Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego trenujecie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dlaczego trenujecie?
Chciałbym sie zapytać pań tych co ćwiczą MA dlaczego to robią. Czy nie lepiej by było naprzykład pochodzic na aerobik czy step. Motywy menskie są dla mnie bardziej jasne i przejrzyste. A co powiedza na to panie?
Pozdrawiam
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
A jakie sa motywy meskie?
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Meskie to samosprawdzenie sie, chęć i nabranie umiejetności walki (taka natura), poprawa kondycji, często chęć doskonalenia, nabranie pewności siebie, poczucie bezpieczeństwa itp. tak na szybko.
Ale sie chyba źle zapytałem. Dlaczego właśnie MA? Faceci zawsze byli i bedą wojownikami. A jak z kobietami. Niewiele kobiet trenuje w stosunku do męszczyzn. Więc jakie są powody tych "radykalnych" kroków, którek pchneły was na mate?
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Mowie za siebie: takie same jakie wymieniles jako meskie ;)
  • 0

budo_anouka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Ja ćwiczę dlatego bo to lubię i mam te same powody co faceci. A co mnie ku temu popchnęło? Moja koleżanka chodziła na sztuki walki. Powiedziała że mogę przyjść. Znudziło mi sie ćwiczenie tam gdzie ona ale nie MA. Jakos zaczęłam ćwiczyć i nie zamierzam poprzestać. Dzięki niej odkryłam nową pasję. A co do aerobiku to jest nudny bo tylko dla kondycji. Pozatym jestem zdania że każda kobieta powinna znać podstawy samoobrony. Pozdrawiam :-) [/b]
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
"Faceci zawsze byli i bedą wojownikami" - ewidentna nieprawda. Wiekszosc to wojownicy z przymusu. Jak przejszysz annaly historii to zobaczysz, ze dezercja jest stara jak swiat i nikt sie do wojaczki nie wyrywal.
"Meskie to samosprawdzenie sie, chęć i nabranie umiejetności walki (taka natura), poprawa kondycji, często chęć doskonalenia, nabranie pewności siebie, poczucie bezpieczeństwa itp. tak na szybko" - napisales Imadlo. Nabieraja tego bezpieczenstwa i nabieraja i g.. z tego wychodzi.
K_P
  • 0

budo_anouka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?

Nabieraja tego bezpieczenstwa i nabieraja i g.. z tego wychodzi.

rotfl
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
czesc

Pytanie czemu sztuki walki? Czemu nie aerobic?
Sztuki walki interesowaly mnie od dziecinstwa. Trenuje dla umiejetnosci, kondycji, lepszego poczucia bzpieczenstwa itd i jest to po prostu moja pasja. Nie wiem czemu te powody maja byc typowo meskie.
Aerobic jest dla mnie nudny, sztuki walki sa bardziej praktyczne( jak juz mam argumentowac na sile :wink: ) - rozwijaja i kondyche i umiejetnosci obronne.
Po tych kilku latach treningu ciezko wyjasnic dlaczego... pasja + weszlo mi juz w krew.

Sei
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?

"Faceci zawsze byli i bedą wojownikami" - ewidentna nieprawda. Wiekszosc to wojownicy z przymusu. Jak przejszysz annaly historii to zobaczysz, ze dezercja jest stara jak swiat i nikt sie do wojaczki nie wyrywal.
"Meskie to samosprawdzenie sie, chęć i nabranie umiejetności walki (taka natura), poprawa kondycji, często chęć doskonalenia, nabranie pewności siebie, poczucie bezpieczeństwa itp. tak na szybko" - napisales Imadlo. Nabieraja tego bezpieczenstwa i nabieraja i g.. z tego wychodzi.
K_P

A jak ty bys siebie określił skoro sie z tym nie zgadzasz? Dlaczego chodzisz na MA?
  • 0

budo_ryo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
W takim razie mam jeszcze pytanie:
Jakie sztuki walki najczesciej trenuja panie???
Jakie im najbardziej odpowiadaja i jakie najlepiej polecac innym dziewczynom?

To wszystko
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
ja myśle że kobiety ćwiczą głównie na złość babci
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
moja była ćwiczyła na złośc mnie.
  • 0

budo_roksia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?

Jakie sztuki walki najczesciej trenuja panie???
Jakie im najbardziej odpowiadaja i jakie najlepiej polecac innym dziewczynom?

Ja trenuję ju-jitsu(4lata) i zastanawiam sie nad dodatkowym treningiem akido.

Ja ćwiczę dlatego bo to lubię i mam te same powody co faceci. A co mnie ku temu popchnęło? Moja koleżanka chodziła na sztuki walki. Powiedziała że mogę przyjść. Znudziło mi sie ćwiczenie tam gdzie ona ale nie MA. Jakos zaczęłam ćwiczyć i nie zamierzam poprzestać. Dzięki niej odkryłam nową pasję. A co do aerobiku to jest nudny bo tylko dla kondycji. Pozatym jestem zdania że każda kobieta powinna znać podstawy samoobrony. Pozdrawiam [/b]

Brawo :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
A co to kobiety gorsze?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?

Meskie to samosprawdzenie sie, chęć i nabranie umiejetności walki (taka natura), poprawa kondycji, często chęć doskonalenia, nabranie pewności siebie, poczucie bezpieczeństwa itp. tak na szybko.

A co to ja moze niemoge miec checi sprawdzenia sie ???????!!!!!!!!!!???????
To wszystko co napisalas moze i tyczy sie kobiet!!!!!!!!!!!!!!!

8) [/list]

Niewiele kobiet trenuje w stosunku do męszczyzn. Więc jakie są powody tych "radykalnych" kroków, którek pchneły was na mate?

Czy wiesz ze kiedys kobiety wcale sie nieuczyly niestudiowaly iedzialy w domu i chawtowaly. Teraz idziemy do przodu jest postep i karzdy moze robic co zechce KOBIETY ROWNIEZ.
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?

Teraz idziemy do przodu jest postep i karzdy moze robic co zechce KOBIETY ROWNIEZ.
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Brawo! Podpisuję się pod tym! Fajnie byłoby, gdyby to kobieta czasem podeszła do chłopaka i powiedziała: "wiesz, podobasz mi się, może się poznamy?". A nie że zawsze to chłopak musi pierwszy zagadywać!
Silvio
  • 0

budo_yoko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Niektore kobiety tez sa lub przynajmniej daza do tego by byc wojowniczkami... Poza tym spojrz tylko na lit. fantastyczna. Nie tylko Conan jest tam bohaterem, mnostwo kobiet-wojowniczek moze tez powodowac ze dziewczyna tez "tak chce". Ja od dziecinstwa kochalam miecze, noze, luki i zawsze chcialam cwiczyc karate. Niestety rodzice posylali mnie na znienawidzony balecik gdzie na wystepach stroilam koszmarne miny a potem w tiulowych sukineczkach lazilam po dachach drzewach i pomiedzy balkonami... dopiero w wieku lat 18 trafilam na 1 sekcje i juz sie przez 3 przewinelam a ciagle nie wiem co tak na prawde chcialabym cwiczyc.. zbyt wiele mi sie podoba, ale nie da sie wszystkiego.. Tak apropos" kto cwiczy dwa lub wiecej styli? I jakie?
  • 0

budo_yoko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
Dodajac cos jeszcze: sens jest cwiczyc cos co sprawia komus przyjemnosc, daje cos. Aerobik co moze dawac procz zmeczenia i szczuplej sylwetki? O ta sylwetke najczesciej chodzi. Panie katuja sie by byc piekne i szczuple a wiec sam aerobik nie jest celem tylko droga do osiagniecia czegos. sama cwiczylam aerobik pol roku gdyz to mi pomagalo (rozciaganie, kondycja) jak tanczylam. No i wlasnie: sam w sobie aerobik nie istnieje, przynajmniej nie dla mnie. A w sztukach walki masz mozliwosc WALKI (chociaz zalezy co cwiczysz) sprawdzenia sie, nauczenia czegos pieknego i pozytecznego. Po za tym zwieksza sie refleks, wytrzymalosc na bol, kondycja... no i sam klimat danej sztuki walki- ktos wybierze japonska, chinska, izraelska.. bo to akurat go fascynuje.
A JAK FACECI WIDZA KOBIETY CWICZACE MA?
  • 0

budo_michau
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wuwua

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
NIjak.
  • 0

budo_michau
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wuwua

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?
ok , to był żart. Osobiście uważam że dla kobiet ćwiczenie SW jest o wiele korzystniejsze niż aerobik. Takie ćwiczenia nie dają nic poza dobrą kondycją i ładną figurą. Napisałem że nijak bo u mnie na Bjj nie widzialem jeszcze żądnej Pani i stad moje przekonanie , że 99% kobiet podchodzi do tego typu sportów z niechęcią.
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?

A JAK FACECI WIDZA KOBIETY CWICZACE MA?

A różnie. znam kilka dziwczyn co są "do rany przyłóż" ale tej przez nie zrobionej ;) Są świetne. I znam też takie mimozy, które wyznją zasadę "bycie ku śmierci" i nie wiadomo co one tu robią...
Ale uwielbiam kobietki te pierwsze trenujące Ma. Pozdrowienia dla nich, bo to moje super koleżanki ;) 8)
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego trenujecie?

A JAK FACECI WIDZA KOBIETY CWICZACE MA?


Chyba na taekwondo sa najladniejsze i najmilsze dziewczyny.

W ogole TKD to chyba dobry wybor dla dziewczyn: wymaga dobrej kondycji, szybkosci, skocznosci, koordynacji ruchowej... Z drugiej strony nie ma nieestetycznego lapania za wlosy, ubranie, szarpania i innych akcji, gdzie brak odpowiedniej masy i sily by mocno przeszkadzal.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024