Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego trenujecie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_nosferatuu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
szczerze mówiąc moja przygoda ze sztuką walki zaczeła sie od głupiego zakładu z moim bratem :) ja chodziłam (bez smiechów teraz) na areobik a w tym samym czasie moj brat miał karate na innej sali i pewnego razu był sobie trening . . . . .


a teraz juz sie w to wkręciłam

pozdrawiam :twisted: :twisted:
  • 0

budo_soczeq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stąd i... stamtąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
ja zaczęłam trenować dzięki koleżance ze studiów. Nie miała nikogo do pary i... tak jakoś się zaczęło a skończyło się na tym,że jest nas teraz na treningach cztery :) (tu dodam,że są to treningi vale tudo...) i jest świetnie. Podoba mi sie ten sport i strasznie się wciągnęłam. Myślę, że początkowo trenowałam,żeby móc sobie poradzić w jakiejś "podbramkowej" sytuacji (czyt. samoobrona), ale teraz robie to bardziej dla tego sportu...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
I masz racje. Do "podbramkowych" sytuacji wyposazemy Cie w jakis kawalek sprzetu.
To ten "dramatycznie dlugi post? No, jestem pod wrazeniem...
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_vtgirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
ja chyba od zawsze chciałam trenować tylko myślałam ze moja miłością jest kickboxing ale po "zasmakowaniu" vale tudo stwierdziłam ze to jest to. Walka w stójce to moja pasja, ale mata tez ma swoje uroki i mam nadzieje ze nigdy nie bedę musiala wybierać między jednym a drugim. :wink:
  • 0

budo_t-girl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce/ Chrzanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Gdyby nie koleżanki ze studiów to napewno bym nie zaczęła. Wogóle na początku nie wiedziałam czy to mnie wciągnie czy mi sie spodoba, teraz juz wiem że TAK :) i z tego miejsca, za namówienie mnie, chciałabym podziękować Żółwikom z treningu!! :)
  • 0

budo_vtgirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
nie ma za co trenować gdyby nie wy to dalej bym się samotnie błąkała po jakichs treningach karate i takich tam, Żółwiki górą!!!!! :)
  • 0

budo_vtgirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
nie ma za co dziękować gdyby nie wy to dalej bym się samotnie błąkała po jakichs treningach karate i takich tam, Żółwiki górą!!!!! :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Milo Was widziec tutaj T i V...irginGirl :wink:
K_P
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
J trenuje karate od ponad 8 lat. Zaczelo sie od tego ze moj trenero jest kumplem mojego taty i najpierw moj brat poszedl na trening. Po jakims czasie poznalam jego kolegow i stwierdzilam, ze jezeli sa tacy fajni kolesie (dziewczyny przyznajcie ze macie boskich facetow na sali :) ) to ja tez chce zaczac trenowac. No i sie zaczelo. Na pierwszy trening poszlam z siostra i jej kolezankami, ale zostalam tylko ja. Juz wiele dziewczyn przewinelo sie przez klub, ale zadne nie przetrwaly za dlugo. Mi sie udalo i jestem z tego powodu bardzo dumna. Teraz nie moge sobie wyobrazic co bym robila, gdybym nie trenowala karate. Dzieki temu poznalam wielu fajnych ludzi i potrafie sie obronic. Nie naleze do tych dziewczyn, ktore placza na widok glupiego siniaka i sie z tego ciesze. Dzieki shotokan jestem bardziej pewna siebie, caly czas poznaje mozliwosci wlasnego ciala jak i psychiki.

Tak wiec poklon dla fajterek :)
Dziewczyny 3majcie sie i moze do zobaczenia kiedys na macie hyhy

no to sie rozpisalam
8O
pozdro600
  • 0

budo_t-girl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce/ Chrzanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Hej Kubuś! Ciebie też miło widzieć ;)
  • 0

budo_soczeq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stąd i... stamtąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?

To ten "dramatycznie dlugi post? No, jestem pod wrazeniem...
Pozdrawiam
K_P


heh nie to nie jest ten post
tamten jest gdzie indziej ;P
  • 0

budo_annarojek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Pytanko do dziewczyn z vale tudo. Są jakieś krajowe zawody dla dziewczyn. Czy są jakieś okazje do konfrontacji - poza treningiem?
  • 0

budo_marshall loh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Wydaje mi się że niektóre kobiety poprzez ćwiczenie różnych sztuk walki zatracają swoją kobiecość...stają się w pewnym rodzaju "babochłopami".Moim zdaniem fajnie jest gdy na sekcji można zobaczyć ładną kobietę...wzrasta wtedy zaangażowanie w trening płci brzydkiej. Ale proszę was kobiety, nie starajcie się być przypakowanymi facetami. Bądzcie piękne, wrażliwe... a do obrony znajdzcie sobie jakiegoś mężczyzne... Moim zdaniem przeciętna kobieta nie obroni się przed przeciętnym mężczyzną. (przepraszam jeśli uraziłem jakąś niewiaste ale takie jest moje zdanie) Pozdrawiam Ciepło Kobiety :-)
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Drodzy Panowie- są na tym świecie kobiety, które tak jak i Wy, lubią taką forme aktywności fizycznej, a przy tym nie muszą nie muszą mieć bujnej brody i wyglądać jak drwal...(ja tak nie wyglądam i jestem pewna, że koleżanki z forum tez nie :) !!!) Andrenalina na treningu jest jak najbardziej normalna, prawda? Co nie znaczy, że dziewczyna po wyjściu z sali treningowej zamienia się w pitbula i wymiata wszystkich napotkanych kolesi :)
Ja poza treningami jestem sympatyczna i uśmiechnięta (a przynajmniej się staram) i nie zapominam, że jestem dziewczynką, bo lubię nią być he he :P
Pozdrawiam wszystkie trenujące silne Dziewojki :wink:
  • 0

budo_marshall loh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
hehe :-) oczywiście że nie musisz mieć brody...Życzę udanych treningów miła koleżanko :-)
  • 0

budo_t-girl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce/ Chrzanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Wkoncu ktos to ladnie podsumowal! Dzieki Nekochian !!!!!
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
:) nie ma za co :)
  • 0

budo_monlorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Czasem oczywiste prawdy niełatwo powiedzieć. szkoda że są tacy do których to nie przemawia. Na tym forum też się tacy zdarzają.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024