Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niewiem czy dobrze zrobilem :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

przemekshr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Niewiem czy dobrze zrobilem :/
Siema. Troszke opisze o swojej histori z silka itp. Moj pierwszy cykl na silce mialem rok temu ok maja -czerwca i mialem wtedy 16 lat, nie mialem zielonego pojecia o odzywkach itp ale chcialem troche przytyc wiec kupilem od kumpla krete mono chyba z 400 g. i zaczolem cwiczyc na silce i tak bralem krete i cwiczylem przez jakies 2 miechy potem spostrzeglem ze mam grudki w krecie i ja wyzucilem. W dni treningowe krete bralem rano 5 g i po treningu 5g a w dni nietreningowe 5 g rano. Nie powiem ze duzo osiagnelem ale przytylem jakies 5 kilo i troche sie poprawilem. Od wrzesnia 2006 trenuje kick-boxing: mam 2 treningi w tygodniu i dzieki KB jestem silniejszy mam lepsza kondycje i mozna powiedziec ze bardziej sie mecze na KB niz na silce hehe.OD 23 kweitnia 2007 znowu zaczolem silke i kupilem krete w kapsulkach od trec'a i dextrose a takze 3 kg gainera sold mass od vitamin-shop'a. W dni treningowe biore: 5 g kret rano + 20 g dextrosy z woda potem gainera 75g z woda tak kolo 12 i gdzine przed treningem czyli ok 16 potem po treningu 5 g kret rano + 20 g dextrosy i ok godziny po treningu znwu gainer cwicze 3 razy w tygodniu + KB 2 razy w tygodniu. W dni nietreningowe rano kreta 5 g + 20 g dextrosy i gainer 3x miedzy posilkami. Moj klopot:
od 23 biore krete i reszte ale jak czytalem wielu odradza krete odrazu na poczatek ale czy traktowac kick boxing jako wczesniejsza niby silka i czy moge grac ta krete ?? Czy odstawic krete i poczekac jakies 2 miechy ?? prosze o pomoc i sorki za klopot ale jestem nowy ;/ zaznacze ze mam 17 lat mam 191 cm i ok 75 kg.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niewiem czy dobrze zrobilem :/

mozna powiedziec ze bardziej sie mecze na KB niz na silce hehe

wina treningu, zapewniam cie ze jesli skrocilbys czas odpoczynku, zwiekszyl ilosc serii to juz bys lekko sie nie wyrobil na treningu

OD 23 kweitnia 2007

moje urodziny :D

W dni treningowe biore

chlopie zle :/ dzis raptem 30 kwietnia po 7 dniach treningu po powrocie juz kreatyna masakra :przestraszony:

Czy odstawic krete i poczekac jakies 2 miechy ??

nio raczej teraz to powinienes dziabac trening act, a nie silownia i kreatyna
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


przemekshr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Re: Niewiem czy dobrze zrobilem :/
to ja juz niewiem jak z ta kreta :/ Jak to jest, czemu nie moge od razu jej brac? A czemu dopiero pozniej ? Niech ktos kto sie na tym zna odpisze bo niewiem czy ja dalej brac bo juz ja biore od tygodnia regularnie i chyba jeszcze moge odstawic do pulki czy juz za puzno?? kompletnie jestem zamotany w tym temacie :/...
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niewiem czy dobrze zrobilem :/
odluz ja na 2 miechy, nie to ze nie mozna jej brac tylko ze bez sensu bo ci nic nie pojdzie musisz organizm wysycic z kreatyny zeby potem jak znowu wezmiesz zeby cie jeb-lo lepiej i tyle
  • 0

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Niewiem czy dobrze zrobilem :/
kreatyne mozna zacząc brac,gdy spełnia sie podstawowe warunki,tzn.posiada sie zbilansowaną diete i odpowiedni trening.nie warto faszerowac sie suplami gdy nie ma sie pojecia o tych dwóch rzeczach.

nalezy miec za sobą juz jakis staz(min.6miesiecy).

kreatyne powinno sie brac,gdy ma sie dłuzszą stagnacje(zastój),a zmiana treningu nie pomaga.oczywiscie mozna brac kreatyne równiez gdy nie ma sie stagnacji,dla poprawienia osiągów
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niewiem czy dobrze zrobilem :/
reasumujac kreatyna pojdzie do klozetu bo ty bedziesz myslal ze to dzieki niej masz przyrosty po przerwie a tak naprawde to twoj organizm bedzie za to odpowiedzialny bo sam po przerwie ma bardzo duze przyrosty w przeciagu kilku miesiecy. i lepiej wyszedlbys rozdzielajac to na dwa cykle:
- naturalny gdy po przerwie przyrosty sa bardzo duze
- kreatynowy gdy pojawia sie zastoj
a takto zrobisz jeden i w ogulnym podsumowaniu co tu klamac mniej osiagniesz bo bedzie on trwal krocej, przyzwyczaisz organizm do kreatyny i co wezmiesz na zastoj :rotfl: kolejna kreatyne ? tylko ze wtedy trzeba odczekac az sie organizm wysyci i bedziesz cwiczyl ze tak powiem bez przyrostow
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


przemekshr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Re: Niewiem czy dobrze zrobilem :/
Teraz juz chyba rozumiem :) Od dzisia nie biore krety i niech troche polezy w szafce. A zapomnialem sie jeszcze zapytac, co z dextrosa... ja takze odlozyc ?? Czy brac tak jak bralem tylko bez krety ??
  • 0

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Niewiem czy dobrze zrobilem :/
dextroza pomaga przyswajac kratyne wiec tez zostaw. kratyne i dextroze zawsze razem.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Niewiem czy dobrze zrobilem :/
dextro mozesz dziabac sobie 20 min po treningu :) chyba ze przewidujesz szybko cos zjesc po treningu jako posilek potreningowy wtedy mozesz odstawic tak jak poradzil MILKA,
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024