Skocz do zawartości


Zdjęcie

nitrobolon i napomopwanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

zicmu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

nitrobolon i napomopwanie
mam pytanko czy po cyklu nitrobolanu II zostani mi masowka na cale wakacje :) :D na ile tak starczy ten cykl napompowania ;) Może z czyms połączyc nitro aby podtrzymało ? a może pić 5l wody dziennie :D
dzieki !
  • 0
stay out of ladies bathroom you fuckin pervert ;-]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie

zostanie Ci tyle ile sam wypracujesz treningami...5 litrow wody jest zbedne bo nitro to nie mono wiec nie ciagie wody,jak chcesz z czyms polaczyc to np z xp lub ko albo poprostu kupic 2 puchy nitro a na jak dlugo Ci starczy trudno powiedziec bo w nitro zwiekszamy dawke tak dlugo az osiagniemy max dawke bez nieporzadanych efektow ubocznych (bol glowy)

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...50kaps-2,p.html


  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Yeti1418048756
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Naprawa
  • Zainteresowania:Sport :)

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie
Zawsze cos spada ale nie używałem tego supla wiec nie mogę dużo na jego temat powiedzieć:-)Jak chcesz mieć jakieś dobre efekty to musisz kupić 2*NO2 proponował bym na podtrzymanie kupić Mass xll
  • 0
"JEŚLI CHCESZ BYĆ WIELKI - ZACZYNAJ OD RZECZY MAŁYCH"

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie
po nitro sa bardzo duze spadki a biorac jakiegos gainera moza je w pewnym stopniu ograniczyć pozdrawiam :)
  • 0

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie
Na spadki po nitro dobra jest Glutamina z Gainerem ewentualnie BCCA..
pozdro
  • 0

zicmu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie
ale ta glutamine to wcinac w trakcje cyklu nitro ?


i takie jescze jedno pytanko, duzo mi spadnie ?? wszystko to co trzymalo się mnie przez miesiac to spadnie ? czy jakis przyrost zostanie !

aa i jeszcze jedno po jednej puszce n2 pojdzie dobrze, i jak dlugo efekt bedzie widoczny ? :) dzieki
  • 0
stay out of ladies bathroom you fuckin pervert ;-]

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie

i takie jescze jedno pytanko, duzo mi spadnie ?? wszystko to co trzymalo się mnie przez miesiac to spadnie ? czy jakis przyrost zostanie !

zostanie spora część..wiem po sobie :]

ale ta glutamine to wcinac w trakcje cyklu nitro ?

tak

aa i jeszcze jedno po jednej puszce n2 pojdzie dobrze, i jak dlugo efekt bedzie widoczny ? :) dzieki

jedna to mało...
  • 0

metek1418048765
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie
Niedawno kupilem 0,5 kg NO2, efekty przyszly dopiero pod sam koniec cyklu, w rezultacie jakies +6 kg na klate, pozniej systematyczny trening nie nadto intensywny..spadki ? 0 spadkow ani na masie, ani na sile. Cytat: " Chcesz zachowac efekt napompowanych miesni na dluzej? - kup Nitrobolon II " - jakos tego nie zauwazylem.
  • 0

zicmu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie
metek jak to wcinales ? 3xdziennie w jaich porcjach :] i czy ładnie Ci weszlo tak wizualnie :P zwiekszales dawki ?
  • 0
stay out of ladies bathroom you fuckin pervert ;-]

metek1418048765
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie
Hm wizualnie..to super sie wyglada podczas treningu...bardziej pompuje niz kreatyna, nieraz nawet przeszkadza bo reki nie mozna do konca zgiąc. A to jak sie wcina to sam musisz sobie obczaic..jak wzialem 6 miarek w 1 dzien to sie za dobrze nie czulem..wiec potem bralem 4-5, zazwyczaj 1-2 miarki 30 minut przed treningiem i 2 miarki tuz po treningu, mozna jeszcze na czczo, a w dni nietreningowe to bralem na czczo 1 miarka, miedzy posilkami przedpoludniowymi 1, ewentualnie 2 miarki, i 1 miarka miedzy posilkami popoludniowymi.

PS: Ja pisze jak JA bralem, czy do konca poprawnie to nie wiem...wiec nic nie sugeruje jednak sadzac po osiagnieciach i zerowym spadku, nawet udal mi sie ten cykl :)
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie
metek, ja jak brałem nitro po treningu to nie moglem zasnać...
  • 0

metek1418048765
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie
Ja nieraz konczylem trening okolo 21..czyli praktycznie na noc walilem 2 miarki i bynajmniej zadnych klopotow ze spaniem nie miałem, NO2 brało jeszcze dwoch moich kumpli w identyczny sposob jak ja i rowniez takich klopotow nie mieli...moze to nie przez nitrobolon nie mogles spac :P a tak serio to moze akurat twoj organizm tak reagował..
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie

Niedawno kupilem 0,5 kg NO2, efekty przyszly dopiero pod sam koniec cyklu, w rezultacie jakies +6 kg na klate, pozniej systematyczny trening nie nadto intensywny..spadki ? 0 spadkow ani na masie, ani na sile. Cytat: " Chcesz zachowac efekt napompowanych miesni na dluzej? - kup Nitrobolon II " - jakos tego nie zauwazylem.

Odczułeś dopiero pod koniec, bo zbyt mało kupiłeś-potrzebne są 2 puszki. To ile spadnie zależy od diety, treningu i organizmu, bo nie zawsze spada.
  • 0

zicmu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitrobolon i napomopwanie
jaki dzałki no2 brac ? chodzi mi o to jak z poczatku i w jakim stopniu pozniej zwiekszac dawki, dzieki za dokladna odpowiedz
  • 0
stay out of ladies bathroom you fuckin pervert ;-]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024