Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co motywuje was do treningu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Hubert1997
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia
  • Staż [miesiące]:25
  • Wzrost [cm]:160
  • Biceps [cm] :30
  • Klatka piersiowa [cm]:86
  • Udo [cm]:48
  • Przysiad [kg]:45
  • Wyciskanie [kg]:55
  • Martwy ciąg [kg]:65,5
  • Waga [kg]:50

Napisano Ponad rok temu

Re: Co motywuje was do treningu?
umnie zaczęło się śmieszne.

Pewnego razu gdy wracałem z treningu (piłka nożna) zobaczyłem chłopaka i dziewczyne tyle ,że on był odniej w plecach węższy to namnie wywarło taki śmiech ,że ledwo szedłem.
Od tamtej pory ćwicze ostro , i przed każdym treningiem mówie sobie ,że ja będe wielki i wiadomo chce
się czuć bezpiecznie na ulicy. :?:
  • 0

sunshine
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Who cares ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Historia Polski, historia sztuki, królowie i królowe Anglii, taniec, fotografia cyfrowa, kolarstwo, komunikacja niewerbalna, psychologia, pedagogika...
  • Staż [miesiące]:8 lat
  • Wzrost [cm]:182 cm
  • Waga [kg]:90 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Co motywuje was do treningu?
Swoją przygodę z siłownią rozpocząłem na pierwszym roku studiów wtedy kiedy jak wiadomo można robić wiele ciekawszych rzeczy. Osoby w trakcie lub po studiach wiedzą co mam na uwadze :?:
Naturalnie zawsze byłem wysportowany. Kilka lat grałem w piłkę nożną na dosyć wysokim poziomie potem doszła siatkówka ale wiedziałem, ze czegoś w mojej egzystencji mi po prostu brakuje. No i zaczęła się walka z ciężarami. Zakupiłem cały sprzęt do domu i zacząłem ostro napierdalać :)Ćwiczę tylko i wyłącznie dla samego siebie.
Pisząc z perspektywy tych już kilku lat powiem Wam, że siłownia to coś fantastycznego. Motywacji nigdy mi nie brakuje, ponieważ to moja pasja. Nie wyobrażam sobie życia bez aktywności. Każdą wolną chwilę wykorzystuję na coś nowego, intrygującego. W ostatnią niedzielę wziąłem bike'a i przepierdoliłem ponad 120 km :D

Reasumując drodzy koledzy nie poddawajcie się tylko coco jumbo i do przodu :D
  • 0

Azbi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Siłownia
    - Motocykle
  • Staż [miesiące]:40+
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :37
  • Pas [cm]:92
  • Udo [cm]:57
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Co motywuje was do treningu?
"A mnie do treningu motywuje to, że jak jutro rano wstanę - to już będę większy!" ;] Robert ma to coś co pomaga się spiąć i iść na trening ;p

Zaczęło się śmiesznie, bo ładnych pare lat temu kumpel chciał mnie wyciągnąć na siłownię. Wtedy mu powiedziałem: "no co ty, taaa ja na siłownię, phaa". Waga mi wtedy pokazywała jakieś 60kg, a do niskich osób nie należałem nigdy. Więc byłem taki szczypiorek i to pewnie stąd brała się moja antypatia do siłowni. W końcu jednak z ciekawości wybrałem się na siłownię i jak zobaczyłem tam tych wszystkich wielkich gości, to aż się przeraziłem.. ;p Ale skoro oni mogli - to dlaczego ja nie mogę? Podźwigałem trochę, na początku jak to na początku - 'młody wilk' chcę podbić świat ;p Ale szybko do mnie dotarło, że to nie są klocki lego i tutaj trzeba się mocno przyłożyć i ostro wziąć do pracy. Teraz dzień bez siłowni, to dzień stracony :?: Dlatego w DNT jestem bardziej zmęczony, niż w DT po treningu ;p
  • 0

Jin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
60
Dobra
  • Lokalizacja:M a z u r y
  • Płeć:Mężczyzna
  • Przysiad [kg]:100
  • Wyciskanie [kg]:95
  • Martwy ciąg [kg]:140

Napisano Ponad rok temu

Re: Co motywuje was do treningu?

Ja ćwicze dlatego by czuć sie pewniej na ulicy, miec dobra sylwetke i nienaganna kondycje. Pozatym wiadomo jest to zdrowy tryb zycia ktory podoba sie laskom.
Zapalu dodaje mi to ze jestem ambitny i nie olewam treningu,a po kazdych cwiczeniach wmawiam sobie ze zawsze cos urosne :D
Cwicze na silce bo mam ja bardzo blisko z domu i panuje u mnie rodzinna atmosfera zawsze ktos cos opowie i w takiej atmosferze chce sie cwiczyc

A jak wy się motywujecie do treningu, sluchacie do wspomozenia jakiejś muzyczki?
Dlaczego w ogole pakujecie? Bo wydaje mi się ze kilkanascie lat temu nie bylo az takiego podjarania silownia, a teraz co chwila ktos nowy przybywa na forum dla podeprzenia mojej tezy :D


Szczerze ? to chcę za kilka lat stanąć przed kilkoma osobami i powiedzieć im prosto w twarz "I co teraz ?" czyli porządne manto. A co do tego, że dawniej nie było takiego zainteresowania siłką to powiem, że jesteś w błędzie, u mnie we wsi są chłopaki starsi o 5-6 lat nawet starsi i gadali, że w moim wieku też zawzięcie napierdzielali na siłce. Co z tego że kiedyś były inne warunki, chłopaki wpiepszali i ćwiczyli równio :D
  • 0

paragraf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1430 postów
  • Pomógł: 2
119
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co motywuje was do treningu?
Ja zacząłem ćwiczyć z 2 powodów. Po 1. dokuczali mi kumple na budowie w wakacje, a po drugie miałem słabe powodzenie u płci przeciwnej. Pomyślałem ze jak patrzysz na dziewczynę jakie ma nogi, piersi i inne częsci ciała, to ona też patrzy i może dlatego tak słabo idzie w te klocki. To dodało mi pewności siebie i to pomaga mi nie tylko w tych kontaktach ale i na codzień w walce z trudnościami.
  • 0
Dołączona grafika

konto usunięte

konto usunięte
  • konto usunięte
  • PipPipPipPip
  • 518 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Nie ustawione
  • Zainteresowania:-

Napisano Ponad rok temu

Re: Co motywuje was do treningu?
Dobre samopoczucie po ćwiczeniach
  • 0

empe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 507 postów
  • Pomógł: 0
50
Dobra
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-rozwój indywidualny, - nowinki ze świata, - aktywny tryb życia, - książki (gł. literatura patologiczna)
  • Staż [miesiące]:od 2008 z przerwami (duuużymi jak i małymi)
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Co motywuje was do treningu?
Wszystkie odpowiedzi mi się podobają. Widać, że każdy jest tutaj bo lubi a nie musi:) W moim przypadku było tak:
Ogólnie zawsze należałem do tych grubszych, wolniejszych, słabszych. W gry zespołowe tez byłem słaby. Można by rzec - drugiej kategorii ;/. W gimnazjum dorwałem sztangę (samoróbkę) 17, czy tam 15 kilową no i zacząłem ją wyciskać. Z początku jakieś tam podnoszenia, wyciskania, bez planu bez wiedzy - sztuka dla sztuki. Potem kiedyś dorwałem gdzieś magazyn MH (tak, wiem :D ). Były tam jakieś plany treningowe i sposoby na lepszą sylwetkę (dodam, że jarałem się tym bo byłem gruby i przez to moja samoocena była głęboko pode mną. Dużym kłopotem była tez dla mnie nieśmiałość -chociaż z płcią przeciwną nie pamiętam żebym miał jakieś problemy). Czytałem, czytałem garnąłem wiedzę i zacząłem sam układać jakieś plany treningowe (w między czasie kupiłem jedną hantle, a po długim okresie czasu drugą). Teraz patrząc na te plany to chwytam się za głowę i zastanawiam się jak ja mogłem tyle ćwiczeń robić na 1 sesji.. Ale wracając do tematu, to dzięki ćwiczeniom mocno wzrosła moja samoocena, wiara w siebie i swoje możliwości, a także pewność siebie. Wydaje mi się, że teraz ciężko żeby mnie coś złamało. Po treningach czuje się świetnie, samopoczucie i dobry nastrój ładuje na każdym treningu. Najchętniej ćwiczyłbym codziennie, ale niestety z braku czasu nie mam takiej możliwości. Tak jak kiedyś mógłbym rozpłaszczyć dupę przed tv/kompem/jedzeniem tak teraz nie mogę usiedzieć w miejscu. Uwielbiam aktywnie spędzać czas :D
hmmm co jeszcze....jeżeli chodzi o laski to (przynajmniej te z którymi ja się kontaktuje) nie przepadają górami mięśni, tylko podoba im się ogólny, ładny zarys mięśni;) Ja ćwiczę dla siebie, chce po prostu czuć się dobrze w swoim ciele i nie krępować się przy zdjęciu koszulki (a nie tak, jak to było kiedyś). Co mnie jeszcze motywuje??? Hmmm na pewno to, że w zdrowym ciele zdrowy duch, i ważne jest to żeby o siebie dbać.

Kończąc... najlepsza inwestycja to INWESTYCJA W SIEBIE!!!

dziękuje za uwagę :D

Użytkownik empe edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
- nie potrzebuje plusów, dla mnie liczy się to że pomogłem ;)
Systematycznie i z pasją koksuje sobie w domowym zaciszu.

NAJlepsze ćwiczenia na brzuch (wg. mnie):
http://forum-kult...iesnie-brzucha/

konto usunięte

konto usunięte
  • konto usunięte
  • PipPipPipPip
  • 518 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Nie ustawione
  • Zainteresowania:-

Napisano Ponad rok temu

Re: Co motywuje was do treningu?
ćwiczenie na siłce równa się lepsza kondycja a to pomaga w ciężkiej fizycznej pracy
Nie ma to jak się porządnie zmeczyc i wypocić
  • 0

bartesd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1080 postów
  • Pomógł: 1
58
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co motywuje was do treningu?
Całą podstawówkę chciałem mieć atletyczną sylwetkę. Ale coś tam zawsze wyskakiwało.
Całe liceum chciałem mieć atletyczną sylwetkę - ale chlanie, papierochy i imprezy były ważniejsze.
Całe studia chciałem mieć atletyczną sylwetkę - ale chlanie, żarcie i siedzenie na dupie i oglądanie filmów było ważniejsze.
Dzisiaj mam 30 lat na karku, żonę i dwójkę dzieci. Od 10 miesięcy nie piję, bo doprowadziłem się do niefajnego efektu. Od lipca gdy się tu zarejestrowałem i napisałem pierwszy post zapierdalam jak mogę na siłowni i biegając.
I wreszcie mogę te szczenięce marzenie realizować. Choć nie jest zawsze łatwo. Do pracy wstaję o 5:30, wracam o 17:30. W pracy na dupie non stop. Potem mam czas z dzieciakami. Idą spać po 20:00. I wtedy dopiero mam czas dla siebie. Trening zajmuje ponad dwie godziny 4 razy w tygodniu. Obecnie w zimnym garażu, bo tam mam sprzęt. A biegam tak, że po 22:00 wracam do chaty. Ale co oglądam się w lustrze, albo staję na wadze, widzę efekt. A jak widzę efekt, to mnie się chce. I to jest najważniejsze. A motywacja? W dni treningowe w robocie jedząc śniadanie wrzucam sobie na youtube filmy Jana Łuki lub treningi od kfd. Daje to ostrego kopa a poza tym obserwuję jak się ćwiczenia powinno poprawnie wykonywać.

Tyle ode mnie. Cieszę się że mogę ćwiczyć.
  • 0

gm1000
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Lokalizacja:WLKP
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:94

Napisano Ponad rok temu

Re: Co motywuje was do treningu?
Poza oczywistymi zaletami treningu takimi jak lepszy wygląd i samopoczucie jestem zadowolony z tego, że kilka miesięcy temu udało mi sie wrócić do treningów w osiedlowej siłowni, którą w 1978 roku współtworzył mój ojciec razem z kilkoma innymi zapaleńcami. Ćwiczył tam, kiedy mnie jeszcze nie było na świcie, a zaczął zabierać kidy miałem 15 lat. Dzisiaj motywacją jest dla mnie fakt, że trzymam w ręce hantle na których zaczynał mój ojciec ponad 30 lat temu, klimat tego miejsca jest niepowtarzalny:) Nadmienię, że ćwiczył do 56 roku życia, w styczniu kończy 64 lata i juz mu się trochę nie chce :eek:
  • 0

Ja123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:5 lat z przerwami
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :35.5
  • Klatka piersiowa [cm]:109
  • Wyciskanie [kg]:122
  • Martwy ciąg [kg]:117
  • Waga [kg]:70kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Co motywuje was do treningu?
Mam wiele motywacji ale moją największą motywacją jest to że mogę coś osiągnąć...A po za tym chodzę na siłownię ponieważ to lubię.Dzień bez treningu jest nudny i nieudany...
  • 0

"Siłka,mata w łapie petarda..." ;)


jose
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co motywuje was do treningu?
przez półtora roku miałem zajebistą motywacje, pokazać jebanym dresom spod klatki, pijącego browara żeby mieli szacunek, ogólnie motywacją było robienie czegoś na pokaz, chęć udowodnienia całemu światu żeby mieli szacunek, chęć pokazania czegoś,ludziom,którzy we mnie nie wierzyli, powiątpiewali. Motywacje straciłem ostatnio, z dnia na dzień, zacząłem się zastanawiać jaki to sens ma ? że stoję w miejscu od pół roku( mimo że biore lepsze odżywki a trening i diete mam ok) że co będę miał z tej całej siłowni za kilka lat ? że odmawiam sobie jebanego ciasta czy melanżu, że muszę pilnować się na każdym kroku w diecie.

Użytkownik jose edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024