Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co w przerwie miedzy cyklami? Co na drugi cykl ;|


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Szelest_88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Zainteresowania:sport (deska, silownia itp :P), tuning, elektronika, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Co w przerwie miedzy cyklami? Co na drugi cykl ;|
Witam. Mam pare pytan. Cwicze juz dwa lata. od stycznia br rozpoczalem cykl na kreatynie + dextroza + hmb. Diete stosuje od jakis 4 tygodni i masa skoczyla mi z 72 do 76 kg(wzrost 187). Chce teraz cos na mase typu MASS XXL. Tylko raz nie wiem czy moge to brac zaraz po skonczeniu cyklu ????? I jeszcze co bo do wyboru mam HARD MASS (z HMB i L-glutamina, wegle-bialko 50-50) czy MASS XXL? I co byloby najlepsze dla mnie na drugi cykl? Z góry dzieki za odpowiedz i przepraszam jesli ten temat nie jest tam gdzie ma byc :P
  • 0
Taaa... Lepiej jak jest więcej...

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Co w przerwie miedzy cyklami? Co na drugi cykl ;|
gainer przeznaczony jest to uzupelniania diety, a co za tym idzie do stalej suplementacji, a ni cyklicznej ;) czyli gainera mozesz brac caly czas bez wzgledu na to czy masz cykl na kreatynie czy nie
co do wyboru gainera to wylicz czego bardziej potrzeba w diecie: jezeli wegli to gainer, a jezeli bialka to lepszy bedzie bulk lub odzywka wysokobialkowa wpc
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co w przerwie miedzy cyklami? Co na drugi cykl ;|
kieruja sie wyborem gainera wes jeszcze pod uwage jaka masz przemiane materii
jak szybka to np mass xxl lub gainer1 , natomiast jak wolna to bulka
  • 0

denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co w przerwie miedzy cyklami? Co na drugi cykl ;|

Witam. Mam pare pytan. Cwicze juz dwa lata. od stycznia br rozpoczalem cykl na kreatynie + dextroza + hmb. Diete stosuje od jakis 4 tygodni i masa skoczyla mi z 72 do 76 kg(wzrost 187). Chce teraz cos na mase typu MASS XXL. Tylko raz nie wiem czy moge to brac zaraz po skonczeniu cyklu ????? I jeszcze co bo do wyboru mam HARD MASS (z HMB i L-glutamina, wegle-bialko 50-50) czy MASS XXL? I co byloby najlepsze dla mnie na drugi cykl? Z góry dzieki za odpowiedz i przepraszam jesli ten temat nie jest tam gdzie ma byc :P


właśnie po 6 tyg. na mono bedzie z 3-5 tygodni przerwa i będzie białko + węgle a warto coś jeszcze kupić aby zminimalizować spadki w czasie trwania między cyklami na mono ?
zalożyciel posta też bedzie ciekawy tego. :)
  • 0

Szelest_88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Zainteresowania:sport (deska, silownia itp :P), tuning, elektronika, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Co w przerwie miedzy cyklami? Co na drugi cykl ;|
No okej to dzieki wiec zakupie mass xxl-a. A co by bylo najlepsze dla mnie na drugi cykl? Zastanawiam sie nad CREAPURE+ala+b1, Dextroza, HMB no i do tego wspomniany MASS XXL. Warto czy moze jakies CP czy inne wynalazki? Najbardizej teraz to mi zalezy w sumie na masie ale to caly czas rosnie dzieki diecie bo mam dosc dobra jak dla siebie.
  • 0
Taaa... Lepiej jak jest więcej...

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Co w przerwie miedzy cyklami? Co na drugi cykl ;|
tak na drugi cykl mono starczy, dextro tez ok tylko wyrzuć HMB bo to shit, mass xxl stala suplementacja tez ok, mozesz dodac lecytyne, omega 3, zen szen, witaminy jakies ;)
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024