Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak jest wrescie z ta nolva


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

jak jest wrescie z ta nolva
Wiec jako ze jestem poczatujacy w tym dziale :) prosze o pomoc bardziej doswiadczonych userow...rozchodzi mi sie mianowicie o nolvadex. niedawno rozgorzala dyskusja na temat tego czy rzeczywiscie cos on daje przy stosowaniu go w celu "zminimalizowania retencji wody". jak mam zawsze w zwyczaju wpierw poszperam po internecie zanim zadam konkretne pytanie i niestety nie znalazlem...jedni twierdza ze dziala on na zasadzie blokowania receptora estrogenowego wiec dziala tylko na ginekomastie, nadal zostaje problem nadmiernej retencji wody i tu z pomoca przychodzi nam provirion i armidex. ogulnie zglupialem jak w temacie czy omka to susta :). wiec wpisujcie sie jakie jest wasze zdanie na temat nolvy i retencji
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak jest wrescie z ta nolva
Armidex to inhibilator aromatyzy (zloty srodek na estrogen ) niestety dosc kosztowny

nolva dziala na gyno branie jej przeciw retencji wody profilaktycznie nie jest wskazane (chyba ze ktos ma wyjatkowe sklonnosci)

czy proviron cos pomaga na retencje wody czy gyno? Wg mnie niebardzo przeciez to androgen (syntetyczny odpowiednik produktu nadnerczy)
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024