Skocz do zawartości


Zdjęcie

OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

mg-maciek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zdzichy
  • Zainteresowania:motoryzacja, siłka, nieróbstwo;-)

Napisano Ponad rok temu

OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
witam !
sporo już trenuje lecz bez większych efektów co prawda odżywki biorę z przerwami i dieta nie jest za dobra a sterydy mam głęboko w d... bo ćwiczę dla zdrowia ale teraz przez kilka miechów chciał bym trochę się poprawić w tej materii
zakupiłem odżywkę jak w temacie i za ok 1 miesiąc chciałbym zakupić dodatkową dawkę + kreatynę - czy to dobry zestaw na suchą masę ?
co do krety to nie wiem dokładnie jaką brać
z węglami nie moge też przesadzać bo lekka oponka się zrobiła (mam stosunkowo drobna budowę ciała) i muszę to kontrolować

podrawiam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy

staz treningowy 14 lat :) oczywiscie ze mozesz brac kreatyne. jesli chcesz sucha mase to zamiast monohydratu kup np: cytrynian (mniejsza retencja wody)

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-2270g-2,p.html


  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
na pierwsze 2 cykle lepiej mono pozniej ew 1 na cytrynce i pozneij cos mocniejszego
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

mg-maciek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zdzichy
  • Zainteresowania:motoryzacja, siłka, nieróbstwo;-)

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
wielkie dzięki za błyskawiczną odpowiedź

a jeśli chodzi o wspomnianą odżywkę czy jest dobra, czy warto tyle płacić czy może pomyśleć o jakiej alternatywie zwłaszcza jeśli chodzi o połączenie z kreatyną w cyklu ?
  • 0

mg-maciek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zdzichy
  • Zainteresowania:motoryzacja, siłka, nieróbstwo;-)

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy

na pierwsze 2 cykle lepiej mono pozniej ew 1 na cytrynce i pozneij cos mocniejszego


jeden cykl krety z dextrozą miałem jesienią (zapomniałem napisać)
...coś mocniejszego - co masz na myśli - koks nie wchodzi w grę jeśli o to chodzi - choć niekiedy jak przyjdzie dół to i hamulce znikają - ale raczej nie :]
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
troche drogie te bialko, ja kupilbym wiecej a tanszego, bo nie potrzebujesz az tak dobrego bialka, zainwestowalbym w ostrowie za te cene kupilbys tak z 3-4 razy wiecej niz tego bialka
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
aha no to zrob jeszce z jeden cykl na mono, albo w sumie moga byc jeszce dwa zobaczysz jakie efekty sa czy drugi cykl bedzie dobry, polecam kreatyna 1000 olimpu lub mega capsy olimpu, pozniej ew 1 cykl na cytrynianie
cos mocniejszego mialem na myslki stacki kreatynowe (CP CR NB2 XP HP ... )
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
Kropek, on cwiczy 14 lat a nie 6 miesiecy wiec mono to jest mu calkowicie nie potrzebne zwlaszcza ze zaznaczyl ze chce sucha mase a mono go nawodni, jestem za cytryna przy takim stazu i celu zwlaszcza ze cytryna rozni sie od mono tylko mniejsza retencja a moc dzialania ta sama dlatego 90 procent osob w ogule nie bierze cytryny bo po co przeplacac tylko dla mniejszej retencji wody. ale jesli ma wlasnie taki cel to cytryna go ladnie utwardzi. a na ostrowie ludzie czesto ostatnio narzekaja :rotfl: musze bardziej zglebic ten temat bo 1-1,5kg taniego bialka znanego producenta jak trek (ultimate protein) czy sp80 plimpu lepiej dziala i czuc to wyraznie niz wieksze dawki ostrowii. czuc w sensie ze na ostrowie mowia mi ze pija nawet w duzych dawkach i jak woda nic pozatym a po innych bialkach to wizualnie wszystko lepiej, i da sie poprostu odczuc roznice na wlasnej skórze. ale tutaj to juz trzeba odzielny temat zalozyc czy inni stosujacy lepsze bialka a rozniace sie cenowo tylko ~15 zł tez podzielają te opinnie w roznicach.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mg-maciek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zdzichy
  • Zainteresowania:motoryzacja, siłka, nieróbstwo;-)

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
Joks, no to już wiem więcej - musze się trochę wziąć za siebie bo tyle lat bez zauważalnego efektu (w sumie 4 lata bardzo regularnie tylko lato odpuszczam - brak siłki :/ )
poczytam jeszcze i pewnie się odezwę - tylko trochę kiepsko że szukajka nie działała jak próbowałem coś znaleść - pewnie awaria

dzięki wszystkim i pozdrawiam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
mg-maciek, wszystkie wazne artykuly podwiesilem w tzw. FAQ w dziale suplementy oraz Trening. jesli bez zauwazalnego efektu to pewno nie urozmaicales cwiczen, nie zmieniales polaczenia partii i nie robiles regeneracji czy celowego roztrenowania :D poprostu jechales ciagle tak samo bez zadnych roznych ciekawostek treningowych jak powtorzenia wymuszone, seperserie itd. wiec jak cos zapraszam do treningu :) i dzialu odzywiania gdzie sa dietki bez ktorej ani rusz w tym sporcie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
co z tego ze cwiczt 14 lat skoro mial dopiero jeden cykl na mono
jemu pewnie chodzi o to ze nie chce sie zalac tluszczem bno pisal ze musi uwazac z weglami dlatego jam u polecam jeszcze jeden cykl na mono
jak bedzie uwazal na wegle to go nie zaleje przez mono a woda ejdzie a to wypracuje na cyklu to zostanie
ceny tych nialek co podales plasuje sie okolo 50zl za kilo a ostrowie mozna nabyc 25zl za kilo to troche roznica jest
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
przy takim stopniu wytrenowania to sobie mono mozna naprawde darowac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy

ale tutaj to juz trzeba odzielny temat

poczytałbym :)
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
Poczatkowy, to zaloz taki :D i popros o ocene ostrowii stosujacych w stosunku do innych drozszych bialek jakie kiedys brali. jakie byly ich odczucia itd. :D, i nie mysle tu o smaku czy rozpuszczalności bo tutaj przy ostrowii to tragedia ale o np: sprawach żołądkowych, jakis wysypkach i co najważniejsze odczuciach ktore bialeczko bardziej im weszlo (efekt napompowanych miesni,wzrost masy,wytrzymalosci czy cos tam innego co u siebie zaobserwowali). jednak biorac pod uwage ilosc osob bioracych ostrowie z racji ceny to taki temat moze byc z gory skazany na zaglade :hyhy: no ale znam wypowiedzi ze koleszka po 2,4 kg ostrowii nie poczul nic gdy znow po 1,2 kg innego bialka zupelnie innych chlopak jak on to ujal "czuc ze wchodzi" bo bo widzi sie codziennie w lustrze
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Gilotyna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
Przeciez nawet takiego dryblasa jak Ty Joks mono moze ruszyc. Znam wiele osob ktore juz naprawde wiele rzeczy zjadly , wrocily do mono i tez im dalo to jakis efekt ;-)
Wiec tu kolega tez moze sprobowac jeszcze raz mono tak jak pisze Kropek.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
Gilotyna, na mnie to juz nawet xpandy nie dzialaja hehe :rotfl: (zart) ale mono owszem hehe jak zrobie dluga przerwe to na mase jak znalazl,ale mi sie rozchodzilo o cos innego otóż kreatyny mozna stosowac wedlug celu treningowego a nie hierarchii bo po odpowiedniej przerwie (wysyceniu) nawet slabsza wersja o czym napisales zadziala. bo watpie czy osoba chcaca spalic tluszcz (rzezbic sie) bralaby mono gdzie piro ulatwi im spalanie tluszczu. trójboiści znow potrzebuja sily bez wzrostu masy by startowac w swoich kategoriach wagowych i oni rowniez nie wezma mono tylko jablczan a osoby ktore biegaja znow ester :D, a jako ze napisal mg-maciek, o sucha mase zrozumialem to jako dobry miesien bez nawodnienia a wiec taki miesien daje cytryna ktora w ogule nie jest mocniejsza od mono tylko poprostu nie zalewa. teraz juz rozumiesz czemu cytryna przy jego celu bedzie lepsza?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Gilotyna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
Joks przeciez ja nie pisalem ze Ty zle mu doradziles ;-) Ja tylko napisalem ze warto czasem wrocic do mono ;-) Zreszta jakby ograniczyl wegle i sole to mono by go tak bardzo nie zalalo.

P.S. Ja na redukcji wcinalem mono i nie narzekalem ;-)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
ale mono nie pali fatu a piro tak :D wiec na redukcje na przyszlosc lepiej zakup piro. pozatym napisal ze dieta nie za bardzo co jest zrozumiale praca itd. i tylko zawodowcy moga sobie pozwolic na dokladne przestrzeganie diety, regularne posilki co 2-3h obciecie wegli,soli itd. bo sie na tym znaja, maja czas i pieniadze oraz duzo supli :hyhy: a mg-maciek, napewno je poprostu w domu to co ma na talerzu :D wiec ciezko byloby niezmiernie mu sie nie zalac przy normalnym trybie zycia czlowieka pracujacego ktory kulturystyke traktuje jako hobby wiec bez rygorystycznej diety na twardy miesien cytryna rulez :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy

koleszka po 2,4 kg ostrowii nie poczul nic

Ale to moje pierwsze białko a po drugie zaczynam więc myśle że zadziała.A zresztą doradzili mi je tu i powiedzieli że na początek dobra więc je zakupiłem.

sprawach żołądkowych, jakis wysypkach

Czyli ostrowia źle działa na żołądek??? Co do wysypek to mam nadzieje że mnie nie wysyfi :przestraszony:
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
niewiem czy dziala zle na zoladek ;) o to wlasnie musialbys sie zapytac stosujacych w porownaniu z innymi bialkami bo sa rozne opinie bo kazdy jest inny. jeden moze biegac do kibla drugi dostac wysypki a trzeciemu nic nie bedzie a jeszcze inny sie rozkoksi :rotfl: gdy znow na drogim bialku z racji zlego odzywiania, treningu i przetrenowania nie zrobi nic. to sie nazywa życie nie przekonasz sie puki nie sprobujesz na sobie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024