Skocz do zawartości


Cos skutecznego na tłuszcz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Bartek_18_*

Guest_Bartek_18_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
kupiłem to HI TEC - Anabolic Protein, od jutra bede bral...

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
widze Marqz obeznany jestes oczami :oczami: , witamy kolege na forum i wrescie moze bedzie mozna powymieniac swoje poglady w goracych dyskusjach hehe. ps ja activity nie ruszam jakos i sie zdziwilem teraz ze produkuja kapsy 1000mg nie pomylilo Ci sie z nazwa ? bo wiem ze jest l-karnityna 1000 ale kapsy maja 600mg i jest to l-karnityna baza a wiec ta gorsza "czytaj lipna" i jesli cos to winian moge ruszyc ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Marqz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:ArmA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz
Cze, nie rozumiem stwierdzenia "obeznany jesteś oczami". Jest karnityna z Activity i 600 mg 60 kaps. i 1000 mg 30 kaps. Próbowałem i winianu L-karnityny i L-karnityny bazy. Z MLO Hi-Teca Olimpa Aktivity i innego dziadostwa i na dobrą sprawę nie widziałem różnicy między bazą a winianem. Oczywiście pod mikroskopem jest i to pewnie znaczana Ale prawda jest taka że lewoskrętna karnityna jest aktywna biologicznie zarówno baza jak i winian tyle że w dużych dawkach obie (to nie moje tylko dr. Jose Antonia pisał dla FLEXA a to z któregoś numeru z 2000 r. już nie pamiętam którego) Winian jest znacznie droższy więc lepiej baze z jakiejś taniej firmy ale więcej. Dlatego napisałem o Activicie bo jest chyba najtańsza. Apropos wchodzą teraz z karnityną 1000 mg + 200 mg kofy. O przewadze sysntetycznej kofy nad nad naturalną w kawie chyba nie trzeba dyskutować więc fajnie że do tego dziadostwa dodają. Podobne mam podejście do kredki zresztą wole kupić mikronizowany monohydrat czeskiej firmy 500 g za 56 zł. niż 300 mg z olimpa za to samo albo drożej nie mówiąc już o kre- alkalynie który ktoś już fajnie podsumował na tym forum (klimt z sodą). A co do stwierdzenia obeznany oczami chodzi ci że tylko w teorii to efe żarłem już w 2000 r. M.in. Thermal pro, później była Therma pro później zakazali ale w sklepach z odżywkami ciągle można dostać stacki z efką w małych dawkach (ok. 6% alkaloidów) ja używam Stack II firmy M Double you w podwójnej dawce przed aerobami. Kiedyś dorzucałem kawke i aspirynke ale zmądrzałęm. Co innego topić się a co innego spalać. W sprawach koxu sie nie wypowiadam nigdy nie brałem i w tym przypadku znam tylko troche teorie. Pozdrawiam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cos skutecznego na tłuszcz

Cze, nie rozumiem stwierdzenia "obeznany jesteś oczami

to znaczy ze cos tam wiesz :rotfl: napewno wiecej niz maskotka forum Koń hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024