Skocz do zawartości


Co myślicie o tym gainerze ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Co myślicie o tym gainerze ???
Chce kupic jakiś w miare dobry gainer ale mieszkam w anglii i nie mam dostępu do tych wszystkich polskich suplementów o których się tu tyle pisze. Mam jednak na oku jeden taki gainer (stosunkowo drogi jak na tutejsze realia więc może dobry, kosztuje 23 funty za 2030g), nazywa sie Muscle & Weight Gainer firmy Body Fortress.

na 100g jedna dawka (85g)
energia 373 kcal 316 kcal
bialka 28.6g 24.3g
weglowodany 62.3g 53g
tłuszcz 1g 0.8g

Ponad to zawiera 9 podstawowych witamin, 6 minerałów i 18 aminokwasów.

Jest na tej stronie

Kliknijcie przy tym dużym opakowaniu 2043 g (np. o smaku waniliowym) na "view label" to ukaże wam się etykieta - trzeba miec zainstalowany Adobe Reader by to otworzyc.
Jak dacie potem na powiększenie to wszystko można dokładnie przeczytac.

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym gainerze ???
Dobry gainer, nawet duzo bialka ( o ile to serwatkowe), jak bedzie napisane na nim whey protein to bierz bez wachania.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

IRSET
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym gainerze ???

Chce kupic jakiś w miare dobry gainer ale mieszkam w anglii i nie mam dostępu do tych wszystkich polskich suplementów o których się tu tyle pisze. Mam jednak na oku jeden taki gainer (stosunkowo drogi jak na tutejsze realia więc może dobry, kosztuje 23 funty za 2030g), nazywa sie Muscle & Weight Gainer firmy Body Fortress.

na 100g jedna dawka (85g)
energia 373 kcal 316 kcal
bialka 28.6g 24.3g
weglowodany 62.3g 53g
tłuszcz 1g 0.8g

Ponad to zawiera 9 podstawowych witamin, 6 minerałów i 18 aminokwasów.

Jest na tej stronie

Kliknijcie przy tym dużym opakowaniu 2043 g (np. o smaku waniliowym) na "view label" to ukaże wam się etykieta - trzeba miec zainstalowany Adobe Reader by to otworzyc.
Jak dacie potem na powiększenie to wszystko można dokładnie przeczytac.



W Angli tak jak i w Polsce sa dostepne produkty z usa poszukaj sobie na internecie mam kolege ktory mieszka w Angli i tam kupuje suplementy.Na moze cos znajdziesz
  • 0
Przyjaciele do grobowej deski BKS STAL -ZAGŁEBIE SOSNOWIEC

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym gainerze ???

mam kolege ktory mieszka w Angli i tam kupuje suplementy.Na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] moze cos znajdziesz

ja bym jednak radzil w tamtejszych sklepach szukac.. no chyba ze na *** to tez jacys pozadni ludzie sprzedaja ;)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym gainerze ???
Sorry Joks, chyba nie doczytałem regulaminu. Psieplasiam ;)

Tak jak powiedział kolega na *** wole nie kupowac, potem kupie gainera zmieszanego z mlekiem w proszku, już takiego znałem co tak robił.

jak bedzie napisane na nim whey protein to bierz bez wachania


No właśnie większośc odżywek białkowych jakich tu uzywałem były serwatkowe (whey).
Teraz mam np. taką odzywkę tez z firmy Body Fortress i pisze na niej Whey protein, w składzie pisze: Protein Blend (Whey Protein Concetrate, Whey Protein Isolate, Hydrolysed Whey protein).

Natomiast w tym gainerze nie pisze nigdzie "whey". W składzie pisze: Protein Blend (Non-Fat Milk Solids, Calcium Caseinate, Egg White Solids). Oprócz tego na etykiecie pisze że (po przetłumaczeniu): zawiera wysokiej jakości białko mleczne oraz z jaj naturalnie zbalansowane z witaminami, minerałami i aminokwasami.
Więc nie wiem czy może byc czy nie bardzo.
Inna rzecz która zwrócila moją uwage - z tego co patrzyłem polskie gainery opierają się na glukozie i maltodekstrynie. Ten gainer ma fruktoze i maltodekstryne. Czyli nie ma glukozy, wygląda mi to na wade.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o tym gainerze ???
zadna wada to nie jest :) no chyba ze chcesz miec hustawki hipoglemiczne, uczucie sennosci itd objawy jakie przyjmuja po przyjeciu ww prostych o duzym ig w wiekszej dawce
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024