Skocz do zawartości


czym skutecznie spalić tłuszcz nie niszcząc mieśni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

czym skutecznie spalić tłuszcz nie niszcząc mieśni
witam, mam 33 lata 174cm wzrostu 90kg wagi, kiedyś chodziłem na siłownie i jakieś efekty tego jeszcze widać, mimo kilku letniej przerwy.
Teraz ćwiczę już 3 misiące głównym celem jest pozbycie się tkanki tłuszczowej, jednak nie chcę wyniszczyć mięśni.
Trening juz mam rozpisany, nad dietą pacuję pozostała tylko kwestja suplementacji.
Zakupiłem już thermo speed extreme olimpu, biało wpc80 ostrovia i aminokwasy amino golg ultimate. Teraz powstaje pyanie czy coś jeszcze dokupić i jak to wszystko brać. Dziękuję za wszystkie sugestie. :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: czym skutecznie spalić tłuszcz nie niszcząc mieśni
wiec jesli masz juz trening na rzezbe, oraz diete redukcyjną i fat burner to o podstawy zadbales ;), moglbys dokupic jeszcze omege3,chrom,i lecytyne. odnosnie twojej suplementacji to:

thermo 1 kap 2 razy dziennie 30 min. przed śniadaniem i obiadem. zaznaczam jednak iz nalezy dawke zwiekszac stopniowo obserwujac reakcje organizmu

bialko 30 min po sniadaniu
5-10 tab aminokwasow przed treningiem
5-10 tab aminokwasow po treningu
przed snem 150-200g chudego twarogu bo ostrowia za szybko sie wchlonie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: czym skutecznie spalić tłuszcz nie niszcząc mieśni
mam jeszcze pytanie odnośnie aminokwasów- jak je stosowac w dni nie treningowe?, i ile min przed treningem stosować te aminki?
Acha mój trening to typowy trening na masę 4-razy w tyg, a 3-razy w tyg po treningu 30 min areobów (rowerek). :)
dzięki za szybką pomoc.
Rozumiem , że ostrowia tylko raz dzinnie (troszkę białeczka będzie brakowało), analizujac dietę.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: czym skutecznie spalić tłuszcz nie niszcząc mieśni
jak chcesz zrzucic fat to nie mozesz robic typowego treningu na mase, ale trening zakladajacy duza liczbe powtorzen 12-15 i krotkie przerwy max 1 minuta. białka nie mozna laczyc z aminokwasami a ze je kupiles to inaczej dawkowac sie nieda ;/ ewentualnie jesli potrzebujesz wiecej białka mozna jesze wykombinowac takie schematy:

po sniadaniu bialko
1,5-1h przed treningiem bialko
po treningu bezposrednio porcja carbo 50-60g
bezposrednio po treningu lub w trakcie treningu lub przed bcaa
45 min po treningu bialko
przed snem twarog

a bcaa nie bierzemy w nietreningowe bo to byloby ich marnowanie. a przed treningiem to bierzesz jak wejdziesz na silownie tak z 15 min przed treningiem bo sie szybko wchlaniaja. a bialka nie przekraczaj w jednej porcji 40g bo sie wiecej nie wchlonie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: czym skutecznie spalić tłuszcz nie niszcząc mieśni
Instruktor z mojej siłowni wprowadził mnie w błąd, mówił żeby jechać na duzych ciężarach po 4-3 serie w powtórzeniach 14-12-10-8 , i że to da efekt, a BCCA kazał brać 3 x dzienie, czyli rano przed i po treningu. A białko między sniadaniem i po treningu około 30 min.
Pewnie się mylił ;) Powiedział że przy diecie redukcyjnej to i tak jakieś efekty będą pod warunkiem odpowieniego dostarczenia białka.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: czym skutecznie spalić tłuszcz nie niszcząc mieśni
troszke nie jestes zawodwocem by brac bcaa :) wiec niewiem po co ci je polecil...a aminokwasy powinno sie brac przy niskim poziomie tluszczu. jadac na duzych ciezarach robisz dluzsze przerwy a wiec nie utrzymujesz stalego tętna tak potrzebnego przy spalaniu. odnosnie dawkowania to jak pisalem wczesniej bcaa to juz strawione bialko wiec czy wezmiesz 1,5h przed treningiem bialko i te uwolni juz aminokwasy a 15 min przed treningiem jest to praktycznie to samo. najlepiej jak wyliczysz sobie diete i bedzie wiedzial ile brakuje ci tego bialka i wtedy bedzie mozna precyzyjnie ustalic dawki. instrukator nie powiedzial ci nic o nocnym kataboliźmie a ten trzeba bezapelacyjnie powstrzymac zamiast kupowac odzywke oparta na kazeinie czy aluminie jaja mozesz przed snem jesc chudy twarog.a jadac dieta redukcyjna to owszem troszke schudlbys ale dlatego ze bys mniej jadl i skurczylby ci sie zoladek a tluszcz by pozostal bo ten wkoncu trzeba jakos "spalic" a bez odpowiedniego wysilku fizycznego tego nie zrobisz
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: czym skutecznie spalić tłuszcz nie niszcząc mieśni
No to sie zupełnie pogubiłem :) . Jeżeli trening siłowy i areoby po nim to nie zbyt odpowienie połączenie to sory ale moja teoria na spalenie tłuszczu legła w gruzach. A bcca myślałem, że biore po to aby nie dochodziło do katabolizmu i tak mizernych mięśni :) . Pozdrawiam.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: czym skutecznie spalić tłuszcz nie niszcząc mieśni
nie zrozumiales. trening na silowni i aeroby to dobre polaczenie bo po treningu masz juz uszczuplony zapas energii i aerobami spalasz tluszcz. ale trening silowy ma byc na spalanie tluszczu a nie masowanie sie!a katabolizm powstrzymasz nawet zwyklym bialkiem wiec aminy to dla zawodowców lub osob chcacych wydawac duzo pieniedzy a imo najlepiej na katabolizm po treningu to porcja węgli :D bo te najszybciej uzupełniają zapas glikogenu. przed snem znow bialko dlugowchlanialne a z rana szybko wchlanialne. bcaa czasami sie przydaja w trakcie treningu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: czym skutecznie spalić tłuszcz nie niszcząc mieśni
No już zaczymam to wszystko rozumieć, i gadki to by było na tyle teraz trzeba brać sie za robotę i obserwować swoje ciało :) Dziękuję za wskazówki "duży rośnij" ;)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024