rano, czy pasowało by tak ? :

-rano na pusty żołądek
trucht - rozciąganie - trucht(czas bliżej nieokreślony)

przed kolacją (trucht) - czas bliżej nie określony

razem tak dziennie 5 km truchtu

zamierzam robić na nowo trening na siłowni, początkowo act na nowo(3 może czwarty raz już kur...) przez miecha, a potem sie zobaczy, wtedy w dni trening
owe biegał bym tylko rano

I jeszcze jedna sprawa jesli mam trening na siłowni i następnego dnia biegam na pusty żołądek to nie zeżre mi resztek mięśni katabolizm?? :zdziwko:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bieganie dziennie
narazie zacznij od biegania np 3-4 razy w tyg na czczo 2 razy dziennie to jak troche pobiegasz bo narazie twoj organizm nie jest do tego przyzwyczajony
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bieganie dziennie
słaby, chcesz biegac po to tylko aby spalci tluszcz z brzucha? na to wystarcza lajtowe cwiczenai an brzuch na silowni i sam ci spadnie no i oczywiscie diete musisz miec! a wiec wroc normalnei na silke zakup jakies suple +dieta cwicz normalnie ale bardziej skup sie na spalenei fatu z brzucha i tyle:]
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bieganie dziennie
hmm.. biegałem po 4-8 km co kilka dni na raz wiec mysle ze dam rade najwyzej skróce odległość.miałem tez duzo aerobowych treningów typu sprinty,razem jakieś 6 miesięcy act wciągu ostatniego roku, troche treningów capoiery, przez ostatnie pare miechów olałem wszystko ale starałem sie przynajmniej biegać.Mam zamiar jeszcze troche przy ćwiczeniach sie rozciągnąć(+- szpagat, nie brakuje dużo) i troche nabrać gibkości.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bieganie dziennie
kup CLA zeby cie tluszcz nie zalewal
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bieganie dziennie
nie mam hajsu na odżywki.. a pobiegać myśle mi sie przyda (patrz poprzedni post)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: bieganie dziennie

I jeszcze jedna sprawa jesli mam trening na siłowni i następnego dnia biegam na pusty żołądek to nie zeżre mi resztek mięśni katabolizm?? :zdziwko:

Od tego sa antykataboliki.
Jezeli koniecznie musisz to biegaj naczczo i wieczorem w nt, w tr. naczczo i po treningu(lepszym wyjsciem imo od biegania jest bierznia na silowni), ale z taka masa jak ty masz to mysle ze wystarczy duza intensywnosc treningu silowego i 30 aerobow po treningu na dobicie. Pamietaj ze odzywianie to podstawa.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: bieganie dziennie

słaby, chcesz biegac po to tylko aby spalci tluszcz z brzucha? na to wystarcza lajtowe cwiczenai an brzuch na silowni i sam ci spadnie no i oczywiscie diete musisz miec!


Przecież jak będzie robił brzuszki na siłowni to nie spali tkanki tłuszczowej z brzucha, tylko miesnie mu się powiększą i będzie mu się tylko wydawało że skoro są lepiej widoczne to fat spadł. Na spalanie fatu biegi, skakanka, basen, no i Dieta, ogranicz ww, zw. B.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024