Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łączenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

burak cukrowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Łączenie
Czesc planuje niedlugo cykl z deki i prolo i do tego chcialbym kupic mass xxl i 3D Protein firmy Trec

Czy moge mieszac mass xxl i 3D ? Tzn. wypic odrazu po treningu massa i odrazu po nim jeszcze 3D? czy odczekac troche i czy wogule taki poloczenie ma sens ( chodzi mi o jak najwieksze ilosci bialka gdyz czuje ze moja dieta moze go za duzo nie dostarczyc ale bede sie staral jak moge) no chyba ze zaproponujecie mi jakas inna odzywke bialkowa za odpowiedzi dziekuje

Pozdro
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łączenie
3d protein zadna rewelacja...ja na Twoim miejscu postawilbym na uniwersalne bialko typu nitro progen trecka. stosujesz je wtedy rano po przebudzeniu oraz przed snem. a po treningu wystarczy mass xxl ktory uzupelni braki weglowodanow. Ps: taniej wyniesie zamiast massa kupic samo carbo i pic je po treningu...potem odczekasz z 30 min az sie wchlonie carbo i najwyzej wezmiesz trzecia porcje bialka.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Łączenie
Dieta musi byc bankowo
Mass i białeczko.. hi tech protein :D bardo dobre
Carbo tez mozesz wrzucic bez problemowo..

Suple sie przydadza.. do takiego cyklu

2xbiałko dziennie
2xginer
1x carbo i bedzie gitara
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

burak cukrowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łączenie
Dzieki chlopaki
  • 0

burak cukrowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łączenie
Joks mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie mam nadzieje ze odpowiesz

zamiast massa kupic carbo? i jak to wtedy bedzie te weglowodany w carbo cos mi dadza oprocz pobudzenia?pojda troche do masy czy nie? nie bede ukrywal ze tym cyklem chce sobie dodac jak najwiekszej masy (licze na ok.8 kg) rozumiem ze z tego co napisales to carbo zastapi mi mass xxl ale mam nadzieje ze napiszesz mi to jeszcze raz tak jakbys to pisal 6 latkowi :)

POZDRO
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łączenie
heh :P sklad gainera mass xxl to weglowodany 70 procent i reszta bialka.ja zawsze zamiast gainera kupuje odzielnie bialko i carbo. czemu ? dlatego ze mam wtedy wiekszy manewr dawkowania gdyz rano potrzebne jest bialko jak i przed snem wole wtedy wziasc je z odzywki bialkowej niz dawkowac samego massa z ktorej dostarczylbym wiecej wegli...dlatego jezeli zdecydujesz sie kupic odzielnie weglowodany i bialko stosujesz je w ten sposob
po przebudzeniu bialko
po treningu weglowodany
okolo 30 min po wzieciu weglowodanow bialko (gdy wezmiesz po treningu bialko sie zmarnuje)
przed snem bialko

prosciej chyba nie da sie wyjasnic :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


burak cukrowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łączenie
Czyli mam rozumiec ze carbo mnie pobudzi i jezeli je polacze z bialkiem to bede mial taki "niby gainer" i da mase?

A mozesz mi jeszcze napisac w jakich proporcjach to rozpuszczac??(ile gram na ile ml)

CARBO ENERGY POWER DYNAMIC 3000g bedzie dobry? i do tego bym se kupil GOLD MEDAL WHEY 2730g
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łączenie
tak to jest niby gainer,wszystko powinno sie dawkowac w zaleznosci od brakow w diecie ale utarlo sie przekonanie ze po treningu wystarczy 40-50g weglowodanow a co do bialka to mysle ze 20-30g w porcji (nie przekraczac 50g) przynjamniej ja tak biore :). nastepnie wszystko rozpuszam w jednej szklance wody lub mleka. carbo mozesz kupic obojetnie jakie ale bialko radzilbym kupic uniwersalne zebys mogl przed snem rowniez dawkowac takie bialeczko to np trecka nitro progen
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


hmmmm
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łączenie
siema :)mam pytanko.kupilem se kreatyne i ile razy ja brac dziennie/???
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024