Skocz do zawartości


Zdjęcie

Silownia i sztuka walki dla kobiety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

sombrero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia i sztuka walki dla kobiety
aaaa to w ten sposob :!: nie no sprawa ma sie tak,ze od mlodu chcialam sie zapisac,ale jak to rodzice obawy itp. mieli to nie pozwolili a ja bylam mala i glupia no i sie dalam :) a tera i po maturze sie ogarnelam,nawet na studiach sie ogarnelam to stwierdzilam,ze moznaby w koncu zrealizowac "marzenie z dziecinstwa" :D tylko tak jak pisalam za rok dwa,bo tera troszke czasu mi brak,bo mam o nie co innego jeszcze do roboty :D
a tak w ogole dzieki,ze starasz sie byc motywujacy,ale nie o to mi chodzi :D wole zeby wszyscy poprostu szczerze pisali co im tam na watrobie lezy :)
  • 0

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia i sztuka walki dla kobiety
:!: studia siłownia i sztuki walki?? ja ledwo wyrabiam z chodzeniem na siłownie a co dopiero jakbym się jeszcze zapisał na jakieś walki :)
Ale jak wcześniej pisałem życze Ci powodzenia i spełnienia marzenia z dzieciństwa :)
pozdrawiam
  • 0

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia i sztuka walki dla kobiety
Ach Ci "kochani" rodzice :) Pomarańczowy ja wychodze z założenia że "jak nie masz czasu to dopier... sobie nowe zajęcie" wszystko jest możliwe. Ja na ten przykład studiuje(studia dzienne), trenuje muay thai(3-4x/tyg), chodze na siłownie(3x/tydzień), nurkuje(w sezonie co weekend), wspinam się w miedzy czasie skocze sobie na basen czy na rower :) Krótko mówiąc nie ograniczam się. Sombrero zoragnizuj się jakoś i zasuwaj do DOJO i żadnych wymówek i odkładania tego na kiedyś :!:
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

Pomarańczowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Z pomarańcza
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia i sztuka walki dla kobiety

wszystko jest możliwe

Może tak a może i nie :!:

To kris musisz byc bardzo zorganizowany że z tyloma rzeczami wyrabiasz :)
  • 0

sombrero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia i sztuka walki dla kobiety
sorry wielkie,ze tak pozno pisze,ale studia poprostu :)
Pomarańczowy-ja wlasnie jak narazie studiuje dziennie,chodze na silownie,robie kurs z angielskiego i zamierzam jeszcze dokoptowac jezyk niemiecki :) dlatego napisalam na poczatku,ze zamierzam za rok,dwa sie na jakas sztuke walki zapisac,bo teraz poprostu nie mam czasu :D (a z tym chodzeniem na silke chce swoje cialo chociaz troszke "przygotowac" do ewentualnie zblizajacych sie zmian patrz w formie jakies sztuki walki :D ) tak czy inaczej dzieki wielkie,ze mi dobrze zyczysz :D ja Tobie tez :D
kris89- szal normalnie z tymi Twoimi zajeciami-podziwiam jak wszystko miescisz w swoj aktualny zyciorys :D :D i teraz tylko nie bij...ja naprawde nie mam sztuki walki teraz gdzie wkleic :D bo sobie pomyslalam,zanim sie zapisalam na kurs angola,ze lepiej najpierw jezyk potem moja kochana sztuke walki,bo jak odwrotnie tego angola sie w zyciu nie naucze :D no i dlatego tak teraz wyszlo...ale jak pisalam wyzej chce tera swoje cialo przygotowac poprzez silke a potem jak tylko sie nawinie troszke wolnego czasu to "rzucam sie" na sztuke walki :D a tak w ogole obejrzalam "anatomie sztuk walki" -swietny film jak dla mnie tylko szkoda,ze jako takiego porownania w postaci walk miedzy poszczegolnymi osobnikami wybranego sportu walki nie bylo...tak czy inaczej ninja na mnie wrazenie wywarl :D ta jego zwinnosc i technika :D i koles od taekwondo :D :D i w kolesiu bjj mi sie podobalo,ze nie musial oddac ani jednego ciosu,zeby pokonac przeciwnika :D co mi sie podoba,bo nie o to mi chodzi zeby sie tluc,tylko zeby skutecznie przeciwnika pokonac :D ale czytalam,ze w bjj w ogole ciosow nie ucza i ze koncentruje sie na walce z jednym przeciwnikiem co jest w dzisiejszych czasach nie na reke...
a do Kamyla (jak i do innych "chetnych" :D )- znalazlam taki trening ogolnorozwojowy jak na poczatek [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. moze byc? i 2 razy w tyg chce cwiczyc :D
dziekuje za zainteresowanie i pozdrawiam :D
  • 0

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia i sztuka walki dla kobiety
Nie no szału nie ma wszystko tkwi w organizacji, gorzej jak coś nieoczekiwanego wypadnie to już jest wtedy problem. W tym twoim linku nie widze żądnego planu? Sugeruje napisać nowy temat w dziale "trening" bo tu chyba mało kto zagląda, tam myśle że panowie sie tobą "zajmą" i rozpiszą Ci plan ogólnorozwojowy. Co do planu typowo pod SW to jestem właśnie na etapie tworzenia takiego dla siebie(eksperymentuje z różnymi ćwiczeniami) więc jak jesteś zainteresowana to wal śmiało myśle że zanim skończysz ogólnorozwojówke mój plan bedzie gotowy :) (oczywiście podrasuje go pod twoje możliwości). pozdrawiam
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

sombrero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Silownia i sztuka walki dla kobiety
no no rozumiem :) oj z tym planem to sorry,ale to ten sam link i ten mi dziala a poprzedni nie :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] nie wiem dlaczego...no moze zaloze w dziale trening temat i "pomecze" innych :D a no bardzo chetnie skorzystalabym z Twoich porad :D jak i co z tym treningiem pod SW :D a jak narazie to bardzo dziekuje i pozdrawiam :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024