Skocz do zawartości


Zdjęcie

Indywidualny i skomplikowany potrzebny za 12 dni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

mucha91
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kRk
  • Zainteresowania:koszykówka

Napisano Ponad rok temu

Indywidualny i skomplikowany potrzebny za 12 dni
Witam!

nie mam stażu treningowego bo tylko czasem macham hantlami!chce jak najszybciej zbudowac przede wszystkim siłę!
Mam 15 lat
Ważę : 60 kg
Mam wzrostu : 181
cel : większa masa większa siła najlepiej w 3 miechy nawet bardzo intensywnie ,a potem dalsza budowa formy i moze rzezba:)
Dostep do silowni moge miec od wt. do pt. ale chce ograniczy treningi do 3 dni na silce a w pozostale mam do dyspozycji domowy zestaw hantli ławke prosta z mozliwoscia pochylenia do brzuszkow
Mogę spedzac na silowni od 40 minut do godziny w te dni!

Prosilbym o jakis zestaw i wskazowkia co do zywnienia biorac pod uwage moja nikla budowe.czy konieczne beda suplementy?

Bardzo zalezy mi na moim wzroscie poniewaz trenuje kosza i chce byc pewien ze zadne z cwiczec nie przychamuje mojego wzrostu! z gory dziekuje!!
  • 0

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Indywidualny i skomplikowany potrzebny za 12 dni
jezeli zaczynasz to w 3 miechy nic nie zrobisz tzn nie ze nic nie zrobisz ale na poczatek ogolno rozwojowy!! czyli 2 miechy, chociaz ja bym ci radzil na basenik chodzic narazie! mlody jeszcze jestes no ale niech sie inni wypowiedza
pozdrawiam
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Indywidualny i skomplikowany potrzebny za 12 dni
od wtorku do piatku to 4 dni ;)
w przypadku gdy cwiczenia silowe to tylko dodatek do glownej dyscypliny imo najlepsze by byly tylko obwody, moge ulozyc normalny plan treningowy ale jak go ukierunkowac pod koszykowke sie nie podejmuje, wazne tez zebys nie stracil szybkosci i zwrostnosci bo po twoim wzroscie wnioskuje ze grasz na niskiej pozycji
pozatym masz dopiero 15 lat wiec silownia jest zbedna, dieta jak w kazdym sporcie mile widziana
a w 3 miesiace to sylwetka ogolnie sie poprawi ale nie oczekuj cudow
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024