Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje pomocy;/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Majseter
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje pomocy;/

Siema mam na imie Damian.
Mam prawie 16 lat.
Waże 95kg.
Wzrost 180cm.
Lekarz potwierdził nadwage.
Siedze tu szukam diety lecz wszyscy tylko na mase. Ja już mase mam teraz trzeba to wykorzystać.
Naprawde już powoli się załamuje.
Wiem nikomu się nie bedzie chciało pisać specialnie dla mnie diety i trenningów ale żebyście mogli mnie chociaż pokierować. bo sam znaleźć nie moge. Mogę brać tabletki zero uczuleń


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy;/

diete redukcyjna poszukaj w dziale dieta - tam jest tego pełno


  • 0

TKWM


Maravia
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2603 postów
  • Pomógł: 3
98
Dobra
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:168
  • Waga [kg]:53

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy;/

A powiedz, pan doktor coś zalecił? Czy zostawił Cie z tym problemem? Powinien Cie skierowac do dietetyka.

 

Jak stoisz z poziomem cukru we krwi - jestem bardzo ciekawa.

 

Jeśli chcesz mogę Ci lekko nakreślic diete by spalic zbędny bagaż.Ale wiesz o tym,że bez aktywności fizycznej ani rusz?

 

Odnośnie tabletek ...masz na myśli spalacze?Odpusc sobie i najpierw zmuś organizm by sam zaczął spalac.


  • 0

cynek89
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1229 postów
  • Pomógł: 0
59
Dobra
  • Lokalizacja:Płock
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy;/

Szamiesz to co na mase tylko w miejszych ilosciach aby dzienny bilans kalorii byl mniejszy niz twoje dzienne zapotrzebowanie


  • 0
Jedyną Przegraną Jest Rezygnacja, Wszystko Inne Jest Krokiem Naprzód

Majseter
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy;/

A powiedz, pan doktor coś zalecił? Czy zostawił Cie z tym problemem? Powinien Cie skierowac do dietetyka.

 

Jak stoisz z poziomem cukru we krwi - jestem bardzo ciekawa.

 

Jeśli chcesz mogę Ci lekko nakreślic diete by spalic zbędny bagaż.Ale wiesz o tym,że bez aktywności fizycznej ani rusz?

 

Odnośnie tabletek ...masz na myśli spalacze?Odpusc sobie i najpierw zmuś organizm by sam zaczął spalac.

Byłem w szpitalu 3 dni. Miałem full badań.  Cukier we krwi- nie mam cukrzycy lecz lekko podniesiony ale nie za dużo bez obaw. Miałem mieć dietetyka w szpitalu ale nie dotarł. i tak jakos nie wiadomo jakim cudem wszyscy zapomnieli puścili mnie do domu. Byłym bardzo wdzięczny gdybyś mogła mi pomóc. Wiem że bez aktywności fizycznej nie ma mowy;) I jestem gotowy na poświęcenia;)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024