witam mam 1987 cm wzrostu waże tylko 72 kg:( mam 19 lat i chciał bym przytyć proszę o jakąś dietkę
a moze ktoś pomoże z dietą dla mnie
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Zawody dla amatorów powyżej 18 lat? |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
który nóz spełnia poniższe wymagania (dla kobiety) ? |
MAGIA STALI |
|
|
||
Jaki trening na klate dla zaawansowanych, rozpiska... |
Trening dla początkujących |
|
|
||
krav maga dla laika |
COMBAT |
|
|
||
Dobre ćwiczenia dla mnie |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Pytanie- Ponad rok temu
-
Pytanie !!- Ponad rok temu
-
Co najlepsze- Ponad rok temu
-
Zmiana posiłku- Ponad rok temu
-
Kulturystyka -Wskazowki-- Ponad rok temu
-
Program BODYBIULDING- Ponad rok temu
-
Dieta i program dla chudzielca ;]- Ponad rok temu
-
Dieta dla mnie pomozcie sytuacja extremalna:/- Ponad rok temu
-
plan - Dieta!- Ponad rok temu
-
Pytanie o tluszcz- Ponad rok temu




Ponad rok temu
