Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o tluszcz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

burak cukrowy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie o tluszcz
Czesc

Mam takie pytanie czy nie wiecie jak mozna mniej wiecej obliczic ilosc swojej tkanki tluszczowej??(w temacie "diety do eksperymentu" byl jakis link i mozna sobie bylo obliczyc ale nie da sie tam wejsc:/ )

POZDRO
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o tluszcz
ale tak naprawde to zocznie nie zmierzysz se bf. czasem na siłowniach są specjalnie wagi, gdzie staje na boso i one mierzą dosyć dokladnie tłuszcz, ilosć wody. są jeszcze takie aparaciki co trzyma sie przed sobą ale często śmieszne rzczeczy na nich wychodzą. bo takie wagi co liczą fat tylko na podstawie stosunku wzrostu do wagi to se odpuść.
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o tluszcz
WIZARD to mówisz, że takie wagi mówia prawde ? Sam miałem założyć podobny temat bo meei ciekawiło ile mam % tłuszczu :D A widziałem też takie zabawki, że przyciskało sie palucha do takiego niby guziczka i wyliczało poziom tk. tłuszczowej. Na jakiej zasadzie to nie wiem ale jakoś wiarygodnie to nie wyglądało :hyhy:
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o tluszcz
no bo one wszyskie waża na zasadzie przepływu impulsu elektrycznego czyli prądu, i no i chyba oporu jaki stawia mu tłuszcz choć tu moge sie mylić, ale tłuszcz jest słabo uwodnioną tkanką wiec by pasowało.

e takie wagi mówia prawde ?

no te są chyba najdokładniejsze, chociaż wynik zależy pewnie jeszcze od tego jak masz wilgotne stopy itp.:) ale one jeszcze mierzą ilosc wody w org. wieć można np. zobaczyć czy nie jest sie odwodnionym. bo te aparaciki co sie trzyma przed sobą to IMO sa bardziej omylne. kolega miał bf z 18-20% a wyszło mu 7,8%. na tych wagach takich błedów raczej pewnie nie ma. ale nie wiem czy jest sens wydawać hajs na takie rzeczy, ostatnio nawet w jakiejś aptece widzialem za darmo pomiat tkanki tłuszczowej, ciśneinia pulsu itp.
  • 0

Maxxtro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 896 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:żywienie

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o tluszcz
Troche sie napaliłem na taką wage szczerze mówiąc i planuje zakup w najbliższym czasie :hyhy: Z tego co sie zorientowałem to można kupić już w cenie 45-70zł :)
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o tluszcz
na allegro pewnie mozna kupić dosyć tanio, ale obawiam sie że tak niska cena mówi sama za siebie...przecież zwykla najtańsza waga łazienkowa kosztuje z 20-30zł...a taka ma znacznie wiecej funkcji. z drugiej strony codzienny dostep do pomiaru bf tez może mieć swoje negatywne skutki:) czasem po prostu lepiej nie wiedzieć:)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024