Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska - Boks,K1 i inne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_panzer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska - Boks,K1 i inne
Dajcie znać na jak będzie transmisja tego na tv.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska - Boks,K1 i inne

Nie wiem czemu ale czytając to przypomnialem sobie flame wary z Sally :)


Nie wywołuj wilka z lasu ;-)
Choć z drugiej strony..., przynajmniej człowiek rzadko się nudził na forum;]
  • 0

rafon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:cb440

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska - Boks,K1 i inne

Czy ktoś z Was ogląda może show poświęcone boksowi "[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]"? Co sądzicie o tym programie, jak dla mnie - wielkiego fana boksu, takiego czegoś brakowało od kilku lat.


  • 0

Veyer
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska - Boks,K1 i inne

Nie ma dobrego marketingu jeżeli chodzi o boks, zapasy, judo czy też kickboxing. Trenerów mamy dobrych i myśle że spokojnie byliby wstanie wyszkolić dobrego zawodnika. Mówcie co chcecie ale jedyną osobą która ma głowę do promowania jest Kawulski. KSW czy też jego nowy wymysł Genesis Fight który będzie miał premierę w ten piątek przyciągają dobrych zawodników i dzięki temu doprowadzają do rozwoju innych. Idźcie sobie chociażby do GravitanWarszawaTargowek i zobaczcie ilu jest chętnych. A to dlatego ze po pierwsze zajęcia prowadzi Złotkowski a po drugie mozna spotkać zawodników z klasą. Oczywiście w mniejszych miejscowościach jest problem ale myślę że ten co ma głowę na karku da sobie radę. Wielu próbowało zabrać publikę Kawulskiemu ale jakoś się nie udało prawda? Dlatego warto popatrzeć chociażby na organizację gali chociażby Genesis Fight i zastanowić się nad promocją swojej szkoły swojej sztuki walki ;)


  • 0

olomacz
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, kickboxing, MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska - Boks,K1 i inne

Dlatego warto popatrzeć chociażby na organizację gali chociażby Genesis Fight i zastanowić się nad promocją swojej szkoły swojej sztuki walki ;)

Czy ja wiem czy to taka promocja sztuk walki? Toż to zwykłe mordobicie, wystarczy spojrzeć jakie zasady tam mają [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - gołe pięści i łokcie? Nie moja broszka jednak.


  • 0

Veyer
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska - Boks,K1 i inne

Czy ja wiem czy to taka promocja sztuk walki? Toż to zwykłe mordobicie, wystarczy spojrzeć jakie zasady tam mają [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - gołe pięści i łokcie? Nie moja broszka jednak.

Nie ma znaczenia czy mordobicie czy nie . Zobacz jak jest wypromowane, jak jest zrobiona strona . Marketing pierwsza klasa. Zobacz jak jest zrobiona strona.[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]  Kawul wie jak to robić dlatego jest szansa że jednak  dobrzy zawodnicy bedą sie rozwijać w kraju


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024