Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

jobjob18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
Mój kumpel bierze Ruską metkę silabolin i omkę. Ma zaledwie 17 lat, od kiedy chodzę z nim na siłownie to zauważyłem ciekawe efekty.
1. Idzie na Szerokość - dzień przed braniem był ode mnie węższy o 1 cm po 17 dniach jest szerszy o 3 cm. 4 cm na plusie około.
2. Urósł chłopak 2 cm to interesujące (krótki czas)
3. Nieźle padło mu na psychikę
I tu mam pytania. Od czego prawdopodobnie urósł? Bo wygląda na to ze od metki, bo Silabolin bierze od niedawna a Omka jeszcze na niego nie działa. (je około 4 tablety mety od początku). Jaka jest szansa ze mogę liczyć na takie jak on efekty?
  • 0

Zonkers
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
Metka zrobiła swoje, omka po takim czasie faktycznie jeszcze się nie kręci .

Jak uzupełnisz swój profil to na pewno Ci chłopaki pomogą ;)
  • 0

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
Wszystko zalezy od organizmu. Jeśli kolega wczesniej nigdy nie ćwiczył i od razu wziął koksy (co jets absolutnei nie polecane ze wzgledow zdrowotnych gdyz sterydy nalezy brac tylko wtedy gdy wyczerpie sie swoje "naturalne zasoby". No ale cóż, naisz jaki staż miał wczesniej twoj kumpel ,ile cwiczył itp . Ja mam kumpla z siłowni ma lat 16 totalnie był cienias i cipka na silowni zakupił sobie Ome (10) i Ruską Mete (100) i w bicu poszło mu z 27 teraz ma 33 (6cm) na klate podnosi 71kg a podnosił około 52 (19) Jest w połowie cyklu po około 6 strzałach omki. On ćwiczył przed braniem koXow około 2 miesiecy ,ale chcial sie szybko zwiekszyc i efekty ma zajebiste! Ale sezonowiec jakich wielu :wstyd: Tobie proponuje ćwiczyc na sucho ,tak jak ja i nie martwie sie kolegami w moim wieku co kosza! Przyjdzie czas i na mnie narazie rob wszystko na odzywkach wytrwałym teningu i diecie (wszystko jest na forum) Do tego działu zawitaj za jakies 2 lata!! Ja obecnie mam przerwe z odżywkami bo brakuje mi kasy ,a robilem cykl na NITROBOLON + Tauryna i cwiczylem sumiennie klatke i z 80 kg (co podnosilem raz) teraz biore 93 ... a nei biore juz od 2 miechow chyba!! Koksy zostawie na puźniej (nie marnuj soebie zdrowia poczekaj!!!)
  • 0

jobjob18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
No kumpel jest młody i to sezonowiec, ale on ma powód (Trenuje sztuki walki i jest całkiem niezły tyle, że brakuje mu masy i siły i ciężko mu wygrać z kimś, kto ma 95 kg masy i jest równie dobry technicznie i w miarę szybki)Staż kumpla to około 2-3 miesiace ale cieżko nazwać je systematycznymi. Zresztą to jego sprawa.

No właśnie problem w tym, że ja mam 19 lat już prawie nie rosnę i ćwiczę z 2 lata( tak systematycznie). Tyle że całkowicie na sucho raz w życiu odżywkę miałem. I zależy właśnie mi na tym wzroście szczególnie w szerokość i żeby trochę spuchnąć na gębie. A po Odzywkach tego nie będę miał. I myślicie ze jak wezmę mając 25 lata to tez tak urosnę jak on ? Bo mi siew wydaje, że przybędzie mi masy mięśniowej i tyle a on mówi, że czuje jakby mu jeszcze kości rosły. I takie pytanie, co jest lepsze Metka Tajlandzka czy Ruska?

Zalezy mi na szerokosci ma chuda talie i nie jestem do tego zbyt szeroki.
  • 0

burak cukrowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
Ale metki moze za pierwszym razem nie bierz

Moze lepiej Prolke
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
jobjob18, jak cwiczysz 2 lata systematycznie to sie nie dziwie ze przyrostow niemasz...gdzie tu regeneracja...zrob sobie z 2 tyg przerwy pochodzic na basen, hst i te sprawy,zamiast koksu kupilbys sobie kreatynke z gainerem na jedno wyjdzie...chyba ze jestes zdesperowany jakich malo to wtedy jak pisal poprzednik prolka
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
jobjob18, wg mnie skoro masz 19 lat moglbys juz pomyslec nad pierwszym cyklem ,al enei teraz! Kup sobie jakies odżywki dobre i coś na mese + ćwicz wytrwale i zrob sobei przerwe zmierz sie teraz i oceń swoj stan (ile wyciśniesz jak sie czujesz itp i po odżywkach np po 2 miechach stosowania ,jesli pryrosty beda duże zastanow sie czy warto siegac po sterydy czy lepiej ciagnac zdrowo i na suplementach. Jeżeli wybierzesz odżywki to zrob sobei przerwe jakies 2 tyg i znow jakis cykl na odżywkach ,a jezeli nie to pocwicz jeszce po tym tak z 2 miesiace to juz wyjdzie te 4 okolo zrob przerwe tak 2 tygodnie i wtedy ale to juz od ciebie zalezy
ja zaczne koksic tak okolo 18-19 lat ,ale teraz mam 16 i cwicze non stop praktycznie (a wypowiadam sie dlatego z ena silowni jets kilku ludzi w twoim wieku i jada na shotach ,ael sa tez i mlodsi ....
  • 0

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?

co jest lepsze Metka Tajlandzka czy Ruska?

zdecydowanie ruska (o ile jest z dobrego ,sprawdzonego źródła!!)
  • 0

monter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:las volas

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
jobjob18 jesli cwiczysz 2 lata to ci napisze co masz zrobic w jakiej kolejnosci jak napisal Joks zrob z 2 tyg przerwy, zakup jakas kreatynke pocwicz z 45dni na kretce, po kretce z 1-2 tyg przerwy zacznij cwiczyc i po jakims miesiacu zacznij sie zastanawiac nad koksem jesli wogole masz na niego ochote
  • 0

jobjob18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
Pewnie zrobię jak mówicie z tymi odżywkami. Jeszcze się z tym nie śpieszę, ale chce się przygotować i oświecić w temacie.
Prolka = „Testosteronum Prolongatum” ?
Bo nie wiem – strasznie mało popularna. Wszyscy wolą przereklamowaną Metę, Omke, i ostatnio zaczynają z Silabolinem.
Na taka kuracje trzeba trochę wydać wiec muszę uzbierać po malutku.

I z tego, co czytam to kuracja trwa długo. I co mam rozumieć. Przez powiększenie jąder?. Napiszcie mi cos o niej więcej tak od Siebie wady i zalety.
Dzięki chłopaki za cierpliwość.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
jobjob18, tak prolka to enan czyli prolongatum, stosujemy przecietnie 8-12 tygodni w dawkach 200mg co 5-7 dni. Tak wiele pieniedzy nie wydasz w granicy 160 zl. mozesz kupic produkt jelfy pakowany 5 strzalow po 100ml lub np: cidoteston 1 strzal 250mg. Jezeli rozchodzi sie o jadra to przy dlugim cyklu kurcza sie one dlatego ze nie pracuja, wszystko oczywiscie wraca pozniej do normy po odbloku. na cyklu jakby zaczely sie pomniejszac mozesz uzyc hcg i wszystko wroci do normy. zalety: przyrost sily,masy przy odpowiedniej diecie daje dobry miesien iniekcie nie sa zbyt uciezaliwie nie bola i nie sa czeste,pozatym wszelkie zalety testosteronu typu:zwiekszanie wydzialania GH oraz IGF-1 o 22%,przyspieszona synteza glikogenu oraz fosfokreatyny,polepszona wrażliwość mięśni na insulinę,właściwości anaboliczne,produkcja czerwonych krwinek (pompa),przyspieszona regeneracja,agresja na treningu i wiele wiele innych :) zalet co do wad hmm mozliwe ze wystapi cisnienie,tradzik czy gino,ale na to tez sa sposoby, cynk i nolva pod reka,przeczytaj artykol "profilaktyka" dowiesz sie jak zapobiegac negatywnym skutka
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


jobjob18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
Dzięki Joks. :padam:


Jeśli chodzi o koszty – to chodziło mi nie tylko o sterydy. Do tego musze jeść dużo odpowiednich produktów i kupić sobie jakieś odżywki, a takie białko też nie jest Tanie szczegolnie przez 10 tygodni. Musze zakupić jakieś lekki ochronne.

7 raz 10 tyg. = 70 dni a to daje około 14 Strzałów.
W której porze roku proponowali byście mi je wziąść ? Raczej blisko zimy nie ?

Joks napisałeś: Jezeli rozchodzi sie o jadra to przy dlugim cyklu kurcza sie one dlatego ze nie pracuja.

ale to chodzi o to że moj organizm nie produkuje hormonów bo dostarczam je prze strzykawke. Ale bede mogł sobie użyc troche z dziewczyna czy raczej nie ? dopiero po całym cyklu ?
  • 0

burak cukrowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
Uzywac sobie bedziesz mogl mysle bo przeciez dostarczasz wiecej testosteronu w strzykawkach niz wyprodukowaly by go jadra
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
burak cukrowy, dobrze myslisz :) na cyklu z tesciem przyjaciel nigdy Cie nie zawiedzie a Twoja dziewczyna bedzie bardziej zadowolona :),dlatego ze masz poprostu tescia w nadmiarze i czasami spodnie az rozpiera
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
hehe ciekawe ciekawe :P kolejny aspekt "za" żebby sobie prolke kupic :PP :P :P
  • 0

burak cukrowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
big_proof, nie tylko prolke:) kazdy tesciu chyba tak dziala :) Z tego co kiedys czytalem to Omnadrenem sie chyba nawet impotencje leczy i wszelakie problemy z naszym przyjacielem
  • 0

Zonkers
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?

Z tego co kiedys czytalem to Omnadrenem sie chyba nawet impotencje leczy i wszelakie problemy z naszym przyjacielem


Bede miał zdrową rybkę :rotfl:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
i trzecia rękę :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
Hehehe :P kusząco brzmi no chłopaki :PP wezcie mi lepeij jakas wade teścia napiszcie bo chyba niebawem jakis cyklon z metka powstanei :"P :hyhy:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawe Efekty - jak uzyskać takie efekty?
hehe chcesz wady prosze :D
- efekty podwyższonego estrogenu -> ginekomastia, obrzęki
- efekty ze strony DHT - trądzik, wypadanie lub porost włosów, możliwe powiększenie raka prostaty
- zaburzenie stosunku złego do dobrego cholesterolu
- podwyższone ciśnienie
- obniżenie głosu
- zahamowanie wzrostu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024