Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ból przedramion


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Przecin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Ból przedramion
Witam. Mam taki problem a mianowicie chodzi o to ze jak macham łamana stojąc to przy okladaniu sztangi dość mocno bolą mnie przedramiona. Chodzi mi o kość (promieniowa?) tak od strony małego palca, ok. 5 cm ponizej nadgarstka. Po chwili przechodzi. Ale zauwazylem ze przy rzucie np. pilka kosc mnie w tym miejscu boli. W lewej rece nie czuje tego ale w prawej tak.. Robie cos zle? Co to moze byc?
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion
mam to samo, tymbardizej czekamy na odp ;]
  • 0

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion
nie no myslalem ze tylko ja tak mam i kumple z silowni :D ale okazuje sie ze sa tu tez ludzie ktorzy maja te same problemy.Mnie bola kosci przedramienia ale tylko podczas cwiczenie na biceps na sztandze i ja cwicze na prostej a nie na lamanej ale rowniez mam bole.Wiec poczekam z wami na jakas konkretna odpowiedz :D
  • 0

Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion
nienaturalne wygięcie nadgarstka?

;)
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion
Przecin, jest to normalny bol nagarstka , przy robieniu niektorcyh cwiczen jest dosc odczuwalny bol w tym miejscu! normalna rzecz! :padam:
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion
Mnie tam nie bolą :hyhy:
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion

Mnie tam nie bolą


no niektore osoby nie odczuwaja bulu w tym miejscu , ale wiecej znam co wlasnie ich tam boli nie nie boli;P
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion
Mnie tam kosci przedramion nie bola gorzej jest z piszczelami gdy gram w pilke lub biegam to bola mnie jak ch*j :kwasny:
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion
John87, powiem ci ze duzo cwiczacych osob odczuwa gdzies bol w kosciach stawach itp , nie spotkalem sie jeszcze z sytuacja ze cwiczace osoby i podnoszace duze ciezary nei odczuwaly nigdzue zadnego bolu
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion
rozchodzi sie wam ze podczas podnoszania oraz odkładania sztangi macie straszne ból, a podczas wykonywania cwiczenia niema tego bólu jest on szcególnie odczuwany podczas odkladania tak silny ze promieniuje po całym przedramieniu ? jesli tak to wiekszosc ludzi w ogole nie cwiczy przedramion mowia - wyrobia sie same dochodzi do tego takze ze przy odkładaniu ciężaru stawy i kości wracają gwałtownie na miejsce wiec odkładaj powoli i cwicz przedramie. fragment z czasopisma:

"Brak równowagi w rozwoju bicepsa oraz mięśnia ramieniowego może powodować bóle w okolicy łokcia. Przekładają sie one potem na trening bicepsów, powodując zmniejszanie jego efektywności. Mięsień ramieniowy jest dość silnie aktywny także podczas ćwiczeń na plecy. Trenując go w ten sposób ( chodzi o unoszenia ramienia w chwycie młotkowym) kulturysta wzmacnia umięśnienie ręki, co potem przekłada sie na wyższą stymulacją mięśni pleców i ich lepszy rozwój. W wielu przypadkach już po kilku sesjach treningowych na mięsień ramieniowy kulturyści odczuwają wyraźne zwiększenie siły rąk. Często w ćwiczeniach w których trudno było o dopracowanie sie pompy krwi, po dotrenowaniu mięśnia ramieniowego nagle pompa przychodziła łatwiej, szybciej."

a pamietam jak klocilem sie z kims o przedramie i ta osoba mowila ze cwiczac biceps samo urosnie breche walilem z niego a on i tak swoje...ps: bol sam przejdzie i kazdy przez to przechodzil
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion

rozchodzi sie wam ze podczas podnoszania oraz odkładania sztangi macie straszne ból, a podczas wykonywania cwiczenia niema tego bólu jest on szcególnie odczuwany podczas odkladania tak silny ze promieniuje po całym przedramieniu ?


nie podczas calego cwiczenia czuje bol

ja np. odczuwam bol przy podnoszeniu sztangi wzdluz tulowia (cw. na bary)
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion

sam przejdzie i kazdy przez to przechodzil

joks czy sam przejdzie to roznie bywa , u niektorych zostaje u niektorych przechodzi to zalezy od treningu
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Przecin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion
Tak tylko podczas odkladania sztangi odczuwam ten ból. Fakt troszke zaniedbałem mieśnie przedramion :] Bede musiał to poprawic. Dzieki za pomoc.
  • 0

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion
ja rowniez bol odczuwalem gdy odkladalem sztange i teraz wiem ze bylo to spowodowane brakiem treningu na przedramiona dziekuje za pomoc,mam nadzieje ze bole przejda.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024