Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomóżcie kumplowi!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Pomóżcie kumplowi!!
Siemka wam!! Mam kumpla który chce zacząć wbijać!! Wbijał juz omke ale to tak sezonowo czyli w nierównych odstępach i gdzieś około 20 ich wbił!! Teraz ma zamiar zrobić sobie pożądny cykl!! Ale zaznaczam z góry że prolka odpada!! Interesuje go w miare mocny środek po którym szybko spuchnie!! :/ Co byście doradzili?? Ma 23 lata a jego staż to 20 miesięcy!! Do tej pory brał Kreatyne Aminokwasy HMB troche metki no i tą omke!! waży 79 kg prz wzroscie 180 cm i na kablu ma 38cm!! Ja zachęcam go do tej prolki ale on mnie nie słucha!! :zdegustowany: I chciał się was poradzić!! Co o tym sądzicie?? Z góry uprzedzam że pisanie zeby wziął prolke nie ma sensu!! :P Uparł się i h** !!! :zdegustowany: Z góry dzięki za odpowiedzi!!

pzdr!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
meta,omka,kreatyna i az 38 cm :padam: polecam mu z czystego serca "dietanabol" :rotfl: i nic innego...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
poważnie Ci mówie że tyle zrobił!!! :D Autentycznie zrobił 38cm na kablu!!!!!!!!! Wiec co ma wziąść na ten cykl???? :hyhy:

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
prolke
  • 0

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
JuniorWB3, EJ CIEZKO MI UWIERZYC ZE BRAL OME METE KREATYNE I WAZY 79 :] PRZY TAKIM WZROSCIE :/ ile wazym przed 50 ?? ;> jhehe ale prolongatum :] po prolce tez sie puchnie;) niech wali 200 co 5 dni :] da rade :] a kiedy bral ta ome ?
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!

Z góry uprzedzam że pisanie zeby wziął prolke nie ma sensu!!

troszke smieszny ten kolega bral omke ale prolki niechce...w takim razie jak chce porzadny cykl i spuchnac :) niech wali ome + dece i mete na start
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
Na smamy początku jak nie ćwiczył ważył jakieś 66kg!!!!! I na poważnie wam mowie ze tak spuchł!! No frakt dziwny jest troche :/ A wziął tą omke ponieważ wszyscy na siłce mu mowili ze na tym spuchnie!! :D Prolki nie chce brać bo nawkręcali mu na siłce ze po tym sie wolno puchnie!! :rotfl: :rotfl: Wiec w 100% prolka odpada :zdegustowany:

Powiem mu o twojej propozycji Joks !! A moze ktoś ma jeszcze inne pomysły?? :hyhy: ??

pzdr

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!

a kiedy bral ta ome ?


Omke brał z jakieś dwa miesiące temu może trzy :/ Cięzko mi powiedziec dokladnie!! Napisałem już wyżej ze te jego cykle były do dupy :zdegustowany: Bo raz tam wbil chyba 10 strzałow puzniej mial chyba przerwe z 5 miechów i znow wbil 10!! a metki tez duzo nie zjad chyba 100tab!! Aha i zapomnialem dodac ze nie robil odbloku po zadnym cyklu!! :zdegustowany: :zdegustowany:

pzdr!!

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
JuniorWB3, jak dwa miechy temu to za szybko teraz :] 250 e7d nie porobi :]
myslke ze powinien poczekac :P
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!

250 e7d nie porobi :] myslke ze powinien poczekac :P


Łatwo powiedzieć!! :/ Tylko weź przetłumacz napaleńcowi :rotfl: :rotfl:
No to co znów ma walić tą omke?? :znudzony:

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
JuniorWB3, TO NAPEWNO DLA tWOJEGO KOLEGI ?? :D piszesz i sie dopytujesz wiec wnioskuje ze to ty chcesz bardzo wziasc tego omena :P nie niech nie bierze tej omki ;)
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
hehe, ja to sie z kebabem zgodze.

a moja rada: skoro tak bardzo chce to 200mg prolki e4d i mete. napuchnie
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!

JuniorWB3, TO NAPEWNO DLA tWOJEGO KOLEGI ?? :D piszesz i sie dopytujesz wiec wnioskuje ze to ty chcesz bardzo wziasc tego omena :P nie niech nie bierze tej omki ;)


Niestety to nie dla mnie Kebab!! :rotfl: Ja mam swój cykl z prolki!! A teraz bede dokladal do niego propionat i to mi w 100% styknie!! A dopytuje sie o to co on mi karze!!!

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
JuniorWB3, aha spoko :P No wiec to ja powiem ze niech narazie nic nie biertze i niech organizm odpocznie :] jak by chcial teraz zrobic zadowalajacy cykl to zbyt duze dawki by musial brac:/ tzn nie jakies wyjatkowo duze ale skoro 3 miechy temu skonczyl ome to niech jeszcze odpocznie :] pozdro
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
Masz racje kebab!! w sumie by mógł odpocząć jego organizm!! Ale k**** to jest d****!! I nie bardzo mnie posłucha!! :zdegustowany: On dzisiaj ma do mnie podejść żeby dokładnie przczytać wszystko co napisaliście!! Bo ja mu to na GG pisałem i nie chce mi za baredzo wierzyc!! :hyhy: :hyhy: Wieczorem napisze jaką decyzje podjął :hyhy:

pzdr4all!!

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
Niestety nie dałem rady go przekonać!! :zdegustowany: Był gdzieś na siłowni i tam mu jacyś niby znawcy polecili anapolon :rotfl: :rotfl: !! Dzieki za pomoc ale niestety chłopak myśli ze wie co robi!! :/ I nie daje się przekonać!!


pzdr for all!!!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
to masz JuniorWB3 final fantastycznych zawodnikow (czyt. sezonowcow na silowni) jak polecaja mu antka w zyciu sie tego nie tkne...polubilem swoja watrobe :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
hehehe.... masz racje Joks !! Niektórzy już ćwiczą pare lat i myślą że coś wiedzą :hyhy: Ale niestety się mylą!! :rotfl: A mi sie już nie chce z nimi użerać bo oni wiedzą swoje i koniec :padam: !! No zobaczymy jak mu pujdzie na tym antku :D Jakoś niedługo napisze co z nim :rotfl: :rotfl:


pzdr for all!!

KEBAB22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
JuniorWB3, sila pojdzie, masa pojdzie.....watroba pojdzie :D sila spadni,masa spadnie jak chui.....watroby nadal nie bedzie :D
  • 0
bez rozstępu nie ma postępu :D

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomóżcie kumplowi!!
masz racje Kebab pewnie tak tez będzie!! :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024