Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przedramiona;/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Przedramiona;/
Mam mały problem z przedramionami mianowicie jak robię biceps (ugięcie sztangą stojąc) to strasznie mnie rwą, jak podnosze to czuję jakby ktoś zrywał mi cały mięsień z przedramienia czy coś w tym stylu, przez to nie mogę dorzucić ciężaru bo jest gorzej, a wiem że mogę więcej podnieść bo wcześniej robiłem 33kg i było git, a teraz przy tym ciężarze strasznie mnie rwie. Może glucozamina czy coś na to pomoże? rwało wcześniej, ale teraz się nasila;/ niewiem czy sobie czegoś nie naderwałem. Po skońćzeniu serii jak odłożę od razu sztangę i puszczam chwyt to idzie się zesrać z bólu a jak poczekam trochę i puszczę chwyt powoli to nie boli, no ale przy ugięciu rwie, to by było na tyle. Ma ktoś jakieś rady jak zniwelować moje bóle?
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona;/
Maść dla sportowców na takie dolegliwości, glukozamina zbędna,
trening bicka odstawić na 1-2 tygodnie.

maść należy mocno "głęboko" wcierać w boloące miejsce
tak żeby pod palcami czuć kość.
  • 0

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona;/
nie odstawic bicepsa nie moge;( malutki jest musze go katować:P
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona;/
To nie licz na poprawę :kwasny:
  • 0

Lechu(R)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona;/

Maść dla sportowców na takie dolegliwości, glukozamina zbędna,
trening bicka odstawić na 1-2 tygodnie.

maść należy mocno "głęboko" wcierać w boloące miejsce
tak żeby pod palcami czuć kość.

Popieram moj kumpel tak mial z przedramieniem.Tylko,ze jego rwala kosc.Kupil odzywke na kosci odlozyl trening na 3 tygodnie i teraz juz jest ok tobie radze to samo bo pozniej nie bedziesz w stanie dziwigac wiekszych ciezarow.
  • 0

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona;/
Chyba jednak zrobię jak mówicie tylko niewiem co za maść kupić;/, a glucosamina regenruje niby ścięgna itd więc chyba się nada, od vmaxa jest 60 kapsów za 24z. Jakaś niezadroga maść co pomoże:P hmm macie pomysły?
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona;/
wiem, że to głupie pytanie, ale zapytam:P przedramion tez nei robić nie? bikola i pzr4edramię odstawie żeby się ładnie odbudowało nie? najbardziej przy bikolu rwie, ale juz lepiej zrezygnować i ztego i ztego dla bezpieczeństwa:D. Jak myślicie?
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona;/
Tyler Durden, mialem ten sam problem na poczatku moich treningow,okazalo sie ze zle trzymalem sztange :) zly rozstaw rak...ale i tak starsi koledzy polecili mi wzmocnienie przedramion cwiczylem je,i juz teraz zadnych problemow niemam, nie musisz zakladac duzego ciezaru efekt ten sam osiagniesz robiac wieksza ilosc powtorzen
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona;/
To w takim razie jak złapać prawidłowo, może ja za szeroko łapie;/ może jakaś fota jak prawidłowo trzymać:P Ja trzymam na szerokość ramion, a o ile wiem im większy ciężąr i mniejsza il. powtórzeń to idzie na masę mięśnia a odwrotnie na rzeźbę, a za mały bikol żebym go rzeźbił Joks;/ dlatego chce dorzucic ciężaru, ale przedramiona rwią a ja je cały czas ćwiczę. Boli jak robie uginanie nadgarstków podchwytem no i przy bikolu, tyle;/. Teraz już niewiem co czynić:P
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona;/
Tyler Durden, rozchodzilo mi sie o przedramie :) ze tutaj nie musisz duzego ciezaru zakladac a wiecej powtorzen zrobic,musisz wybrac taki ciezar zeby przedramiona Cie nie bolaly podczas wykonywania cwiczen nachwytem i podchwytem
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona;/
No czaje:D teraz, bikola odstawiam i porobię pzredramiona trochę:D
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

KrwawY
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Przedramiona;/
zaduze pracujesz przedramionem przy robieniu bicepsa... tzn ruszasz nadgarstkiem... tez tak mialem musisz sztywno nadgarstek 3mac :) no i wzmocnic miesnie przedramiom wtedy tez powinno byc lepiej
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024