Skocz do zawartości


Zdjęcie

OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

Gilotyna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy

Joks ale chyba obcinanie wegli to nie jest duza sztuka ;)

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-2270g-2,p.html


  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
spoko juz poprawilem :) dla mnie to nie sztuka hehe ale ja w tym siedze troszke gleboko i to wiesz moja praca jest, ale watpie zeby komus przecietnemu chcialo sie siedziec z tabela zywieniowa i ukladac sobie diete wedlug swojej grupy krwi i budowy ciala. zwlaszcza ze mam stycznosc z osobami ktore pracuja i ci moge powiedziec ze w pracy jeden posilek rewelacji nie czyni wracasz to jestes taki glodny ze watpie zebys sie opanowywal a jak czlowiek jest glodny to ma zawsze ochote na kalorie :D i je przerozne frykasy hehe a wiec po co cudowac jak wystarczyloby kupic cytryne ktora poprostu nie zalewa
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mg-maciek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zdzichy
  • Zainteresowania:motoryzacja, siłka, nieróbstwo;-)

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
Joks,
dzięki za rzeczowe info - trochę miałem zamieszania więc się nie odzywałem

- co do mojej diety to masz częściową rację - głównie talerzowe żarcie ale ostation unikam tłuszczu, słodyczy a bardziej nastawiam się na białko ale na tyle na ile praca i inne zajęcia mi pozwolą + białkowa jak w pierwszym poście

- od czasu ostatniego postu nie brałem krety - ostatni raz była jesienią więc potrzymujesz żeby zapodać cytrynę (jaką ? - proszę o nazwę) czy może mono bo od ostatniego razu troche minęło czasu ? a w 2 miechy dużej masy nie zbuduje więc wolę troche się podrzeźbić
aha czy brać krete tą którą polecisz z węglami czy białkiem oczywiście nie jednocześnie bo podobno krety wogóle z białkiem nie powinno się łączyć.

po przeczytaniu paru postów o krecie i o odżywkach widzę że nie koniecznie trzeba kupować drogi odzywki żeby były efekty - dobry wniosek ? jeśli tak to może przy okazji (żebym nie musiał szukać) jakie białko byś polecił na następny raz i czy łączyć to z gainerem czy wystarczy węgli z białka bo w moim przypadku, jak już zdążyłem wypraktykować muszę uważać na węgle gdyż oponka się pojawia
trochę dużo pytań ale w jednym miejscu :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy

więc potrzymujesz żeby zapodać cytrynę

obecnie w sklepie jest fajna promocja monohydratu z b. dobrej firmy i sklanialbym sie dlatego obecnie ku mono firmy kaizen

aha czy brać krete tą którą polecisz z węglami czy białkiem oczywiście nie jednocześnie bo podobno krety wogóle z białkiem nie powinno się łączyć.
.
zeby polepszyc wchlanianie kreatyny mozesz zakupic dextroze i jeszcze dodatkowo tauryne. bialko jesli brakuje w diecie i masz racje nie mozna laczyc bialko z kreatyna w 1 porcji.

po przeczytaniu paru postów o krecie i o odżywkach widzę że nie koniecznie trzeba kupować drogi odzywki żeby były efekty - dobry wniosek ?

zasadniczo tak jesli kupujesz gainera to po to zeby zapchac organizm weglami. wiec rodzaj bialka jaki jest w tym gainerze czy gorsze czy lepsze roznicy nie zrobi bo i tak w 100g jest go tylko 20g. a rozchodzi nam sie przeciez na weglach.

jakie białko byś polecił na następny raz

moze byc to np bardzo dobre bialko nitroprogen o skladzie uniwersalnym lub ultimate protein inne bialka masz tutaj: http://www.fabrykasi...odzywki-biakowe i czy łączyć to z gainerem[/quote]
wtedy cykl mialbys nastawiony na mase, jesli boisz sie weglowodanow z gainera to mozesz kupic np bulka gdzie stosunek wegli do bialka jest wyrównany i moge wspomniec jeszcze ze jesli niemasz ulozonej diety a niechcesz zeby odkladal ci sie tluszcz mozesz zakupic np hca lub cla co przy nadwyzce kalorycznej blokuje odkladnie sie tluszczu.

reasumujac:
kreatyna + dextroza + tauryna
i albo gainer + bialko jesli go brakuje lub bulk ktory ma juz duzo bialka
i jesli chcesz to hca/cla
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mg-maciek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zdzichy
  • Zainteresowania:motoryzacja, siłka, nieróbstwo;-)

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
Joks,
często zdobywam informacje na forach ale Ty mnie rozwalasz swoją rzeczową pomocą
DZIĘKI !!!!!!!!!!!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN - czy warta tej kasy
staram sie jak najlepiej pomagać :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024