Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gainer i Carbo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Duchag
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gainer i Carbo
Witam

Moze zaczne od początku mam na imie Grzegorz, mam 27 lat 170 cm wzrostu 73 kg wagi,
jak dotad cwiczylem na silowni 2 razy po 3-6 miesiacy ale z bardzo duzymi przerawmi wiec w sumie mozna uznac ze zaczynam od samego poczatku, trening ogólnorozwojowowy skrocilem do tygodnia w sumie mozna powiedziec ze do 2, dlatego iz po tygodniu zaczolem trenowac z rozpiska (cztero dniowy tydzien trenongowy) a dodatkowo jeszcze przez jeden tydzien rozgrzewalem reszte parti miesni (co do dnia dzisiejszego robie po mniej wyczerpujacych treningach), cwicze od ponad miesiaca, wiem ze poczatkowe cwiczenia powinny byc ogolno rozwojowe a pozniej w sumie na przyrost chociaz mi bardziej chodzi o pozbycie sie tluszczu z brzucha i rzezbe reszty miesni a takze sile, chociaz nie ukrywam ze pewnie i tak musze wczesniej nabrac masy by osiagnac to na czym mi zalezy.

Dobra a teraz sedno sprawy, nigdy wczesniej nie bralem zadnych suplementow, odzywek itd.
Od okolo miesiaca biore zestaw witamin, jako suplement diety a raczej jako uzupelnienie niedoboru niektorych witamin, niestety ale nie jestem wstanie zastosowac zadnej z diet tu opisywanej ani nie jestem w stanie jadac 6 posilkow dziennie ze wzgledu na tryb zycia, chociaz staram sie zapotrzebowac organizm w odpowiednia ilosc skladnikow bialka, weglowodanow itd. jaki tu opisujecie.

A teraz moje pytania, czy moge w tej chwili zaczac brac Gainer jesli tak to jaki, w jakich dawkach, przez jaki czas i w jakim czasie dnia przed treningiem, w trakcie i po ? i czy takze w dniach odpoczynku, to samo pytanie jesli chodzi o Carbo ?

Zaznaczam ze w tych sprawach jestem calkowicie zielony, a chodzi mi o jak najwyzsze wykozystanie zdolnosci ojego ciala i jego energi, przy ewentualnym uzyciu suplementow czy odzywek.

Dodam ze metabolizm mam w dosc szybki i raczej nie mam sklonnosci do tycia z tego wzgledu ze moge jesc o kazdej porze rozne rzeczy nawet dosc tluste i jak narazie nie mialem z tym zadnych problemow, chociaz odkad zaczolem cwiczyc i jadac dosc regularnie moja waga wzrosla o okolo 2 kg

Pozdrawiam
Grzegorz
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i Carbo

czy moge w tej chwili zaczac brac Gainer jesli tak to jaki, w jakich dawkach, przez jaki czas i w jakim czasie dnia przed treningiem, w trakcie i po ? i czy takze w dniach odpoczynku

gainer w zaleznosci od fundszy moge polecic zaczynajac od tych najlpeszych: biogenix monster mass,olimp mct,treck xxl,gain bolic 6000,vitalmax 1. dalej dawki to uzuplenienie diety wiec musisz wylicz sobie ile ci brakuje i tak te dawki przyjmowac. stosowanie gainera to miedzy posilkami. albo wtedy gdy nie mozesz zjesc pelnowartosciowego posilku oraz bezposrednio po treningu. w nietreningowy rowniez warto dac chociaz 1 porcje. jesli chcesz dokupic carbo to moglbys brac gainera miedzy posilkami okolice 150-100g a po treningu 50g carbo. w nietreningowy podobnie. odnosnie czasu stosowania mozesz gainera czy carbo stosowac ciagle jako uzupełnianie diety.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Duchag
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i Carbo
:) dzieki za odpowiedz.
mam jeszcze jedno pytanie, wpadla mi w rece Dextrosa, dokladnie Dextro Juice "Dextrose & taurine" Olimpu to jest chyba jako suplement do creatyny ale doczytalem sie ze mozna brac ja jako suplement diety w porcjach 20-60 g, tylko teraz jak to wyglada w połączeniu z Gainerem i Carbo, czy moze byc to zamiast carbo bo oba suplementy opieraja sie wlasciwie na weglowodanach i jak z dawkowaniem? czy tylko zaraz po treningu czy takze w dni wolne ??
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i Carbo
po treningu lub ewentulanie mozesz w trakcie treningu ale jesli bierzesz carbo po treningu to jak skonczy CI sie carbo to birze to dextro juice
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Duchag
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i Carbo
dzieki :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024