Skocz do zawartości


Zdjęcie

HST vs Zwykły Trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

HST vs Zwykły Trening
Elo

Właśnie przeczytałem art Joks'a odnoścnie treningu HST i mam pare pytań, mianowicie:

1) Można ćwiczyć HST ze stażem 1 miech ?
2) Można cwiczyc np zwykły trening 3-4 miechy i potem po 2 tyg regeneracji HST ?
3) HST idzie na Mase i siłe równocześnie ?
4) Dieta przy HST top oczywscie dieta na mase ?

pzdr. i z góry thx.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening

1) Można ćwiczyć HST ze stażem 1 miech ?

co osoba to inne zdanie. wedlug mnie nie. z prostych przyczyn cwiczysz te same partie co 1 dzien pon,sr,pi a wiec dla poczatkujacego aby ich nie przetrenowac to musialby robic chyba tylko po 2 serie a czegos takiego to raczej nikt nie poczuje, w sumie po przetestowaniu hst to ten trening niezbyt mi przypadl do gustu i na zwyklym treningu mam o wiele lepsze efekty, takze z prostej przyczyny moge lepiej skupic sie na partiach ktore chce rozwinac, czyli np robie sobie 14-16 serii na triceps co przy hst jest nie do pomyslenia :rotfl: i trudno tam dawac jakies wielkie priorytety bo po zmierzeniu maxów danego cwiczenia tylko wykonujemy te jedno cwiczenie...ale dobra wracajac do pytania pierwotnego dla osoby z takim stazem lepszy bedzie act, b. podobna zasada tyle ze tam sa obwody.

2) Można cwiczyc np zwykły trening 3-4 miechy i potem po 2 tyg regeneracji HST ?

tu juz po czesci odpowiedzialem na pytanie, po tak krotkim stazu raczej nie wykonasz za wielu serii w hst a i ciezary maxy nie beda za duze :hyhy: na dana partie, a wiec tu rowniez korzystaniej byloby skupic sie na normalnym treningu przeprowadzanym 1 partia x w tygodniu cwiczac miesnie bardziej intensywnie oraz dajac im potrzebny czas na regeneracje.

3) HST idzie na Mase i siłe równocześnie ?

masa to 2 cykl, sila to 3 cykl,

4) Dieta przy HST top oczywscie dieta na mase ?

tia
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
Widzisz :P a nie byłoby prosciej mi to na gg napisać ? a takto musialem kilka dni czekac na odp. :hyhy:

Thx :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
a co ja centrala :rotfl: ja teraz na gg nawet niemam czasu :zdegustowany:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RaditZ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Bodybulding

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening

w sumie po przetestowaniu hst to ten trening niezbyt mi przypadl do gustu i na zwyklym treningu mam o wiele lepsze efekty,

u mnie tak samo :zdegustowany:
  • 0
Nudzi Ci sie?? Wejdz na
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
wiele ciekawych artów. Polecam.
[you] pozdro:D

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
ogulnie mozna uznac za przereklamowane bo nazwet zawodowcy skupiaja sie na normalnych treningach typu 1 czy 2 partie na treningu a nie wszystko w jeden dzien. teraz roznice widze gdy skupilem sie na tricu i robie po 16 seryjek wzgledem starego treningu 9 serii, sila rosnie ladnie i lapa rosnie bo tric jest wiekszy niz bic :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
Zwykle hst troche nudne jest i meczace.. ale to co teraz sam robie czyli 15-10-5, odmiana HST mi do gustu przypadla. Ogolnie uroslem i sila podskoczyla :hyhy:
na pewno jest to fajna alternatywa dla ludzi, ktorym sie znudziły zwykłe splity.
Wg mnie warto czasem sobie zrobic taki trening- zawsze organizm ma nowy bodziec i akurat na ciebie zadziala pozytywnie i bedziesz wielki :rotfl:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
probowalem tez 15,10,5 ale tez dlugo nie pocwiczylem :D, poprostu po zadnym z tych treningow nie czuje tak dobrze przecwiczonych miesni jak po treningu klasycznym bo raczej po paru latach cwiczen, dwa cwiczenia na klatke mnie nie mecza :D juz nie mowie o innych partiach
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening

poprostu po zadnym z tych treningow nie czuje tak dobrze przecwiczonych miesni jak po treningu klasycznym

i owszem.. chociaz na 15 mozna sie zmeczyc, czyt. spompowac pozadnie miesnie (przynajmniej moje :rotfl: )

Fakt po treningu tak nie czuc strasznie wypompowania ;) ale efekty ja przynajmniej po sobie widze :hyhy:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
To narazie sobie odpuszcze, może za rok, dwa.. :niepewny:
  • 0

juzew spalin
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
itam wszystkich!
stosuje HST od 4 miechów (2 cykle) i jestem zadowolony...
efektem ubocznym to duży wzrost siły... masa poszła dość znacznie...
trening HST to idealna spraw dla ludzi o potencjale enrgetycznym typu ENDODYNAMIK!
endodynamik zanim zacznie machać skalkuluje jak zrobić korzystną korelacje pomiędzy efektami a środkami do uzyskania efektu.. nie marnotrawi siły. lepiej mieć stały średni przyrost niż chwilowe apogeum a potem stagnacje...
w tym treningu cały czas coś się zmienia bez wycięczania organizmu 50 seriami na jeden mięsień gdzie układ ruchowy jest ewidentnie przeciążony ostrymi treningami a swoje roszczenia zwraca w wieku 40-50 lat w postaci poważnych schorzeń narządu ruchu...

podejdźmy do materii od strony człowieka jako całości... aby rosnąć potrzebny jest trening nie tylko na układ mięśniowy ale np ściegnowy a co najważniejsze nerwowy i istotne jest dostosowanie tępa rozwoju do tych elemtów któr gwarantują nam żejako staruszkowie nadal będziecie tryskać zdrowiem i tężyzną fizyczną..

hst to bardzo trudny trening... nie dla półgłówków co na dzień dobry sięgają po kreatyne a jeszcze fajniej po mete itp syfy... tak samo można się położyć na torach a efekt bedzie taki sam...!

ważna jest jakość ćwiczeń (technika i dokładność, powoli i z pełną świadomością ruchu), odpowiednie odżywienie i odpowiednie dotlenienie, o czym nikt na tym forum napisać nie był w stanie... tlen to część naszego paliwa w trakcie trningu dlatego opanowanie kilku różnych technik oddechowych gwarantuje lepszy trning...

z tego co wiemm trening dzielony ma to do siebie że fajnie jest fajnie jak jest fajnie a jak się zatrzyma to koniec
hst ma inaczej
  • 0
open your maind

Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening

tlen to część naszego paliwa w trakcie trningu

A określenie "anaaerobowy" coś koledze mówi ?
  • 0
Świat jest zbyt duży żeby być małym. - A. Munzer

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
tak do konca zgodzic sie nie moge do tego co napisales chociazby

ważna jest jakość ćwiczeń (technika i dokładność, powoli i z pełną świadomością ruchu)

raczej czasami warto zalozyc wiekszy ciezar bo ten przeklada sie na nowe bodzce na miesnie a nie machac technicznie na biceps sztanga 20 kg, wtedy to wlasnie powtorzenia oszukane z wiekszym ciezarem moga dac wiecej korzysci. z tad w twoim hst takze cykl 5 powtorzen (duze ciezary) a tu juz jakos technicze nimi sie nie cwiczy ;)

z tego co wiemm trening dzielony ma to do siebie że fajnie jest fajnie jak jest fajnie a jak się zatrzyma to koniec
hst ma inaczej

a co za problem zmienic polaczenie partii, zmienic cwiczenia, zrobic regeneracje zwiekszyc kcl w diecie bo dla mnie zaden :) a skoro hst jest taki super to czemu nie stosuje go jakis czolowy kulturysta ??? :rotfl: moze dlatego bo na zwyklym treningu lepiej skupimy sie na danej partii i latwiej wtedy wycwiczyc miesien ktory musimy poprawic :rotfl: bo widzialem wiele treningow colemana, cutlera, arnolda, flexa, doriana, slodkiewicza, franka, itd. i zaden z nich nie robi hst
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


juzew spalin
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
no i tu się mylisz bo powiem ci jak to jest u mnie w praktyce po 6 tyg regularnych ćwiczeń o prawidłowego odżywiania maxy piątki nie były już dla mnie takie ciężkie więc ćwiczenia wykonywałem z ambicji bardzo wolno choć przy sprawdzaniu padałem na twarz :) efekty??? co 6tyg 2cm gratisa wysokiej jakości masy mięśniowej, zero zakwasów,
układ nerwowy jest nieustanie zaskakiwany progresją obciążeń (nie przemęczany) w konsekwencji prowadzący do zmiany polityki energetycznej organizmu (cały czas ma więcej sił niż potencjalnie potrzebuje)
dodam do tego pełną dyspozycję i witalność WSZYSTKICH PARTII MIęśNIOWYCH!!!!! nie wiem czy ktoś pamięta skąd pojawiają sie kontuzję ;)
w każdym razie jak dla mnie to rewaluacja! naturalnie to moje subietywne odczucia i spostrzeżenia, pozwalam sobie tylko przedstawić mniej konserwatywne opcje treningu.

odnośnie tzw popularności HST dlaczego tego nikt nie stosuje z maskotek???
z tego samego powodu dla którego ci kolesie nie wiedza co to jest medytacja i praca nad technikami wizualizacyjno-koncentracyjnymi :) jak również choć istnieją napędy hipersoniczne nikt jeszcze z ze znanych aktorów nie podróżował owymi samolotami :)))
więc uznajmy je że są do duszy!
do tego IQ potrzebny jest na poziomie min 130 w wzwyż...

na temat technik oddechowy fajną książke napisał michał tombak... panowie wiem że odróżniacie dwa tryby oddychania oddychanie normalne i tzw anaareobowy,
tak się składa że układ oddechowy zbudowany jest z kilku urządzeń różnym stopniu zaangażowanych mechanicznie w pobieranie tlenu i własnie na tym polega zabawa że można tym sterować (oddychać tzw płucami, przeponą, gardłowo, oddychanie polegające na większym wdechu mniejszym wydechu, powolne wciąganie szybki wydech wszystko uzależnione jest czy chcesz skondensować energie w jeden ruch czy chcesz zaiwaniać przez kilka godzin cały czas... są techniki które wywołują nad tlenienie organizmu co naturalnie działa przeciw bakteryjnie niszcząc drobne ustrojstwa atakujące nieustannie nasz organizm... po 45 min. treningu oddechowym leciało ze mnie jak bym przebiegł sprintem 3000m. choć nie byłem zmęczony tylko pozytywnie pobudzony i zregenrowany...


więc prosił bym MARQAZ o rozszerzenie horyzontów merytorycznych zanim postawisz tamę z czasopism o koksach ;)

pozdrawiam wszystkich!
  • 0
open your maind

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
no to nie pozostaje nic innego jak tylko pozazdrościć wynikow :) sam w tym sporcie dlugo siedze i wiem ze na kazdego dziala co innego wiec nie neguje ze ten trening nic nie daje, u mnie poprostu sie nie sprawdzil i mam lepsze efekty innymi metodami. co do zdania:

odnośnie tzw popularności HST dlaczego tego nikt nie stosuje z maskotek???
z tego samego powodu dla którego ci kolesie nie wiedza co to jest medytacja i praca nad technikami

tak sie sklada ze oni maja wieksza wiedze niz wszyscy my tu na forum razem wzięci ;) wezmy chociaz Darka Szukałe, Sławka Ambroziaka, Marka Ciołka tym sportem zajmowali sie juz gdy ja mialem smoczek w ustach a raczej nasza wiedza w porownaniu do ich lekko nie siega nawet do stup bo nie musze chyba przytaczac ile napisali ciekawych artykułów skierowanych w tej dziedziny sportu...

do tego IQ potrzebny jest na poziomie min 130 w wzwyż

o tym co pisza wyzej wymienieni przezemnie ludzie trzeba miec chyba nieco ponad :rotfl: by zrozumiec opisywane przez nich czasami procesy zachodzace w organizmie. wiec sory ale nie mozna pisac ze ten kto nie stosuje hst to ma male IQ :rotfl: raczej kazdy zawodowy kulturysta byl na tyle madry ze napewno stestowal rozne kombinacje treningow i wybral optymalny pod siebie...to samo z dieta itd. a maja grubo ponad 10-15 lat stazu w tym sporcie wiec wiedza raczej chlopaki co najlepiej rozwija mase bo jesli hst dzialaloby tak super to napewno juz dawno by je robili bo oni maja tylko jeden cel byc najlepszym i miec najwieksza mase wiec shitowatych treningow raczej nie maja tylko to co jest najskuteczniejsze. ale jak pisalem na poczatku nie neguje hst, mozna zatem wysunac teze ze trzeba spelniac jakies okreslone kryteria chociazby typ budowy ciala, itd. aby ten trening byl efektywny bo na wielu poprostu nie dziala, ale sa i wybrancy na ktorych dziala - np Ty lub Ci na ktorych nie dziala - pozostale wypowiedzi w tym poscie ktorzy stosowali hst. ot stare stwierdzenie ze kazdy jest inny i na kazdego dziala cos innego i tyle. kazdy przeciez musi przetestowac wszystko, wprowadzac zmiany by znalezc dla siebie optymalny trening i tym zakoncze swoja wypowiedz :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


juzew spalin
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
myśle ze znaleźliśmy niezły kompromis za pomocą założenia indywidualizmu fizjologicznego co za tym idzie genetycznego.

chciałem tylko powiedzieć żeby każdy z nowicjuszy w hst nie zrażał się tym treningiem bo najpierw warto samemu spróbować i zobaczyć, (szanowny kolega ma zupełnie inne reakcje i głupotą by było negowanie tego wniosku tak samo to że na mnie ten trening działa wyśmienicie)

odnośnie przyrostów nie wiem czy to jest istotne ale trenuje razem z kumplem i mamy prawie identyczne wyniki w przyrostach masy.

jeżeli chodzi o zawodowców ;) wydaje mi sie że większość wspomaga się aptekarstwem co z założenia nieuchronnie prowadzi do degradacji komórek nerwowych i obniżenia funkcji mózgu (nie mówie że wszyscy ) ale mam kolego którego przyjaciółka nosiła jednemu bardzo znanemu strong-menowi koksy do pierdla ;) i do technik medytacyjnych to on za bardzo się nie kwapił ;) liczył się szybki efekt nie istotnym kosztem :)))


pozdrawiam serdecznie!
  • 0
open your maind

Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
Anaaerobowy znaczy że glikogen w mięśniach spalany jest bez użycia tlenu odkrywczy kolego a nie dotyczy sposobu oddychania.
  • 0
Świat jest zbyt duży żeby być małym. - A. Munzer

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
Sorry chlopaki ale nie chce m isie waszych wypocin czytac, ale mimo wszystko wrzuce swoje 3 słowa :hyhy:

skoro hst jest taki super to czemu nie stosuje go jakis czolowy kulturysta ?

wg chociazby dlatego ze jak sie wpier.dala tyle koksu co oni wpie.rda.laja to maja tyle sily i wzrostu masy/rzezby (w zaleznosci od celu), ze robiac splita lepiej na tym wychodza.
A zwykle smiertelniki jadacy na sucho czy w porywach na stacku proporcjonalnie dobre efekty moga zrobic na hst czy jego odmianach.

Wiem ze bylo wiecej slow :rotfl: :wstyd:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening

wg chociazby dlatego ze jak sie wpier.dala tyle koksu co oni wpie.rda.laja to maja tyle sily i wzrostu masy/rzezby (w zaleznosci od celu), ze robiac splita lepiej na tym wychodza

lekko nie rozumiem tego co napisales...skoro hst mialoby byc najlepszym treningiem to logiczne ze kazdy na koksie robilby takze hst bo zrobilby na polaczeniu koks + hst wiecej niz na koks + zwykly trening. bo wiadomo ze oni chca byc tylko najwieksi wiec piszesz ze stosuja na koksie gorszy trening bo ten im "wystarcza" ? a nie chca stosowac najlepszego hehe lekko bez sensu :rotfl:

pozatym panowie jakbyscie znali podstawy hst i zwyklych trening to zrozumielibyscie ze co jest rewelacyjnego w tym hst ? zapewne mi tu zaraz ktos wyjedzie z tekstem promujacym ten trening:

"w hst ćwiczymy co 48h, żeby utrzymac efekt anaboliczny na wysokim poziomie będąc minimalnie wyżej od krzywej całkowitej regeneracji mięśnia. W przypadku HST 3xtyg. mamy częstszy bodziec stymulujący nasze mięśnie do wzrostu, efekt anaboliczny utrzymuje się dłużej"

nio dobra ale my przeciez wiemy ze przy:
klacie pracuja barki, tric
plecach bic
barkach czworoboczne, tric
plus niektore cwiczenia angazujace wiele miesni jak martwy ciag (angazuje nawet przedramie) czy przenoszenie klatka-plecy
itd. a wiec jesli logicznie ulozymy trening wedlug utartego schematu
klatka
nogi + bic
barki + tric
plecy

to patrzac chociazby na to co napisalem wyzej partie jak bic, tric, barki,plecy(jesli przy klacie jest przenoszenie) sa cwiczone co 48h...a wiec zadna nowosc z tym hst dalsze porownanie...

w hst sa 3 mezocykle 15, dalej 10 i 5 czyli cos w rodzaju rzezby, masy, sily. stosujemy je przez kilka tygodni i regeneracja. teraz kazdy kto zna sie na sporcie wie ze w przeciagu roku takze robimy kilka mezocykli dokladnie tych samych co przy hst takze z regeneracja. z ta roznica ze nie trwaja one 6-8 tygodni ale 3 miesiace i regeneracja. a wiec panowie czy mase zbudujecie lepiej przez 6-8 tygodni czy na cyklu masowym trwajacym 3 miesiace ? a wiadomo ze nie rosniemy rewelacyjnie szybko...i czym dluzej tym lepiej z tad nawet cykli na kreatynie sie nie robi 4 tygodniowych ;). takze tu znow zadna rewelacja hst...bo i w dluzszym cyklu silowym wiecej sily sie zdobedzie czyli wiecej zalozymy na sztandze czyli wiecej masy zdobedziemy w nastepnym cyklu...

brak w hst jako takich priorytetow bo raczej cwiczenie 1-2 cwiczen do ktorzych zmierzone sa maxy trudno nazwac priorytetem do rozwiniecia slabszej czesci muskulatury jak np boczna glowa tricepsa, kulisty biceps, anktony na barkach itd. a w treningu zwyklym mozemy wykonac sobie kilka cwiczen na slabsza czesc takze co 48h (armagedon czy inne treningi gdzie trenujemy partie 2x w tygodniu)

i dalej to o czym wspomnialem, trening zwykly pozwala bardziej sie skupic na treningu wykonujac wiecej cwiczen a takto co stoji na przeszkodzie cwiczyc jakoms partie 2x w tygodniu jak np w treningu armagedon. no wiec reasumujac ja tu widze wiecej plusow w logicznie ulozonym treningu standardowym gdzie na kazda partie wykonujemy po 1 cwiczeniu angazujacym 1 miesien danej partii. czyli np 3 cwiczenia na barki ktore angazuja kazdy ankton, 3 cwiczenia na tric angazujace 3 rozne glowy tricepsa, to samo z bicem itd. takie cos pozwala nam przecwiczyc kazdy miesien! niz tylko 1-2 podstawowe cwiczenie z uzyciem sztangi. i o tym juz dawno wiedza kulturysci ktorzy nawet gdy nie ladowali koksu bo kiedys byli normalni jak wszyscy :rotfl: tez nie stosowali hst bo tu nie skupiamy sie tak gleboko nad kazdym miesniem nawet najmniejszym!
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: HST vs Zwykły Trening
A ja mam regeneracje jak pije haha a dziś piątek zaczynam regeneracje do niedzieli rahrrrr
  • 0
Świat jest zbyt duży żeby być małym. - A. Munzer



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024