Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielka prośba o pomoc do zorientowanych w temacie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Sflakowany
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wielka prośba o pomoc do zorientowanych w temacie
Na poczatek chciałbym się przywitac, bo jestem tutaj nowy na forum. Także witam wszystkich seredecznie :) Przeglądałem to forum, żeby nie zakładać osobnego tematu, ale po postach widze, że wszystko co radzicie zalezy od wagi wzrostu wieku budowy ciała itd. Chciałbym w tym poscie wobec tego prosic o parę porad od ludzi, którzy sa duzo bardziej obeznani ode mnie. Po krótce o mnie i o co mi chodzi

Ja - Sflaczały 23 latek 184 cm wzrostu, 106 kg wagi, klatka 120 cm, pas 105 cm (a więc brzuch mam), mięsni ilości śladowe (choć o dziwo siła jakaś tam jest)

O co mi chodzi: w okresie od 1 lipca do 1 października chcę dojść do wagi ok. 85 kg, a więc 21 kg zgubic, a więc na miesiąc 7 kg. Na ćwiczenia diety i wszelka aktywność mam czas. Przy okazji gubienia masy chciałbym choć odrobine rozwinąć mięsnie, nie zalezy mi na niewiaodmo jakiej rzezbie bo na to parcuje sie latami, ale bardziej na szczuplej, plywackiej sylwetce ( może napsiałem koncert życzen i moze to niemozliwe ale to do Was nalezy by skorygowac moje plany).

Teraz czego chciałbym się dowiedzieć:

- jakie ćwiczenia stosowac, jaki rodzaj aktywności, ile godzin dziennie (mam rower stacjonarny oraz dostep do siłowni oraz pływalni);

- jaka dieta, nie chodzi nawet o rozpiske ale ilosc kcal dziennie i jakie produkty jesc a jakich unikac

- spalacz tluszczu i ew. czy cos jeszcze do tego - ktory spalacz, ma byc dobry, cena to rola drugorzedna, przez jaki czas stosowac ( jestem w pelni zdorwy zadnych problemow z sercem cukrem cisnieniem)

To by było tyle, dzieki za wszelkie informacje, proady, w ogole napsizcie czy to realny plan, ale dodam ze jestem twardy i jesli jest szansa na taki rezultat to wytrzymam.

To dla mnie barzdo wazne dlatego prosze Was o pomoc i z góry dziekuję!!!
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka prośba o pomoc do zorientowanych w temacie
szczerze? wszystko masz na forum duzo bylo takich tematow musisz tylko dobrze poszukac! dla mnie temat zamkniety!
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka prośba o pomoc do zorientowanych w temacie
glownie to musisz duzo biegac meic ulozone odpowiednei treningi , zakupic odpowiednie suple,areoby troche basenu i bedzie git! i nie chce mi sie tego wszystkiego wymieniac co i jak bo tego na forum jest pelno opisane:]
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Sflakowany
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka prośba o pomoc do zorientowanych w temacie
No tak wlasnie nie do konca, ciezko to ze soba poukladac diete z iloscia niemala przeciez kg do zgubienia cwiczeniami oraz wlasciwymi suplementami, dlatego specjalnie napsiałem posta by wypowiedizał sie ktoś pod kątem mojej sytuacji. A że w temacie nie ejstem jakoś obcykany to proszę o pomoc, a nei zamykanie tematu.
  • 0

Sflakowany
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka prośba o pomoc do zorientowanych w temacie
Dobzre skoro nie znajdzie sie nikt chętny do tak kompleksowej pomocy - spoko rozumiem - to chociaz napsizcie jaki reduktor tłuszczu kupic, bo do spalenia jest sporo.
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka prośba o pomoc do zorientowanych w temacie
Dyma-Burn
Olimp BCAA
OLIMP Whey Protein Complex
ACTIVITA Top 10
Olimp HMBOLON Nx
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka prośba o pomoc do zorientowanych w temacie
to sa same suple , i nei lacz bcaa z bialkiem!
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Sflakowany
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka prośba o pomoc do zorientowanych w temacie
Więcej znaków zapytania po napsianiu tego posta niz przed, no nic, poradzę sobie sam.
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka prośba o pomoc do zorientowanych w temacie
Sflakowany, nie rozumiem cie tpyku ale juz loooz! miech sie ktos inny wypowie w tym temacie to moze ci pomoze!
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wielka prośba o pomoc do zorientowanych w temacie
Sflakowany, Musisz ułożyć dietkę na redukcje, czyli najpierw obliczyć swoje podstawowe zapotrzebowanie i potem odjąć z tego 500kcal [może wiecje ale co do diet to MikolajWB3 Ci lepiej powie]

Jeżeli chcesz zgubić fat to ze spalaczy Fat burner ew. l-karnityna ale podobno lipnia działa więcej lepiej jakis fat burnerek.

Nie jedz żeczy smazonych, w posiłkach musisz jeść więcej białka żeby podnieść temp ciała i tym samym zwiększy ci sie metabolizm.

Jeżeli chcesz zgubić pare kg to tylko aeroby. Możesz na czczo 45-60 minut biegać, skakać na skakance albo jeździć rowerkiem. Pływanie to dobra spr. skoro piszesz że masz dostęp do pływalni to pływaj ;)

Aeroby rób 2x dziennie. Ale pamiętaj Dieta to podstawa, bez niej nic się nie da zrobić ;)

EDIT
Tu masz link jak napisać własną dietę, art napisany przez MikołajWB3
http://www.forum-kul...showtopic=43064

Na priv zarzuciłem ci bardzo przydatny link.

pzdr.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024