Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna+Dextroza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

shoo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna+Dextroza
Witam mam zamiar kupić : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Tyle ze u siebie w sklepie, i teraz mam pytanie jak najepiej owy srodek przyjmowac, czy stosowac faze nasycenia? Wczesniej przyjmowalem kreatyne przez jakies 3 tygodnie lecz byl to nie wypal poniewaz dawkowanie nie bylo przemyslane i teraz chce zapytac o porady odnosnie prawidlowego cyklu dla mnie. Od tamtego cyklu minelo 4 tygodnie. Tej dextrozy chyba nie starczy na caly cykl wiec domyslam sie ze bede musial dokupic po parenastu dniach. Profil mam wypelniony. Dodam ze mam jeszcze jakis 1kg mass xxl i jade z treningiem na mase. Z gory dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+Dextroza
siema na początku fazę nasycenia sobie podaruj bo to psu na budę potrzebne tak na marginesie i bierz to tak: w dni treningowe raz przed siłką gdzies tak z 30min po 6gr i 30gr dextro i potem zaraz po siłce, a w dni nietreningowe bierz to rano po przebudzeniu i gdzies z 30min przed kolacją w takich samych dawkach....w tej krecie masz miarke, jedna ta miarka to jest coś kolo 5gr krety i 1 gr tauryny czy jakoś tak, brałem to z 2 razy więc jeszcze pamiętam...co zaś do dekstrozy to na bank ci jedno opakowanie nie wystarczy, dlatego kup sobie od razu w zielarskim sklepiku glukozę, a jak jej nie będzie to fruktozę lub sacharozę...to jest to samo co dekstroza tylko nie tak "ładnie opakowana" :] okej podsumowując jak masz dietkę + najlepiej trochę więcej massa xxl bo 1kg to na krótko starczy(dokup sobie z 4kg jeszcze za 128zł czy jakoś tak) + trening 3 razy w tyg co najmniej to skoczysz kilka kg w górę ;) pozdros
  • 0

shoo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+Dextroza
Czemu darowac sobie faze nasycenia? I skoro brales to juz 2 razy napisz prosze czy warto bylo i co konkretnie Ci to dalo.

Pozdrawiam
  • 0
<#

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+Dextroza
po pierwsze 4 tygodnie to za mala przerwa na kolejny cykl kreatynowy musisz odczekac jeszcze 1 miesiac a dobrze byloby chociaz 6-8 tygodni. po drugie niewiem czemu buzzer poleca brac kreatyne przed snem i po 6g :/ no ale o tym on wie najlepiej :padam:

treningowy:
5g mono po przebudzeniu
5g mono po treningu

nietreningowy
5g mono po przebudzeniu

do kazdej dawki porannej jedziesz 40g dextro jak sie skonczy zakup carbo biogenixa i dawkuj 50g rano, a po treningu jedziesz z gainerem 100g tylko gainera mieszja wtedy z woda
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


shoo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+Dextroza

po pierwsze 4 tygodnie to za mala przerwa na kolejny cykl kreatynowy musisz odczekac jeszcze 1 miesiac a dobrze byloby chociaz 6-8 tygodni.


Trzeba zaznaczyc ze tamten cykl (nawet nie nazwalbym to cyklem) trwal jedyne 3 tygodnie i do tego nie byl dobrze przeprowadzony, naprawde myslisz ze 4 tyg to za malo? Od tamtego czasu jechalem na mass xxl i na ferie chce zaczac pozadny cykl kreatynowy(czyli za tydzien).

Pozdrawiam
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+Dextroza
słuchaj Joksa, przerwa powinna byc zdecydowanie dłuższa niż 4 tagi

co to nie bylby za cykl to przez 3 tygodnie dostarczales krete do organizmu i przerwa dlatego obowiazkowa
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+Dextroza
Joks chodziło mi nie przed snem ale przed kolacją gdzieś tak do 30min...wiadomo na pusty żołądek najlepiej działa, co zaś do 6gramów to miałęm na myśli jego wybraną kretę w której jest miarka mająca wielkość 6gramów gdzie 5g jets krety a 1g tauryny i to z tego wychodzi 6gr :] chociaż co do przerwy to myślę, że można darować sobie przerwę...jak sam powiedział brał ją bez odpowiedniego dawkowania pewnie biorąc mniej i nie trzymając się stałych pór etc...więc myślę, że może po tej miesięcznej brać od razu...jak można się domyślić tak czy siak byłby to jego 1 poważny cykl więc efekty pewnie były by dobre...pozdrawiam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+Dextroza
BUZZER, w nietreningowy wystarcza 1 porcja z samego rana...nie potrzebna jest druga
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


shoo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+Dextroza
Zakupilem sobie juz ten produkt i teraz jeszcze pytanie czy ta dextroze i kreatyne moze jednoczesnie w jednej porcji 250ml soku wymieszac czy oddzielnie? :P
  • 0
<#

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+Dextroza
mozna wspolnie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+Dextroza
jak z sokiem to najlepiej z winogronowym :P
  • 0

shoo
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+Dextroza
Teraz jeszcze zapytam, gainer juz sie skonczyl, dextroza niedlugo tez sie skonczy, dzis zakupilem ten CARB biogenixa i jak juz sie skonczy dextroza to po treningu chyba tez przyda sie wziasc nie?
  • 0
<#

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna+Dextroza
jak sie skonczy dextroza to zastepujesz ja carbo do kazdej porcji kreatyny
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024