Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

trening
chcialbym zapytac czy polaczenie takie moge sobie zrobic: klata+nogi, plecy +tric, bary+bic zalezy mi na takim polaczeniu gdyz chcialbym robic klate i nogi gdyz mam sprzet ale za male ciezary mam na nogi a klate tak czy siak chodze robic na silce. czekam na odp.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: trening
klatka i nogi to złe połączenie to 2 duze partie mięsni i robisz je w jeden dzien , nogi to mozna trenowac osobno bez łączenia z inną partią i przydał by sie po ich treningu dzień przerwy do to największy mięsen i glikegon bedzie sie odnawaił ok 48 godzin

zrób
klatka-ticeps
nogi
plecy -biceps
barki-kaptury

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening
co do mojego polaczenia chodzi mi o to ze nie mam odpowiedniego ciezaru ani zbytnio sprzetu w domu zeby nogi robic a klate chodze na silke walic wiec myslalem o tym by zmienic polaczenie i nogi dac.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: trening
a nie mozesz isc na 2 dzien zrobic nogi ? bo wiesz w sumie to niebardzo takie połączenie :/
jaki masz sprzęt na chacie ? i jakie obciązenie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening

a nie mozesz isc na 2 dzien zrobic nogi ?

wiesz jakby byla kasa i czas (matura) to by to zaden problem byl

jaki masz sprzęt na chacie ? i jakie obciązenie


drazek,2xhankle (2x20kg) gryf prosty,sztanga, lawka plaska.i 2 krazki w drodze po 10kg
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: trening
no troche niebardzo , ale jak dojdą te 2x po 10 kilo to bedzie lepiej choc e 20 kilowe hantle zawsze do jakichs przysiadów sie przydadzą wtedy zamiast typowego masowego mozna walic przysiadów do bólu i to tez da efekt , to moze jak robisz klate to nogi zrób bardziej lajtowo i w domu na następny dzien troche przysiadów itp

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening
hmm a moze jakos zmienic lub przedluzyc dni treningowe np w pon klata + nogi, czw plecy tric, sb bary+bic
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: trening
niewiem sam moze ktos sie jeszcze wypowie bo nie chce ci złych rad dawac i bedzie na mnie wtedy :hyhy:

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening

złych rad dawac i bedzie na mnie wtedy

luzzzzz
wiec czekamy na JOKSA BODZIA i innych znawcow
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening
kto zaradzi??? :padam:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening
mozesz polaczyc klatke i nogi. barki to tez duzy miesien a cwiczymy z nim przeciez nogi a na silowni przecwiczysz je lepiej niz w domu. jednak nie lacz plecow i trica i barki z bicem. zrob wtedy plecy bic i barki tric. aczkolwiek cwiczac w domu takim sprzetem to obawiam sie ze duzo nie zdzialasz a barki,plecy to tez podstawowe partie i niema co wyrozniac klatki ktore imo rosnie najwolniej :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening
JOKS nie bojta sie wale mase cwiczeniami ktore sa w FAQ i ktore sam zreszta ulozyles i jak narazie nie narzekam na to by cos nie roslo. klata+nogi, plecy+bic, barki+tric. Sam zreszta doradzasz by na mase cwiczyc hanklami i sztanga bo przy cwiczeniach z tymi przyzadami angazyja sie inne miesnie dodam ze bede mial wiecej zelastwa wiec bede dorzucal jak za lekko, mysle ze treningi beda udane. :padam:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening

obawiam sie ze duzo nie zdzialasz a barki,plecy to tez podstawowe partie i niema co wyrozniac klatki ktore imo rosnie najwolniej


jakby byl czas to bym wogole tego tematu nie zakladal ale coz matura wazna jest jak cholera no ale juz spodobala mi sie silka i wciagnela jak narkotyk wiec tez mysle sobie ze nie poto tyle sie meczylem zeby tera to wsio rzucic wpizdu wdczesniej do stycznia chodzilem na profesjonalna silke 3 razy w tyg ale trzeba bylo wybrac albo matura albo silka no ale lepiej cwiczyc tak jak cwiczyc bede z tym planem niz wogole nie cwiczyc.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening

JOKS nie bojta sie wale mase cwiczeniami ktore sa w FAQ i ktore sam zreszta ulozyles i jak narazie nie narzekam na to by cos nie roslo

cieszy mnie kolejna zadowolona osoba :]

Sam zreszta doradzasz by na mase cwiczyc hanklami i sztanga bo przy cwiczeniach z tymi przyzadami angazyja sie inne miesnie

ja sie obawialem po tym jak wypisales swoj sprzet ze masz za malo ciezaru i ze ciezko sie zmeczyc bo cwiczen ze sztanga, sztangielkami jest full niedlugo pewno bedzie cos trzeba zmienic w tym twoim planie :D by nie robic ciagle tego samego
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening

cieszy mnie kolejna zadowolona osoba


ty powiedz kto nie jest zadowolony z twoich rad :padam: :padam:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024