Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podziękowanie dla Akme


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_freeze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Midian

Napisano Ponad rok temu

Re: Podziękowanie dla Akme
Korzystając z okazji ... też chciałem podziękować Akme :peace:
  • 0

budo_lightrain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Podziękowanie dla Akme

jakosc przede wszystkim
ale w Polsce masz pelno fabryk ktore szyja bardzo dobrej jakosci odziez w rozsadnych cenach-wystarczy popatrzec na oferte polskich firm odziezowych(chocby taki diverse,reporter czy reserved)a to przeciez rzeczy szyte przez firmy zewnetrzne i tylko firmowane konkretnym logo.Mysle ze taka koszulka naprawde najwyzszej jakosci plus profesjonalnie polozone trwale logo powinno sie zmiescic w kwocie 20-30PLN-oczywiscie wszystko zalezy jeszcze od tego jaka ilosc zamowisz.No ale skoro sza...tylko nie zapomnij dac nam znac jak juz cos bedziesz dzialal :)


jeżeli koszulki miałyby być naprawdę porządne (czyt. zachowają formę po wielu praniach) to raczej 30PLN i więcej (już z logo). Zależy od jakości koszulki, wielkości logo i innych elementów graficznych, techniki umieszczenia tego na koszulce (np. haft) oraz oczywiście ilości zamówionych sztuk. Jakby co to mogę polecić kilku wykonawców, którzy wykonają zamówienie na prawie każdy gadżet :) . To moje trzy grosze.

Fajnie by było mieć koszulkę, polar itp. z Twoim logo. Może jakaś mała seria - oczywiście odpłatnie. Użytkownicy tego forum rozpoznawaliby się z daleka ;) .
  • 0

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

Re: Podziękowanie dla Akme
A co Piter powiesz na bokserki z logo?? :) Dla dziewczyn jakiś tank top lub coś podobnego 8) i będzie ok.
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podziękowanie dla Akme
a mnie panowie nadal kurna nurtuje temat tej symboliki...

kolo symbolem ewolucji i rozwoju? przepraszam chlopaki, skad wy kurna macie taka symbolike? kolo to Slonce, Slonce to ideal, kolo to powtarzajacy sie cykl zjawisk przyrody (wschody i zachody, pory roku itp), powtarzajace sie to nie ewoluujace. poza tym zamknieta okragla forma to nieskonczonosc.

a ewolucja, rozwoj? no coz, spirala.
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Podziękowanie dla Akme

przepraszam chlopaki, skad wy kurna macie taka symbolike?

Hmmm... z ksiazki...eee... nie pamietam tytulu - sprawdze w domu.
W necie jest o tym np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podziękowanie dla Akme
hmm, no faktycznie tak tam stoi napisane. nie zmienia to faktu ze w pizdu mi cos z tym kwadratem i kolem nie zgadza sie (co do trojkata to sprawa ok).
  • 0

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Podziękowanie dla Akme
i znów z awatara łypie na mnie zakapturzony lud...teraz wszystko jest na swoim miejscu :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podziękowanie dla Akme

i znów z awatara łypie na mnie zakapturzony lud...teraz wszystko jest na swoim miejscu :)


Teraz to jest dopiero na miejscu, wczesniej w srodku lata mnie troche irytowal bo jestem zimnolubem :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024