Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsza kreatyna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

ptasior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pierwsza kreatyna?
Witam!
Chciałbym pierwszy raz wziąć kreatynę, ale nie wiem czy już mogę.
Wiek:16
Waga: 68kg
Staż:3miesiące
Co o tym myślicie, czy powinienem już wziąć kretke, czy może na początek coś innego?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza kreatyna?
staz 3 miesiace :/ troszke za malo teraz proponuje jezeli to ma byc masa gainer-a,do kreatyny wrocimy za jakies kolejne 3 miesiace :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ptasior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza kreatyna?
Ok, zastosuję się do twoich porad, czy nie będzie ten gainer dla mnie szkodliwy (tzn chodzi o wiek)? I jakiej firmy najlepiej brać?
  • 0

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza kreatyna?
gainer nie jest szkodliwy, dawkowanie jak na opakowaniu, z tego co wiem to najlepszy jest Mass Xxl
  • 0

ptasior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza kreatyna?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Czy takie coś będzie dobra, ile pełen cykl trwa?
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza kreatyna?

Czy takie coś będzie dobre?

tak!, z tym, że pewnie jako początkujący adept pakowania masz problem z dietą wiec powinieneś massa xxl stosowac ze 2 razy dziennie np 1 godzine przed siłką i zaraz po siłce tak po 70/100 gramów porcja wiec nie licząc za dużo musisz kupić coś miedzy 4200 gram a 6000gram na miesiąc, wiem ze kasy sporo sie na to wyda ale jeżeli bedziesz tyle wcinał i systematycznie ćwiczył to spokojnie na samym geynerku zrobisz sporo miesa :hyhy: :hyhy: dokładając kreatyne do tego to poważnie masa bedzie już spoko rosła!!! Twoje 3 mc spedzone na siłce (zapewne z małymi rezultatami) :kwasny: napewnio nie motywują cie do dalszej pracy (tak mniemam) dlatego Ja na twoim miejscu juz bym sięgnął po kreatyne, która oprócz gwałtownego wzrostu masy dałaby Ci kolejny zastrzyk motywacji do dalszych treningów :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: Wiem to z własnej autopsji :D

co do kreatyny to kup z olimpa w promocji 1300gram z allegro za chyba 90zł, kretka jest bdobra i opakowanie styknie CI na 3-4 cyklewiec na prawie rok :D

ile pełen cykl trwa?

massa xxl-a nie dzieli sie na jakieś cykle można go brać non stop wedłóg brakow w diecie !!, kreatyna owszem max 6 tyg trwa cykl, dlatego ze już po 6 tyg kreatyna przestaje działać na Twój organizm, lecz po 4 tyg przerwy ponowny cykl na kreatynie ddaje znowu dobre efekty.

ps.może Ci sie wydawać ze troche dużo kasy wydasz na osiągniecie masy (mass xxl, kreatyna) ale uwiesz mi to sie opłaca, chociż spręz sie przez miesiąc i wydaj troche kasy na massa xxl i kretke a zobaczysz że warto :hyhy: :hyhy:

pozdro rośnij zdrowo Twój mentor pit81 :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsza kreatyna?
Ptasiorze,
Pisze do ciebie bo jestesmy w podobnej sytuacji. podobny staz, w podobnym wieku . Wazysz z 7-8kg wiecej ode mnei (ale nie wiem jaki jest twoj wzrost;P) wiec tak.
otoz tak , kupilem sobie gainer mass xxl jak wspominali koeldzy wczesniej opakowanie 3kg , jem gainera w dni nietreningowe raz dziennie tak z 2,5 miarki (okolo 80g), w dni terningowe oprocz tych 2,5 miarek jem jeszcze zaraz po silowni ze 2 miarki (50g). Tak samo jak ty planuje kupienie kreatyne . W sumie to ja juz kupilem ;] kupilem cos takiego
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tyle ze nie przez allegro :P mysle ze bedzie okej na 1 raz . Obliczajac ze bede ja jesc 4 taby dzien lub 8 na dzien w dni treningowe zjem ja w 2 miesiace. (troche mnie zmylil post wyzej pita ze po 6tyg. kreatyna nie dziala ... ale nei wiem , oplaca sie to rozbijac na 2 cykle? ) . Tyle ze ja sie z kreatyna wstrzymuje ale to glownie przez sylwestra :P zaczne od stycznia i bede spokojnie sobie jadl i nic nie pil ;] ja mam dosc malo masy i mam nadzieje ze sporo mi wskoczy bo jak to mowie "startuje z niskiej belki" . narazie gainera biore krotko z tydizen moze troszke wiecej i efektow narazie nie widze, no ale czego ja wymagam :D w kazdym razie powodzenia.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024