Skocz do zawartości


Zdjęcie

Metka polska + 20ampuł prolki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Metka polska + 20ampuł prolki
kolunio85, to forum jest po to ,żeby dobzre doradzić ,wiec ja powiem tak ,skoro nie boisz się i nie chcesz zadbać o swoje zdrowie nie myslisz o przyszłosći tylko o tym co jest teraz i ze ccesz teraz zajebiscie wygladach i kit w to jak bedziesz sie czul kiedys itp .... spoko ... więc ...

Meta 3ed (styka 120)
Omka e5d lub e7d (popytaj chlopakow co juz maja doswiadczenie) (10amp)

Na obblok clomid ... do tego w tkakcie cyklu dieta wysokobiałkowa (jakiś mass xxl lub magnum ...jezeli nie masz kasy to codziennie jaja ryze makarony sratatata . wiesz o co chodzi ... Twoje zdrowie twoje życie ,albo jak chcesz to 10 prolki e5d lub e7d i metka dotego 4ed na odblok clomid
  • 0

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: Metka polska + 20ampuł prolki

do tego w tkakcie cyklu dieta wysokobiałkowa (jakiś mass xxl lub magnum


to nie są odżywki wysokobiałkowe.
  • 0

TESTNAVI
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Metka polska + 20ampuł prolki

kolunio85, to forum jest po to ,żeby dobzre doradzić ,wiec ja powiem tak ,skoro nie boisz się i nie chcesz zadbać o swoje zdrowie nie myslisz o przyszłosći tylko o tym co jest teraz i ze ccesz teraz zajebiscie wygladach i kit w to jak bedziesz sie czul kiedys itp .... spoko ... więc ...

Meta 3ed (styka 120)
Omka e5d lub e7d (popytaj chlopakow co juz maja doswiadczenie) (10amp)

Na obblok clomid ... do tego w tkakcie cyklu dieta wysokobiałkowa (jakiś mass xxl lub magnum ...jezeli nie masz kasy to codziennie jaja ryze makarony sratatata . wiesz o co chodzi ... Twoje zdrowie twoje życie ,albo jak chcesz to 10 prolki e5d lub e7d i metka dotego 4ed na odblok clomid


weź sie kur... nie udzielaj typie

odzywka wysokobiałkowa MAGNUM mówi...

aby patrzec jak koks przyj.ebie.sz a piszesz ze na suchara bedziesz przez najbliższe kilka lat... post wyzej prosisz o rozpiske cyklu na wakacje...
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Metka polska + 20ampuł prolki
TESTNAVI, kazdy moze sie pomylic wiec niepotrzebie jedziesz chlopaka, odnosnie tych gainerow wazne jest to ze dobrze rozpisal i mial dobre checi do pomocy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


TESTNAVI
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Metka polska + 20ampuł prolki
Joks, ale on za każdym razem mi coś pieprzy, usrał sie czy co? zwracam uwage na jego posty i czesto mnie denerwuje, tak jakby sie wkurzał, że ktoś planuje coś wziąć, a sam bardzo by już chciał :looka:
  • 0
Login: NAVI
Chwilowo pisze z tego konta.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Metka polska + 20ampuł prolki
TESTNAVI, jeszcze dorzyjemy dnia gdy big_proof, zaaplikuje sobie takiego cyklona ze nam wlosy na glowie stana :) juz ja tego dopilnuje hehe, kazdy kto zaglada do tego dzialu ma przed snem niecne mysli :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024