Skocz do zawartości


Cos skutecznego na tłuszcz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Bartek_18_*

Guest_Bartek_18_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Cos skutecznego na tłuszcz
Siemka
Przez ost. miesiac brałem kreatyne monohydrant hi-tecu i HMB. Powiekszylem sie i zyskalem nieco wiecej sily, jednak razem z tym obroslem w tluszczyk:(. Duzo jadlem, przez ten ost. miesiac, poniewaz chcialem zyskac masy miesniowej, czesciowo sie udalo ale wiadomo co idzie za dieta na mase... Teraz chcialbym zainwestowac w jakies odzywki, ktore wspomagaja spalanie tluszczu BEZ (albo z minimalna) utrata masy miesniowej. Nadal chce kontynuowac moj trening 3x w tygodniu +1-2 basen ale chce dodac do tego w dni nietreningowe - trening aerobowy, dzieki, ktoremu uda mi sie zrzucic zbedny tluszczyk. Nie mam go duzo, ale chce poprawic swoja rzezbe dosc szybko. Doswiadczony kolega z tyrki doradzil mi Karnityne HI-tec'u (carnitin 1000 czy cos takiego) Jednak do tego potrzeba jeszcze jakis suplement typu CLA, zebym nie stracil masy miesniowej. Wiec co Wy byscie mi polecili, zeby spalic te 3-4 kg nadmiernego tluszczu (troche na brzuchu, reszta na udach i posladkach), tak zeby nie stracic masy miesniowej. Na rynku jest bardzo duzy wybor takich produktow typu FAT burner ale podobno wiekszosc ma duze efekty uboczne... . Oczywiscie ogranicze swoje jedzenie, zeby przynosilo to jakies skutki...
dodam, ze odstawiam HMB jak sie skonczy...

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
dieta na redukce , CLA na poleprzenie spalania tłuszczu i zatrzymanie ubytków mięsnia , odpowiedni trening , z supli moze byc białko i w ostatecznosci jakis spalacz

GośćGuest_Bartek_18_*

Guest_Bartek_18_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
Kupie CLA, zeby podczas treningu wiecej spalac. Ale jaki ten spalacz polecacie:)?

paker1011
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
TSE z olimpa
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
Scorch - MAN, Tight - SAN, ewentualnie TFB z Treca ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz

Scorch - MAN, Tight - SAN, ewentualnie TFB z Treca

potwierdzam + antykatabolik w postacji glutaminy,bcaa czy bialka. cla sobie daruj bo kazdy fat burner bije go na glowe. z racji tego ze fat burner dziala odrazu a cla musialbys nachapac sie pare tygodni by dopiero zaczelo dzialac. chyba ze chcesz wrzucic go do stalej suplementacji ale w to watpie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Bartek_18_*

Guest_Bartek_18_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
dzieki Joks i Misha. Jak najszybciej kupie to:) Pozdrawiam i dziekuje. Do nastepnego tematu;D

p.s.
cwicze juz z 4 miesiac i mi sie to spodobalo, wiec na pewno sie tu jeszcze spotkamy:)

nolabek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłka underground

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
to ja wtrace pytanko.. zakupilem cla i bede bral przez maj a w czerwcu chcialbym dokupic jeszcze jedno cla i jakis spalacz bo chcialbym spalic troszke tluszczyku (nie ma go duzo) bo chodzi mi o rzezbe na wakacje :P i bede walil gdzies tak od polowy maja storma.. mozna to polaczyc?? bo na cla jest napisane zeby nie laczyc z innymi spalczamii nie wiem
  • 0
One blood - One love - One RAP!!! //

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
mozesz polaczyc
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Bartek_18_*

Guest_Bartek_18_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
b. drogie sa te produkty z SAN i TIGHT;/ Wy z nich korzystaliscie, ze mi polecacie?:) macie porownanie np. do carnitin1000, fat burnerow itp? Chce sie upewnic, zeby nie wydac pieniedzy w bloto....

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
pieniedzy w bloto napewno nie wyrzuciesz. Dwa pierwsze to najwyzsza polka - spalaczy bez efedryny. SAN to nazwa firmy, Taight nazwa produktu, taka sama kolejnosc w pozostalych.

Jak nie masz wystarczajacej floty, to bierz TFB z Treca - ten jest tanszy, a rowniez ujdzie

z karnityna nawet nie ma co porownywac
  • 0

GośćGuest_Bartek_18_*

Guest_Bartek_18_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
Joks
a co bedzie lepsze bcaa, bialko czy moze cos innego? Potrzebyje czegos skutecznego co ochroni przez rozpadem miesni, a nawet moze je powiekszyc:) Tutaj http://www.forum-kul...showtopic=42304 pisales duzo na ten temat ale ja malo zrozumialem.... Potrzebuje prostej odpowiedzi.

Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
Na spalanie tłuszczyku ze zwykłych supli nie termogenów wystarczy karnityna. Ale musi być brana w dużych dawkach żeby działała. Na 80 kg gościa 3g/kg ciała dziennie. I oczywiście aeroby i dieta. Przy tej dawce można sporo spalić już w 2 tygodnie. Dobra jest karnitynka z MLO chociaż inne tańsze też mogą być. Przy tak dużych dawkach dobrze żeby była tania więc polecam z Activity. Niby mają wejść z karnitynką 1000 mg + 200 mg kofeiny nice :P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz

Na spalanie tłuszczyku ze zwykłych supli nie termogenów wystarczy karnityna

chyba nie wiesz co piszesz :hyhy:
Podsumowanie na koncu po polsku

L-Carnitine supplementation combined with aerobic training does not promote weight loss in moderately obese women.

Villani RG, Gannon J, Self M, Rich PA.

Department of Human Biology and Movement Science, Royal Melbourne Institute of Technology, Melbourne, Victoria, 3083, Australia.

L-Carnitine (L-C) transports fatty acids into mitochondria for oxidation and is marketed as a weight loss supplement. In a double-blind investigation to test the weight loss efficacy of L-C, 36 moderately overweight premenopausal women were pair matched on Body Mass Index (BMI) and randomly assigned to two groups (N = 18). For 8 weeks the L-C group ingested 2 g twice daily of L-C, while the placebo (P) group ingested the same amount of lactose. All subjects walked for 30 min (60-70% maximum heart rate) 4 days/week. Body composition, resting energy expenditure (REE) and substrate utilization were estimated before and after treatment. For the subjects who completed the study (15 P, 13 L-C), no significant changes in mean total body mass (TBM), fat mass FM, and resting lipid utilization occurred over time, nor were there any significant differences between groups for any variable. Conversely REE increased significantly for all subjects, but no between group differences existed. Five of the L-C group experienced nausea or diarrhea and consequently did not complete the study. Eight weeks of L-C ingestion and walking did not significantly alter the TBM or FM of overweight women, thereby casting doubt on the efficacy of L-C supplementation for weight loss

Podsumowanie krotkie - 2 grupy kobiet- jedne braly placebo - drugie l-carnityne. Po 8 tygodniach treningow nie stwierdzono roznic u kobiet ktore braly l-carnityne czy placebo.

Bartek_18, a wiec poniekad na redukcji potrzebujesz najlepiej obydwu supli. po pierwsze podaz bialka wzrasta by przespieszyc metabolizm a wiec bialko, po drugie aby szybko powstrzymac katabolizm znow bcaa bo one te pojawiaja sie szybko w krwioobiegu. jednak przy Twoim stopniu zaawansowania najlepiej jak kubisz sobie bialko uniwersalne bo zawsze mozesz przed treningiem 1h-45 min przyjac porcje bialka ktore po strawieniu takze uwolni aminokwasy, to samo po treningu porcja ww najszybciej odnawia zapasy glikogenu czyli bialeczko za dnia + ww po treningu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Bartek_18_*

Guest_Bartek_18_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
To rozmyslam teraz nad zakupem Mega BCAA 5000 hitecu albo BCAA olimpu 300 kapsulek. Do tego kupie TFB no i jakies bialko... Tylko jakie:)? mozesz podac konretny przyklad bialka, ktore sobie kupic?:) cos takiego moze byc HI TEC - Whey Mass Gain ?

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
te BCAA to raczej zbedne dla Ciebie
bialko zalezy ile masz kasy
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
proponuje uniwersalne na polaczeniu serwatka + kazeina badania wykazuja kilku krotnie lepsze procenotwo przyrosty po zmieszaniu tych bialek niz nawet na polaczeniu bcaa + glutamina

***
Połączenie białka serwatkowego(40g) i kazeiny(8g) w największym stopniu promowało wzrost beztłuszczowej masy ciała w ciągu 10 tygodni ciężkiego treningu oporowego. Rozwiązanie sprawdziło się lepiej niż porównywane połączenie: białka serwatkowego(40 g), rozgałęzionych aminokwasów(3g), glutaminy(5g) lub samych węglowodanów.
***

The effects of protein and amino acid supplementation on performance and training adaptations during ten weeks of resistance training. Kerksick CM, Rasmussen CJ, Lancaster SL, Magu B, Smith P, Melton C, Greenwood M, Almada AL, Earnest
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
Joks wiem co pisze to po pierwsze. Po drugie to nie wszystko co po angielsku to wyrocznia. Po trzecie wielu specjalistów z zakresu żywienia biochemii i Bóg wie czego jeszcze otrzymywało sprzeczne rezultaty w badaniach nad różnymi suplementami. Po czwarte wielokrotnie stosowałem karnityne w celu redukcji oraz redukowałem sie bez karnityny i karnityna pomaga a jestem endomorfikiem. Po piąte otyłe kobiety z twojego artykułu chodziły a nie uprawiały joggingu np. Ciężko mi sobie wyobrazi wysiłek na 70% maksymalnego tętna z samego chodzenia no chyba że to Korzeniowski hehe.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
a po szoste szybki trucht to forma treningu aerobowego zeby nie obciazac stawow a napewno wiesz ze szybki trucht jest minimalnie mniej efektywny od np biegania (a wiec poleca sie osoba mocno otylym a wiec te powinny niby zawsze cos zrzucic po aerobach) a po siodme kazdy fat burner za 40-50 zl bije l-karnityne na glowe chociazby z racji wysokich dawek jakie podales a po ósme pozostaje problem jakosci bo winian jest drozszy od l-karnityny bazy a ta znow jest srodkiem nietrwalym no i coz po dziewiate swiata nie zbawisz na temat l-karnityny bo jak pisalem sa efektywniejsze srodki za mniejsza cene. kobiecie bym polecil ale nigdy facetowi a to ze jestes endo nic nie zmienia. a czemu? bo ludzie redukuja sie i na samym bialku + aeroby i trening na rzezbe i tez pala ladnie fat a wiec skad pewnosc ze niemialbys takich samych efektow bez l-karnityny. 90 procent ludzi omija l-karnityne i slusznie bo badan potwierdzajacych jej placebo jest cala masa

edit: podstawa spalania to utrzymywanie stalego tetna a wiec malo jeszcze wiesz o redukcji. wydaje mi sie ze raczej mniej jesz + trenujesz i jakas aktywnosc fizyczna i z tad Twoje przekonanie ze l-karnityna dziala. bys sobie dziabnal fat burnera z efka czy yohi to wtedy bys wiedzial co tracisz :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
Masz wiele racji Joks ale nie do końca. Apropos utrzymywania stałego tętna to na redukcji ma rano siłke a po pracy 40 min biegu oczywiście na ECA 5 razy w tyg na 70 % max tętna ale progu mleczanowego sobie jeszcze nie wyliczałem. Co do ceny Karnitynki to bym nie przesadzał bo 32 zł. za 30 sztuk 1000 mg z podanej ActiVity. A napisałem o karnitynce a nie od razu o np. efece bo nie każdemu przypadnie do gustu jak przy 12% alkaloidów efki po godzinie dostajesz strzała ala adrenalinowego trzęsą się łapki i ogólnie jest jakby troche nerwowo i nie wesoło. I działaj wtedy w pracy lub w szkole jak rano poszedłeś na aeroby a okres półtrwania chyba z 6 h.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024