Skocz do zawartości


Zdjęcie

POTRZEBUJE ROZPISKE !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

POTRZEBUJE ROZPISKE !
CZEŚĆ ! Ćwicze juz ponad rok, a mam bardzo male efekty. Przed cwiczeniem mialem strasznie mala mase, dlatego jestem dosc chudy :/ Więc to napewno wina tego ze nie mialem diety oraz rozpiski. Więc prosze jak najszybciej o odpowiednia dla mnie rozpiske.I czy mam w tym czasie brac odżywki ??Myslem sporo o kreatynie, BCAA , gainerze , carbo i jakims bialeczku .I czy moge kilka rzeczy laczys ze soba ?? A i z góry mówie- nie ćwicze na silowni !! Mam do dyspozycji sztange,sztangielki,gume no i chyba nic wiecej :/a i laweczke do ćwiczen :D Prosze o pomoc bardzo w tej rozpisce z góry thx

Moje dane :
wzrost 172cm
waga 55 kg
wiek 14 lat
dlugosc trenowania 1 rok
  • 0

hamer16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wziac ZMA ??
  • Zainteresowania:siłownia muay thai , kick boxing , box,teakwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBUJE ROZPISKE !
masz 14 lat i myslisz o kreatynie to troche "durne" bez urazy jezeli juz bys chcial na upartego kup sobie jakiegos gainera i zapisz sie na silownie o kreatynie nawet nie mysl roku stazu na silce minimum ale nawet jeszcze nie przy takim wieku ja mam 15 lat prawie rok stazu i nie decyduje sie na kreatyne Pozdro mysle ze wiekszosc sie ze mna zgodzi na kreatyne jestes jeszcze szczeniak i szczerze powiem nawet ja szczeniak na kreatyne jestem ! :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBUJE ROZPISKE !

Myslem sporo o kreatynie, BCAA , gainerze , carbo i jakims bialeczku

oczywiscie ze suple laczyc mozna ale w twoim przypadku bcaa,kreatyna zbedna. najlepiej jak kupisz gainera,witaminy,zma apteczne,lecytyne,omege3 i bialko jesli go brakuje. dalej cwiczysz rok i nic nie zauwazasz...albo sie zle odzywiasz albo zle cwiczysz. odsylam do posta gdzie sa opisane cwiczenia jakie mozna wykonywac w domu z twoim sprzetem:
http://www.forum-kul...showtopic=42501
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBUJE ROZPISKE !
A BCAA w jaki sposob dziala ??? Oplaca mi sie brac ?? Czytalem ze sa to aminokwasy ale w jaki sposob dzialaja na organizm dokladnie - nie znalazlem wiec prosze o odpowiedz i porade czy mam brac
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBUJE ROZPISKE !
bcaa to jest strawione bialko :rotfl: tylko ze kosztuje o wiele drozej niz zwykle bialko. dlatego nieoplacalne w cyklach na mase itd. mozna bcaa wrzucic do redukcji jako antykatabolik ale to rowniez jak ktos ma niski poziom zatluszczenia
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kempa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBUJE ROZPISKE !
hamer16, Ja kreatyne brałem mając 13 lat :D I co ? Nic.. Teraz mam 15 i chce zakupic NB 2..
  • 0
Pzdr [you]

CeL do Wakacji: 80KG

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POTRZEBUJE ROZPISKE !
to akurat jest powod do hanby a nie do smiechu i szpanu.
ja sie czuje na 15 lat i dlatego nie biore krety.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024