Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

M_Qba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JAMAJKA
  • Zainteresowania:Sport,Sport,Sport

Napisano Ponad rok temu

Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
Witam.Jestem Kuba.Bylem u was czestym gosciem jak ćwoczyłem..dobra opowiem oco chodzi.Cwiczylem przez rok(dwa cykle na kreatynie mono z Olimpu)ale po roku przestalem..mam teraz jakies 5 miechow przerwy..chcę zaczac od nowa pakowac.Co mogę kupić...aha
wiek 18 lat
staż...nie wiem:)
waga 70kg
ektomorfik(wogole nie moge nabarc masy)
diatka jest ulozona,będe przestrzegal..ferie bede mial to mam full czasu podrugie maturka wiec tylko ksiazki i siłka..no może na odwrót..chce przeznaczyc tak gora 150zl narazie..co moge kupic..odzywek raczej nie chce bo to drogie a na malo starcza..poradzicie...po tym cyklu zarzuce Xpand;a albo Nitro II juz ziebrram kasiore ale to tak w marcu\kwietni..co teraz?Zeby skuteczne było..pozdro!!!!
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
po 5 miesiacach przerwy trening ogulnorozwojowy przez 3-4 tygodnie. pozniej trening normalny 3-4 razy w tygodniu. z odżywek gainer bo jako ze miales przerwe szybko odzyszkasz sile czy wymiary wiec kreatyny nie polecam. dopiero jak bedzie zastoj mozesz sobie ją sprezentowac ale tez nie mysl o xpandach czy nitro2 bo brales tylko 2 razy mono raczej cell pump
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


M_Qba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JAMAJKA
  • Zainteresowania:Sport,Sport,Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
Czyli nie brać kreatyny??Tylko jakąś odzywkę.......białkowo-węglowodanową?a moge dorzucic ta kreatyne np: Treca 400g+dextroza czy sie nie opłaca??jak myślisz?ogolno rozwojowke juz robie..koncze ja wlasnie za ponad tydzien ..tylko dzis chce zlozyc zamowienie i mysle co kupic.
  • 0
Jedna miłość to prawda,która nigdy nie zginie!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
mysle ze nie warto opierac kolejnego cyklu na mono,kup sobie dwie male puszki cell pumpa lub jedna puszke cell pumpa i mono. i tak po jakis 3 miesiacach treningow dobrze wziasc bo jak wspomnialem sam bedziesz wracal do poprzednich rezultatow
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


M_Qba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JAMAJKA
  • Zainteresowania:Sport,Sport,Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
Dzięki.....aha...odzywke jaką sbialkowa czy bialkowo-weglowodanową....ten cały jakis HardMass czy coswyglada na dobrą odzyweczke...aha jeszcze jedno....zobacz na moje posty w dzile trening jak możesz.A i dzieki jeszcze raz.....
p.s. z czym łączyc Cell Pumpa zeby masówke skutecznie robic?z jakas Glutaminką czy czyms takiem..czy z jakims amino??
  • 0
Jedna miłość to prawda,która nigdy nie zginie!

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
sam cell pump da sobie rade bo ma w skladzie transportery, żadnych aminokwasow nie trzeba bo one i tak nic nie daja, jak juz to koncentrat lub izolat bialka+carbo albo gainer do uzupelnienia diety
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
stawiam na rozwiazanie gainer bo napisales na poczatku ze trudno ci nabrac masy. wiec cos w rodzaju vitalmaxa 1 gdzie masz duzo wegli. i jesli masowka to bezapelacyjnie polaczenie mono i cell pump. w glutaminy jak poprzednik sie nie baw.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


M_Qba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JAMAJKA
  • Zainteresowania:Sport,Sport,Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
to mam kupic mała puche Cell Pumpa i jedna mono(treca np?) ...możecie mi rozpisać jak to mam dawkować?..bo jutro zamawiam...aha..i jak..Duzego CellPumpa czy pucha cell pumpa i mono? jak mybierzecie lepsze rozwiazanie...to dajcie mi rozpiske jak to mam brać będe cwoczyl 4 razy w tygodniu..lub 3 razy i basen..a właśnie...czy chodzneie na basen nie bedzie kolidowało z budowaniem masy mięśniowej?moze sobie teraz odpuscic ten basen??
  • 0
Jedna miłość to prawda,która nigdy nie zginie!

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
kup gainera
a co do CP kup duza puche i mono tak zebys mial 200g
treningowe rano i po treningu 9g CP + 3g mono
nietreningowe rano 9g CP + 3g mono
basen jaknajbardziej wskazany
a tak wogole to tego CP i mono wez najwczensiej w marcu lub kwietniu po 1-2 miesiacach normalnego treningu
a wogole to pojechalbym na samym mono jeszcze jeden cykl na pozniej Cp+mono ale decyzja nalezy do CIebie
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
przy dawkowaniu cp i mono to polecam tak:
I.Dzien treningowy
5g mono zaraz po przebudzeniu
10g CP przed treningiem
Dzien beztreningowy
5g mono zaraz po przebudzeniu

i wez tak jak pisalem wczesniej i teraz kropek kreatyne dopiero po pewnym czasie treningow.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
tylko ze wtedy malo malo jest dawki CP a jesli cykl ma byc oparty na CP a mono jako dodatek to za malo jest CP a raczej branie CP jako dodatku do mono mija sie z celem
wiec jesli bedzie bral

treningowe rano i po treningu 9g CP + 3g mono
nietreningowe rano 9g CP + 3g mono

to bedzie mial w reningowe 14g krety a w nietreningowe 7g wiec dawka znosna mona tez mznmiejszyc dawke mono do 2g jesli ma sie jakies kapolki albo kreatyna 1000 z olimpu :D tylko ze wtedy jak sie kupi 200 tab to zeby zjesc cala puche na cykl to 3 tab do kazdej porcji trzeba brac, bo raczej zostawiac 40 tablet sie nie oplaca
chyba ze jakis dluzszy cykl na stacku to wtedy do kazdej porcji stacka 2 tab i opakowanie 200 tab strcza na caly cykl (8-9 tyg.) na 2 puchy CR +200 tab :D i 9 tygodni jak nic :D
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
nie zgadzam sie z tym :), normalnie cykl na samym cell pumpie bez zadnych dodatkow to porcje 2x dziennie (8g kretyny dziennie), innny przyklad cykl na reactorze rowniez nie przekraczamy nawet 8g oraz na creafusion olimpu to 6g kreatyny dziennie. wiec logiczne jest ze nawet przy jego wadze 70kg niema sensu przekraczać 10g kreatyny dziennie. zwlaszcza ze polaczenie cp + mono to jest bardziej ekonomiczne a wiec jak sama nazwa wskazuje cp bierzemy raz dziennie by wydluzyc cykl. w przypadku dawkowania cp dwa razy dziennie jak proponujecie mono byloby nam juz calowicie przeciez niepotrzebne :rotfl: bo cykl wygladalby tak jakby jechal na samym cell pumpie i te mono moglby sobie darowac. ale ze jedzie rowniez na mono dawke trzeba obnizyc. bo jesli przy polaczeniu cp i mono proponujecie mu brac 2x dziennie to chyba na samym cp byscie mu proponowali conajmniej 3 razy :D. pozatym on nie wazy 100 kg zeby tyle w siebie wrzucac dziennie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Jurand1418048771
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:koszykówka,silownia,basen,boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?

jesli cykl ma byc oparty na CP a mono jako dodatek

mono to nie dodatek. to sie nazywa cykl ekonomiczny gdzie 1 puszka cp ma wystarczyc na tyle samo co 2 puszki cp. dlatego ja rowniez nie rozumiem czemu dawkowanie rozpisujecie mu 1 puszki cp tak jakby mial je dwie. i joks dobrze zauwazyl po co mu 14g kreatyny przy wadze 70kg? w treningowy 1x cp i 1x mono jest bardzo dobrym rozwiazaniem. wasze dawkowanie 2x cp w treningowy to juz cykl oparty musialby byc na samym cell pumpie a on przeciez ma rowniez mono wiec logiczne ze zmniejszamy dawke
  • 0

M_Qba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JAMAJKA
  • Zainteresowania:Sport,Sport,Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
ale dyskusja się prze zemnie rozpetała...czyli chlopaki mam brać tak jak mówi Joks...tak też zrobię...Rośnijmy w masę;pi siłe...jakos to sie tak mówi
  • 0
Jedna miłość to prawda,która nigdy nie zginie!

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?

I.Dzien treningowy
5g mono zaraz po przebudzeniu
10g CP przed treningiem
Dzien beztreningowy
5g mono zaraz po przebudzeniu

cp bierzemy raz dziennie

w twoim dawkowaniu przy 3 dniach treniongowyc bierzemy CP 3 razy tygodniowo
chyba ze by w nietreningowe dac tez CP zamiat mono
ale te co napisales dawkownie mija sie z celem za malo CP, szkoda cyklu

no to niech bierze

treningowe rano i po treningu 6g CP + 3g mono 11 g krety
nietreningowe rano 6g CP + 3g mono 5,5g krety

w tym przypadku 450g CP i 250g mono starczy na 7,5 tygodnia :)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

M_Qba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JAMAJKA
  • Zainteresowania:Sport,Sport,Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
A czy polecacie Kre-Allkyn zamiast mono?Tak wogole to ktos to wszamał już?jest jakas różnica?Jak radzicie zwykle mono czy tego Kre-Alkyna dozucic do CP?
  • 0
Jedna miłość to prawda,która nigdy nie zginie!

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
mono starczy :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?

ale te co napisales dawkownie mija sie z celem za malo CP, szkoda cyklu

jakto za malo cp ? przeciez cp bierzemy przed treningiem by poczuc pompe po co mu w dzien nietreningowy kolejna porcja, w nietreningowy bierzemy tylko mono na podtrzymanie bo porcja cp to bylaby marnowanie kreatyny a w treningowy wychodzi 9g kreatyny i tyle w zupelnosci mu wystarcza,zawsze sie tak rozpisywalo polaczenie cp i mono wiec niewiem po co tu jakies nowe teorie wymyslac z dawkowaniem :). zgadzam sie z tym co napisal jurand wy mu ciagle rozpisujecie tak jakby cykl mial na 2 puszkach cp. 14g kreatyny to przeciez przesada. wtedy to w ogule niemusialby brac tego mono
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
ja i tak twierdze ze za malo CP
jesli bedzie bral tak ja Ty mowisz to mala pucha 450g starcy mu na 2 siedmio i pol tygodniowe cykle :P
ten cykl bedzie oparty na mono a nie na CP
jelsi ma juz te puche 450g to chyba niech ja je na jednym cyklu a jelsi by to nie mialo roznicy tp ludzie by kupywali xp 1 puche na cykle id oetho mono a tpo tez sie mija z celem
jesli bedzie bral 30g tygodniowo to prawie wogole nie poczuje roznicy czy bedzie bral to CP czy nie moze tak jak mowisz tylko bedzie lepsza pompa
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia-reaktywacja..jaki zestaw?
i tak kupuja :) i dawkuja podobnie xp tylko przed treningiem. akurat wyszukiwarka na naszym forum nie dziala ale wpisalem dla ciekawosci na sfd w wyszukiwarce haslo cp + mono i obejrzalem pierwszych 5 postów. oni rowniez rozpisuja takie dawkowanie jakie ja proponuje mozesz sprawdzic :) niema co marnowac kreatyny i przekraczac 10g dziennie w treningowy. na upartego mozna dac 1 porcje cp w nietreningowy ale to juz nie jest taka mocna wersja ekonomiczna ;/ ale w treningowy 1x cp w zupelnosci wystarcza
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024