Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosba o trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

Bambo1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosba o trening
Wiec tak mam 16 lat
Wzrost: 185cm
Waga: 65kg
Chciałbym trening na masę nawet wiecie dlaczego. Najlepiej żeby trening był 3 lub 4 dniowy.Będę bardzo wdzięczny za napisanie takiego treningu mam zamiar sobie kupić do tego Gain Bolica 6000 lub może cos innego mi doradzicie??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
a probowales juz ogolnorozwojowego treningu ?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
autor niech zakupi jeszce słownik od kiedy proźba sie pisze "prosba" ?
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


pretorian1418048757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
MikolajWB3, no o takie rzeczy to nie musisz się już czepiać a co do Bambo1990, to na początek polecam ogólnorozwojówke pociągnąć chociaż 4 tygodnie a później weź trening na mase z podwieszonych (uzupełnij profil)
  • 0
train hard or go home

Bambo1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
Ja już ćwiczyłem z pół roku. Tylko nie miałem konkretnego treningu na masę. A sami widzicie jak napisałem wyżej mam 185 i tylko ważę 65kg.I Sobie zrobiłem miesiąc na regeneracje i teraz chciałbym juz jakis konkretny trening na masę.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
nie wspomniales jeszcze ile razy w tygodniu chcesz cwiczyc i jak wyglada ze sprzetem, wyciagi itd sa ? czy tylko bazowe cwiczenia sztanga,sztnagielki,drazek i jak wygladal twoj plan przez te 6 miesiecy jakie partie laczyles ?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Bambo1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
To tak mam ławeczkę prostą i skośną 2 gryfy proste i hantle. Ćwiczyć mogę 3 lub 4 razy w tygodniu. Powiem tak ćwiczyłem 3 razy w tygodniu i w każdy dzień robiłem klatę z czymś innym.
  • 0

Tomasssz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA
  • Zainteresowania:muzyka, pilka nozna, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening

autor niech zakupi jeszce słownik od kiedy proźba sie pisze "prosba" ?

od zawsze :?:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening

Powiem tak ćwiczyłem 3 razy w tygodniu i w każdy dzień robiłem klatę z czymś innym.

to jest podstawowy blad, przy twoim stazu 1x w tygodniu da wiekszy rezultat niz kilka razy (przemeczasz miesien nie dajac mu czasu do regeneracji). proponuje teraz 1-2 tyg regeneracji bo treningi nie byly zbyt przemyslane (znajdziesz w faq art o regeneracji) a trening odnosnie twojego treningu to przed ulozeniem mam jeszcze 2 pytania :
- rozpisywac nogi?
- oraz jak tam z prostownikami czy na plecy rozpisywac martwy ciag?czy tylko glownie na miesien szeroki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Bambo1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
Na nogi nie. A i martwy ciąg tez nie. Tylko mięsień szeroki.Wydaje mi się że lepiej będzie dla mnie ale jeżeli uważasz inaczej to może być martwy ciąg.Ty się na tym lepiej znasz.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
wiec tak jak wspomnialem na poczatku regeneracja pozniej:

poniedzialek klatka + tric
wyciskanie sztangi na lawce skosnej 3x
wyciskanie sztangi/sztangielek na plaskiej 3x
rozpietki na plaskiej/skosie (zmieniaj co 2 tyg) 3x
francuz do czola sztanga 3x
francuz jednoracz sztangielka zza glowy 3x

sr plecy + biceps + przedramie
wioslowanie sztanga w opadzie 4x
wioslowanie sztangielka jednoracz 4x
dobre na prostowniki bylyby wzniosy na lawce ale ktos musialby trzymac cie za nogi jak niemasz takiej mozliwosci to zrob delikatnie martwy ciag ale na nie za duzych ciezarach bo napewno nie masz pasa tak lajtowo by tylko prostowniki popracowaly 4x
unoszenie sztnagi stojac 3x
sztangielki w uchwycie mlotkowym w systemie 21 3x(7 ruchow od dolu do polowy ciala,7 ruchow od gory ciala do polowy ciala, i 7 pelno zakresowych ruchow)
sztanga/sztangielka nachwytem/podchwytem 3x superserie (konczysz nachwyt od razu robisz podchwyt i to dopiero cala seria)

piatek barki + kaptury
wyciskanie sztangi z klatki (zza karku jest bardziej kontuzjogenne a bez asekuracji lepiej zrobic z klatki) lub ewentualnie sztangielki 3x
unoszenie sztangielek bokiem w gore 3x
unoszenie sztangielek w opadzie 3x
podciaganie sztangi wzluz tulowia w waskim chwycie albo sztrugsy sztangielkami 3x

odpoczynki 2-3 minuty ilosc serii 12-10-8 przy barkach unoszenie sztangielek bokiem w gore i w opadzie mozesz dac wieksza ilosc ruchow 15 opis cwiczen wraz ze zdjeciami znajdziesz na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Bambo1990
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
Wielkie dzięki do tego jeszcze jakąś dietę poszukam i full wypas.
  • 0

MTK1418048771
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
Siema, ja takze prosilbym o jakis trening i mam jeszcze pytanie co do odzywek ale to potem... Cwicze jakis ponad rok na "sucho" ale niestety z duzymi przerwami... Rok temu zaczalem we wrzesniu cwiczylem cale 3 miesiace, ale bylem glupi i za bardzo napalony i moj trening był 6, a nawet 7 dniowy na tydzien... :/ No i tam sobie tak z przerwami cwiczylem po pare tygoddni i od poczatku listopada tego roku znowu cwicze do dzis... Na poczatku cwiczylem tak: 1 dzien - klatka, tric, 2 dzien barki, bikol... I tak caly czas... Teraz od listopada cwicze co drugi dzien, bo za duzo tego czasu nie mam i moj trening wyglada tak:

pon - klatka, na prostej 5 serii po 8, na lamanej 5 serii po 8 i rozpietki na prostej i lamanej raz 5 serii po 8, a raz 4 serie po 10

śro - bic, tric; na trica 2 cwiczenia, takze 5 serii po 8 i na bica 2 cwiczenia takze 5 serii po 8

czw - bary plecy, takze po 2 cwiczenia 5 serii po 8

No i jakos ten trening wydaje mi sie nudnawy i chcialbym aby ktos mi to zmienil i dorzucil co i kiedy brzuch i nogi no i moze motyle, ale tak zebym sie zmiescil w poniedizlki, srody i piatki i ile serii po ile powtorzen... A teraz pytanie do odzywek sposob uzycia ile i jak wiem tylko mam 4 paki odzywek i nie wiem kiedy brac poszczegolne z nich czy po kolei az ktoras sie wykonczy i anstepna... A wiec mam: 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE, SYSTEM PROTEIN 80, GAIN BOLIC 6000 i PROFI WHEY MASS... Mam nadzieje, ze moge na kogos liczyc, dzieki...
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
MTK, plan do 4 liter :D, wczesniejszy rowniez nie byl rewelacyjny za duzo cwiczen i w ogule zle polaczenie odsylam do http://www.forum-kul...showtopic=42284 a odnosnie odzywek dziwny zakup ;/ masz 1 bulka 1 gainera i 2 bialka.
bialko po przebudzeniu
bulk miedzy posilkami
gainer po treningu

mozesz jeszcze dodac 2 porcje bialka przed treningiem dla ochraniania miesni
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MTK1418048771
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening

MTK, plan do 4 liter :D, wczesniejszy rowniez nie byl rewelacyjny za duzo cwiczen i w ogule zle polaczenie odsylam do http://www.forum-kul...showtopic=42284 a odnosnie odzywek dziwny zakup ;/ masz 1 bulka 1 gainera i 2 bialka.
bialko po przebudzeniu
bulk miedzy posilkami
gainer po treningu

mozesz jeszcze dodac 2 porcje bialka przed treningiem dla ochraniania miesni


No wlasnie dostalem tak te odzywki... To moze bys odradzil ktorąs z nich czy nawet 2... Np. bym bral na poczatki bialko + np. gainera, a jak sie skonczą te to nastepne bialko + bulk?? No oka to na poczatek wezme trening dla poczatkujacych, a i jeszcze po ile powtorzen radzisz? 8, 10, 12?? Aaaa i jeszcze brzuch i motyle?? Masz jakis pomysl??:/
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
mozesz zrobic w ten sposob jak napisales wpierw bialko + gainer, pozniej bialko z bulkiem. ilosc powtorzen na mase 12-10-8 z takim ciezarem bys mogl wykonac w zapasie jeszcze jedno powtorzenie. brzuch mozesz robic nadczo po przebudzeniu a jak niemasz czasu mozesz dorzucic go do obojetniego jakiego treningu i wykonywac go na samym koncu. odnosnie motyli to jest to nic innego jak czesc plecow (najszerszego) wiec cwiczac je musisz wykonywac podciaganie w szerokim chwycie i wiosłowanie nachytem/podchwytem w wąskim uchwycie lub zamiast sztangi wioslowanie sztangielka
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MTK1418048771
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening

mozesz zrobic w ten sposob jak napisales wpierw bialko + gainer, pozniej bialko z bulkiem. ilosc powtorzen na mase 12-10-8 z takim ciezarem bys mogl wykonac w zapasie jeszcze jedno powtorzenie. brzuch mozesz robic nadczo po przebudzeniu a jak niemasz czasu mozesz dorzucic go do obojetniego jakiego treningu i wykonywac go na samym koncu. odnosnie motyli to jest to nic innego jak czesc plecow (najszerszego) wiec cwiczac je musisz wykonywac podciaganie w szerokim chwycie i wiosłowanie nachytem/podchwytem w wąskim uchwycie lub zamiast sztangi wioslowanie sztangielka


Oka... Dzieki wielkie! ;) Juz sie nie moge doczekac efektów:P Pozdro i WESOŁYCH ŚWIAT zycze!
  • 0

feftik1603
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
siemka mam wielka prosbe a mianowicie o stworzenie dla mnie planu trneningowego na 5 dni bez nóg
mam 17 lat waze 75 kg i 175cm wzrostu,staz kiedys cwiczylem prawie 2 lata ale przestalem, teraz chce od poczatku zacząc ,obecnie cwicze juz prawie 2 miesiące i przez ten czas robiłem ogólnorozwojówke. Bradzo licze na wasza pomoc...Z góry dzięki...:)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
feftik1603, zaloz odzielny temat i przejrzyl FAQ tam rowniez sa przykladowe treningi moze ktorys ci sie spodoba
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MTK1418048771
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o trening
Jeszcze pytanie do Joks'a no napisales na mase liczba powtorzen 12-10-8 czyli 3 serie , a mozna jeszcze dodac z jedna serie? Czy to jak sie chce? I jeszcze odnosnie cwiczen na rzeźbe to lzejszym ciezarem po wiecej powtorzen taak? I ile serii jak cos?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024