Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karnityna dla kolarza :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Rivariva
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Karnityna dla kolarza :)
Sprawa wygląda dosyć smiesznie :D
Od 2 miesięcy trenuje kolarstwo górskie i najprawdopodobniej dlatego dostałem w przezenice karnityne od ... Babci :przestraszony:

Sporo o niej poczytałem i widze, że babcia miała dobry pomysł :) Mam problem z wagą (190 cm i 88kg), do tego trenuje 4-6 razy w tygodniu od 2 do 4, czasem 5 godzin mocnego wysilku.Trenuje mniej więcej od 16.

Zastanawiam się jaką powinienem stosować dietę, co i ile jeść przed treningiem i kiedy brać karnityne. A możę sama karnityna to za mało i coś do niej jeszcze dozucic??

Pozdrawiam, świerzak ;]
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Karnityna dla kolarza :)
ogólnie o diecie na redukcje nie ma co myślec po potrzebujesz sporo węgli i kcal zeby miec energie bo kolarstwo górskie jest wyczerpujące :hyhy: mozesz wrzucic CLA zeby sie fat nie odkładał i jednoczesnie spalał , karnityne pijesz powoli podczas wysiłku i po nim , ale nie pół litra na raz :D

Rivariva
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karnityna dla kolarza :)
aaa, właśnie, nie pije tylko łykam ^^
Mam Trec L-karnityna comlex
Dzieki za pomoc
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karnityna dla kolarza :)
l-karnityna 30 min przed treningiem minimum 2g rozasdna dawka to juz 3-4g
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Karnityna dla kolarza :)

A możę sama karnityna to za mało i coś do niej jeszcze dozucic??


do kolarstwa najlepsze przetaczanie krwi albo moze byc EPO - Erytropoetyna podnosi utlenowanie krwi. To jednak drogie zabawki i stosowane na wyzszym szczeblu.
A tak na powaznie to radzilbym redukcje wagi, bo daleko nie pojedziesz z takimi warunkami fizycznymi, nie zapominajac o dostarczeniu odpowiedniej ilsoci kcal ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024