Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementacja na rekompozycję, pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Duszeek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Suplementacja na rekompozycję, pomocy

Witam, za parę dni zaczynam rekompozycję. Będzie to moja pierwsza, dlatego chciałem od was troche pomocy jeśli chodzi o suplę.

Na początek:

Info + [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]: http://forum-kultury...zycje-do-oceny/

Jeśli chodzi o suple, to wymyśliłem wstępnie takie coś:

Bcaa : HI-TEC NUTRITION "BCAA POWDER" lub FIRESNAKE "REMEDY"

Białko: Tu nie mam pojęcia jakie wybrać. Na razie mam WPC ECONO z UNSA ale nie wiem czy WPI nie było by lepsze? Jakieś propozycję?

Kreatyna: Będzie to pierwszy cykl. Myślałem o Trojanie z Firesnake'a lub Orange Box - też z firesnake'a. Trojan ma mieszanke 5 kreatyn (łącznie 5000mg) a orange boź mieszanke 3750+chlorowodorek kreatyny chyba. Nie chcę żeby mnie zalało, interesuję mnie przyrost suchej masy miesniowej z utrata jakąś tam chociaz tkanki tluszczowej. Wiadomo może być inna kreta. Na razie tylko dwie znalazłem takie ciekawe, to 2 napisałem. :)

Spalacz: Tu też potrzebuję pomocy, będzie to mój pierwszy, ale interesowało by mnie coś z lekkim kopem, (tzn musi być w miare silny, bo jakoś energetyki wgl nic na mnie nie działają)

Witaminki: olimp megacaps witaminy+minerały lub trec multipack

Jeśli ktoś by od razu dał rade napisać jak to wszystko dawkować to by było miło strasznie z waszej strony.

Na koniec takie pytanko, bo mnie to nurtuje

Kumpel który robił rekompozycję i miał super efekty, stosował właśnie kreatyne i spalacz w tym samym czasie. Wg. mnie to nie ma sensu, ale nie mam za dużego doświadczenia, więc mogę sie mylić. Dzięki kreatynie więcej wody nam idzie do mięśni, a dzięki spalaczowi tracimy więcej wody. W takim razie nie wychodzimy na 0 przy stosowaniu obu supli na raz? Napiszcie jak to jest, jak wiecie.

Z góry dzięki za odp, pozdrawiam

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...er-700-g,p.html


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024