Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o poprawki do treningu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Prosze o poprawki do treningu.
Wtorek: Klata + Brzuch
Czwratek: Plecy + Biceps
Sobota: Barki + Triceps

Celowo nie cwicze nog, cwiczenia na klate, brzuch,biceps,triceps juz mam. Potrzebuje teraz na plecy i barki, tak sobie myslalem o czyms takim

Plecy:
Sciąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim nachwytem do klatki piersiowej 4x10
Ściąganie drązka wyciągu górnego w siadzie szerokim nachwytem za głowe 4x10
Stojąc w podporze kolanem o ławkę poziomą - wiosłowanie ze sztangielką trzymaną nachwytem 4x10
Wyprosty tułowia leżąc na ławce poziomej 3x10


Barki:
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 3x10
Unoszenie sztangielek bokiem w gore stojac 3x10



Czy tak moze byc? czy dobra ilosc seri i powtorzen? Prosze o szybka pomoc osob znajacych sie na tym.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o poprawki do treningu.
dodaj na barki jeszcze unoszenie sztangielek bokiem w opadzie i bedzie dobrze
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o poprawki do treningu.
[ BA28H ] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

to?

I czy dobrze mam rozpisane np wtorek klata brzuch, i tak dalej. I czy jak dodam te unoszenie sztangielek bokiem w opadzie to juz bedzie elegancko? I tez dodac 3x10?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o poprawki do treningu.
tak dokladnie to jest to cwiczenie. dalej hmm barki lubia duzo powtorzen na cwiczeniach wyizolowanych wiec przy unoszeniu bokiem stojac oraz w opadzie daj 3x po 15 ruchow a rozpisane jest dobrze,w przyszlosci za jakies 3miesiace jak bedziesz znow zmienial trening moge zaproponowac inne polaczenie partii klatka + biceps,plecy + triceps,barki + brzuch ale wtedy odezwij sie to znow jakies cwiczonka sie zmieni bo tym samym planem niemozna ciagle cwiczyc :[
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o poprawki do treningu.
czyli co wszystkie cwiczenia na barki czyli te trzy 3x15? chociarz wolal bym to wyciskanie na maszynie sprzed glowy czy tam klatki robic 3x12 ;]
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o poprawki do treningu.
Popelniasz podstawowy blad poczatkujacych nie cwiczac nog ktore sa najwieksza partia miesniowa...

Na tylne aktony barkow 3x15 a na przod i bok po 12-10 ruchow
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o poprawki do treningu.
Słuchajl, pewno nie mam racji z tego powodu ze jestem poczatkujacym ale wydaje mi sie ze przestane roznac cwiczac te partie, a pozatym nogi mam juz dosyc duze, narazie zamierzam rozbudowac troche miesnie powyzej pasa, tak przez ROK , jak spadnie snieg robie duza wycinke i tak kwiecien-maj cykl pierwszy. jak juz pocwicze tak jak mowilem z rok i nogi bede mial chudsze to zaczne je cwiczyc.

Dobra dzieki za pomoc z tymi barkami, jeszcze jedno pytanie, na bicepsy robie 2 cwiczenia z sztanga i sztangielkami z suplinacja nachwytem, i jak jeszcze mam sile to robie 3 cwicznie brame albo jakies linki czy cos do zmeczenia 1 lub 2 serie czy tak moze byc?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o poprawki do treningu.
wiec tak co do barkow boki i tyly po x15 a wyciskanie z przed glowy 12-10-8 dalej...to nic nie szkodzi ze masz duze nogi. nogi to najwiekszy miesien cwiczac je zawsze masz wiecej masy oraz co najwazniejsze masz wiecej w organizmie hormonow anabolicznych tylko dzieki pozadnemu treningowi nog mozesz naturalnie wyzwolic te hormony... cwiczac klatke,biceps,triceps nie osiagniesz tego samego wyniku co cwiczac nogi. poprostu dzieki wiekszej ilosci hormonow anabolicznych bedziesz silniejszy i lepiej rosl. dalej co do bicepsow 3 cwiczenia wystarcza po 3 serie i tyle samo rob na triceps
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o poprawki do treningu.
ale cwiczac nogi bede mial je jeszcze wieksze? czy nie bo jak beda wieksze to nie chce. No to na biceps np sztanga 3x10 hantle z suplinacja nachwytem 3x12 i dalej moge na kazdym treningu miec co innego? np na jednym linka na wyciagu, na 2 uchwyt mlotkowy, na 3 noga o kolano, na 4 brama, a jak wkoncu ktorej bardziej mi sie spodoba to bede robil regularnie. Jesli chodzi o triceps, to jak ostatnio sprobowalem robic francuskie wyciskanie bo podobno najlepsze jest, to strasznie mnie zaczal bolec lokiec, strzelalo i wogole, na nastepnym treningu mialem chyba klate biceps to mnie jeszze bolal. narazie na tric robie, stojąc tyłem do wyciągu górnego - prostowanie przedramion w przód przed głowę z linkami wyciąg 4x10 i przed tym jeszcze jedno cwiczenie, na maszynie ale nie wiem jak sie nazywa, jest taki metalowa koncowka tak jakby trojkat bez podstawy i sciagasz ten uchwyt 4x12. I dalej to nie wiem co robic. Dzieki Joks ze interesujesz sie moim tematem i szczegolowo odpowiadasz. ;]
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o poprawki do treningu.
na triceps tez 3 cwiczenia po 3 serie
bol w lokciu spowodowany byl pewnie slaba rozgrzewka, dodatkowo aby zmniejszyc napor na stawy w lokciach wykonuj to cwiczenie lamanym gryfem
Nie boj sie na poczatku nie urosna ci niewiedomo jakie duze nogi, nabiora definicji przede wszystkim, na pewno wlacz do planu treningowego przysiady ze sztanga na barkach iz jest to najbardziej anaboliczne cwiczenie, w najwiekszym stopniu zwieksza sile i umiesnienie calego ciala.
Biceps - podstawowy zestaw dla poczatkujacego -
uginanie przedramion ze sztanga prosta 3 serie po 12-8 powtórzeń - ciezar piramidalnie w gore
uginanie przedramion z linkami wyciagu dolnego 3x 15-10 powt
uginanie przedramion ze sztangielkami (lub specjalna sztanga) sposobem mlotkowym 3x12-8 powt
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o poprawki do treningu.
kolejnosc na bicka taka jaka powiedziales?? a co do tych nog nie chce ich miec jak jakis kulturysta tylko w miare chude i zeby zarysowaly sie jakies miesnie, jak narazie mam uda dosyc duze;/ a jak bym cwiczyl to gdzie je mam wwalic? moze w sobote Barki, triceps, nogi

przed chwila zmierzylem udo napiete, nie wiem czy w dobrym miejscu ale mam ok 49cm
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o poprawki do treningu.
wiesz cwiczysz wkoncu po to by byc duzym :) chyba ze traktujesz ten sport tylko jako zabawe,wiec mi duze nogi by nie przeszkadzaly...pozatym wiele osob napewno chcialoby sie z Toba zamienic bo nie cwiczyli ich i teraz maja je jak tzw. "zapałki" pozatym moga urosnac na poczatku przez kilka treningow ale potem beda rosly coraz mniej jak kazdy inny miesien az po kilku miesiacach w ogule juz nie beda rosly :) mi teraz tak ciezko walczyc o kazdy milimetr ze nie pytaj ...a mozesz je dac do klatki tak zeby trening byl szybki. bo zaden trening nie moze trwac dluzej niz 75 min po tym czasie nie wydziela sie juz testosteron ale kortyzol ktory niszczy miesnie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o poprawki do treningu.
dzieki za odpowiedz, jak cos jeszcze mi sie nasunie (jakies pytanie) to napisze
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024