Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mleko w proszku dla dzieci ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Bambo1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mleko w proszku dla dzieci ??
Co myślicie o mleku w proszku ?? I czy znacie jeszcze jakieś takie coś podobnego do mleka w proszku co ma dużo węglowodanów albo białka ?? Jak tak to podajcie nazwy.
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mleko w proszku dla dzieci ??
mleko w proszku jest git (teraz pozwole zrobie mini reklame panu Ineed, ktory mi dal pomysl z tym ) tyle ze ja jem dla doroslych. jest chyba tansze. a o innych dodatkach do mleka to ja nie mam pojecia :P

ps. uwazaj zeby cie nie zalalo w fat. ja akurat mam szybka przemiane materii to sie o to nie boje bo to nie sa zbyt dobrej jakosci te wegle;p wiec beware ;]
  • 0

Bambo1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mleko w proszku dla dzieci ??
Chce się po prostu dowiedzieć czy się opłaca kupić i czy są jakieś produkty takie podobne. I jeśli ktoś z tego forum to brał lub bierze niech powie jakie są rezultaty po tym.
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mleko w proszku dla dzieci ??
wg mnie sie oplaca. jesli chcesz przytyc a ci ciezko idzie to sie oplaca. poza tym to nie jest chyba az tak drogie u mnie 3 zl za 250g. innych produktow nie znam .

ps kup odtluszczone
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mleko w proszku dla dzieci ??
mleka w proszku sa przerabiane pozatym tam jest od groma laktozy wiec nie widze sensu jego picia unikalbym takiego mleka bo bialko z niego to pomylka
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mleko w proszku dla dzieci ??
a jesli ktos pije bardziej dla wegli niz dla bialka?;]
  • 0

Bambo1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mleko w proszku dla dzieci ??
No wlasnie a tak jak wyżej kolega pisał to co ??Po prostu tez bym chciał sie dowiedzieć jakiej firmy kupic to mleko w proszku ??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mleko w proszku dla dzieci ??
to ja wam powiem ze węglowodany z laktozy w mleku maja bardzo niskie IG- chyba koło 32 :rotfl: a wy juz napewno skonczyliscie 7 lat wiec mozemy z gory zalozyc że macie nie nietolerancjie na laktoze i wasz organizm spokojnie wydzieli jej odpowiednią ilość aby rozdzielic laktoze na glukoze i galaktoze. wiec jednym slowem latwo wchodzi i latwo wychodzi jak i wydane pieniadze :hyhy: sprawa ma sie inaczej jesli bysmy mowili o jogurtach,maślankach i kefirach bo w to są produkty mleczne tzw. fermentowane, i tu zawarta w nich laktoza ulega fermentacji.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Bambo1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mleko w proszku dla dzieci ??
Jaka buźka na końcu swojej wypowiedzi :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mleko w proszku dla dzieci ??
Bambo1990, usmieszku juz niema bo edytowalem wypowiedz :D dopisujac o innych produkatach mlecznych. ogolnie mleko w proszku (duza ilosc laktozy) nie jest napojem dla kulturysty dbającego o jakosc zwlaszcza w znacznych ilosciach i na masie. bo laktoza jako cukier rowniez sprzyja nadwadze a przy dodatnim bilansie kalorycznym na masie jest to nieuniknione i laktoza idzie wtedy w fat jak i kazde nie spalone weglowodany
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mleko w proszku dla dzieci ??
ale mnie nic nie idzie w fat. nawet frytki . :P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mleko w proszku dla dzieci ??
nie rozumiesz, laktoza jest nie dobra i tyle hehe jak szukasz zrodla wegli to jedz ryz,makaron, do smaku dodajesz sosy, ziemniaki, carbo wszystko lepsze jest od tego
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024