Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem Z Treningiem : (


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

KubA89
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem Z Treningiem : (
Cześć : ) prosił bym o jakieś rady co do treningu na masę mięśniową ! Pewnie Przydają się dane jakieś, a więc : Mam 17 lat ćwiczę ok. 8 miesięcy z tego dopiero 3 miesiace treningu intensywnego takiego co się bardzo do niego przykładam. Wymiary: wzrost 183 cm. Waga . 79 kg. biceps 36 cm . Klata :107 cm Obwód w pasie 82 cm. Jeśli możecie to Pomóżcie w ulożeniu treningu. będę wdzięczny ; ) no i jesli coś ciekawego na brzuch to tez nie pogardze . Mieśnie mam wyrzeźbione tylko ten tluszczyk : O co z nim ? Z Gory Dzieki : ) Pozdrawiam : )
  • 0

KubA89
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem Z Treningiem : (
Teraz Zauwazylem, A wiec:
Trenuje Systematycznie dopiero od tych 3 miesiecy. Plan Nie Wiem czy opłaca sie rozpiwywac bo własnie z tym mam problemy. wiec on byl czesto zmieniany : ( . W tygodniu chce poswiecic 4 dni. Do dyspocycji mam Siłownie Swoja w Pywnicy. Nie Stosuje zadnej Diety. No Ito Chyba Tyle . Z gory Dziki ; )
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem Z Treningiem : (
Ok. Trening w dziale trening w podwieszonych ale polecam Ci trenowac 3x w tyg. np.

Pon:Klata+tric
Wt;Wolne
Sr:Plecy+bic
Czw:wolne
Pt:Barki+reszta

co do brzucha polecam a6w

i Stosuj sie do planu i nie zmieniaj go to bedą efekty

Dieta jest max ważna w dziale odzywianie trening ją znajdziesz i stosuj sie do niej a bedzie dobrze
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


KubA89
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem Z Treningiem : (
A jak wygląda sprawa z seriami i iloscia powtórzeń ? jeśli mozna jakas rozpiske prowizoryczna ! i Czy obciazenie ma jakies duze znaczenie ? czy nie jest wazne ? jak na to patrzec ? :P :)
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem Z Treningiem : (
4 serie po 12 powtórzen
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem Z Treningiem : (

A jak wygląda sprawa z seriami i iloscia powtórzeń

na duze partie klatka,barki,uda,plecy wykonujesz 12 serii (moga byc 4 cwiczenia po 3 serie - wieksze urozmaicenie lub 3 cwiczenia po 4 serie ogulnie nie mozesz przekraczac liczby 12) natomiast na male biceps,triceps liczba serii wynosi 9 (3 cwiczenia po 3 serie) na lydki,przedramie,kaptury wystarczy 1 cwiczenie po 3-4 serie. Powtorzenia jezeli maja byc masowe to system 12-10-8 z progresja czyli w kazdej serii dokladasz pare kg. ciezar musisz tak dobrac by miec jeszcze zapas na wykonanie 1 ruchu. narazie skup sie na technice cwiczen wiec nie szalej z ciezarami jak ja opanujesz bedziesz mogl stosowac jakies oszukane powtorzenia itd. a co do rozpiski musze znac sprzet jakim dysponujesz. aha i dodam ze jak cwiczysz intensywanie juz 3 miesiace to moze czas na tygodniowa regeneracje :) mysle ze warto przeczytac http://www.fabrykasi... ... 461#147461 przygotuje Cie taki trening do nowego planu treningowego
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


KubA89
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem Z Treningiem : (
Jeśli chodzi o sprzęt to niema znowu az takiego duzego wyboru bo mam do dyspocyji :
-Ławeczke prosta , skos gorny i dolny
- Sztanga Prosta i tzw. "młotek"
- Hantle
No i to by Było tyle ! Jeśli mozna prosic o rozpisanie treningu to bede wdzieczny : )
I jeszcze jedno pytanie . Czy jeśli dana partie miesni cwiczymy raz w tygodniu jest to wystarczajaca ilosc czy niekotr mozna robic dwa razy. jak to jest ? : )
A jesli chodzi o ta regeneracje to wystarczy tydzien czy moga byc dwa ? : )
Z gory thx : )
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem Z Treningiem : (
regeneracji wystarczy tydzien ale jak bedziesz czul przemeczenie i mniejsza ochote do treningow mozesz zrobic 2 tygodnie. dalej najlepiej cwiczyc kazda partie raz w tygodniu aby cwiczyc wiecej musisz miec wiekszy staz inaczej latwo o przetrenowanie z Twoim stazem odnosnie dostepnego sprzetu moze byc lajtowo cos takiego:

Poniedziałek - Klata, tricpes

- sztanka wyciskanie skosne 3x
- sztanka wyciskanie na plaskiej 3x
- rozpietki 3x (skona,prosta mozesz zmieniac co 2 tyg) 3x
- wyciskanie francuskie do czola 3x
- unoszenie sztangielki jednoracz za głowe 3x

Sroda plecy, biceps
- unoszenie sztangi w opadzie (wioslowanie) 4x (nie szalec z ciezarem jak niemasz pasa)
- unoszenie hantli jednorącz (wioslowanie jednoracz) 4x
- i mozesz sprobowac martwego ciagu ale nie szalec z ciezarami byle by prostowniki troszke popracowaly 3x
- unoszenie przedramion sztangą 3x
- mlotki sztangielkami w systemie 21 (7 ruchow od dolu ciala do polowy ciala,7 ruchow od gory do polowy ciala i 7 ruchow pelno zakresowych od dolu do gory) 3x

piatek nogi + lydki + barki
- wyciskanie sztangi/sztangielek siedząc 3x
- unoszenie sztangielek bokiem 3x
- unoszenie sztangielek w opadzie 3x
- przysiady ze sztangą 3x
- wykroki ze sztangą 3x
- wspiecia na palacach z ciezarem 3x

po jakis 3 miesiacach zlgos sie to zmienimy Ci wtedy trening na klatke + biceps i barki + triceps i dodamy po 1 cwiczeniu bo to taki lajtowy plan na poczatek chyba ze nie bedzie Cie ten trening dobrze pompowal to mozesz wtedy do bica i trica dodac po 1 cwiczeniu "pompujacym"
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


KubA89
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem Z Treningiem : (
Dziekuje ; ) Jak Mowisz Zgłosze Sie Za 3 Miesiace : ) Zobaczymy jak to bedzie ; )
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024