Skocz do zawartości


Zdjęcie

jakość produktu firmy TREC L-Carnityne Complex


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

pucho
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jakość produktu firmy TREC L-Carnityne Complex

Witam. Wlasnie kupile sobie L-karnityne od Treca i w skladzie jest napisane ze jest tam zastosoway winian l-karnityny czyli, czyli drozsza i leszpa wersja l-karnityny. Niestety kiedy otworzylem opakowanie zaskoczyl mnie ostry rybi zapach, zwatpilenm wtedy nad jakoscia zastosowanego produktu, poniewaz czytalerm ze winian l-karnityny jest bezwonny, natomiast jezeli czuc taki rybi zapach ( wydziela sie amoniak ) to zanczy ze zastosowano karnityne baza, ktora szybko traci potencjal. Bede wdzieczy za informacje na temat tego produktu, od osob ktore go zazywaly i czy naprawde dziala.

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...90tabl-2,p.html


  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: jakość produktu firmy TREC L-Carnityne Complex
i tak na tym nie schudniesz bez wzgledu na to jaka tam jest ta karnityna :)
  • 0
Anglia

GHO
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakość produktu firmy TREC L-Carnityne Complex
ale czemu ma nie dzialac?skoro karnityna zwieksza produkcje energii pochodzacej z tluszczu + przeciwdziala jego odkladaniu sie i przyspiesza redukcje?tzn ze to co pisza wszedzie o tym to jest klamstwo?? :P
  • 0

pucho
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakość produktu firmy TREC L-Carnityne Complex

i tak na tym nie schudniesz bez wzgledu na to jaka tam jest ta karnityna :)


ale ja nie zamierzam siedziec przed kompem i jesc paczkow i frytek ;) , i czekac na jakies spektakularne efekty, tylko mam zamiar konkretnie trenowac, na rowerze jezdzic przynajmniej z 80km dziennie ( tak jak kiedys, tylko musialem perzerwac z powodu klopotow zdrowotnych ) no i plus do tego jogging i tego typu cwiczenia kardio. No wiec z tego co wiem to do zastosowan przemiany zalegajacego tluszczu to jest wlasnie l-karnityna. No ale to juz tak na marginesie, bo chodzi mi glownie o jej zapach, i to co pisalem wczesniej. :P
  • 0

pucho
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakość produktu firmy TREC L-Carnityne Complex

i tak na tym nie schudniesz bez wzgledu na to jaka tam jest ta karnityna :)


ale ja nie zamierzam siedziec przed kompem i jesc paczkow i frytek ;) i czekac na jakies spektakularne efekty, tylko mam zamiar konkretnie trenowac, na rowerze jezdzic przynajmniej z 80km dziennie ( tak jak kiedys, tylko musialem perzerwac z powodu klopotow zdrowotnych ) no i plus do tego jogging i tego typu cwiczenia kardio. No wiec z tego co wiem to do zastosowan przemiany zalegajacego tluszczu to jest wlasnie l-karnityna. No ale to juz tak na marginesie, bo chodzi mi glownie o jej zapach, i to co pisalem wczesniej. :P
  • 0

pucho
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakość produktu firmy TREC L-Carnityne Complex

i tak na tym nie schudniesz bez wzgledu na to jaka tam jest ta karnityna :)


ale ja nie zamierzam siedziec przed kompem i jesc paczkow i frytek ;) i czekac na jakies spektakularne efekty, tylko mam zamiar konkretnie trenowac, na rowerze jezdzic przynajmniej z 80km dziennie ( tak jak kiedys, tylko musialem perzerwac z powodu klopotow zdrowotnych ) no i plus do tego jogging i tego typu cwiczenia kardio. No wiec z tego co wiem to do zastosowan przemiany zalegajacego tluszczu to jest wlasnie l-karnityna. No ale to juz tak na marginesie, bo chodzi mi glownie o jej zapach, i to co pisalem wczesniej. :P
  • 0

pucho
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakość produktu firmy TREC L-Carnityne Complex
sory mialem problem ze strona i wyslalo mi 3 posty na raz a nie moge tych zbednych usunac. :[
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: jakość produktu firmy TREC L-Carnityne Complex
troche zle to napisalem sorka. chodzilo mi o to ze karnityne se mozna darowac bo jej dzialanie jest znikome a tania nie jest. bo trzeba jej brac duuuzo
  • 0
Anglia



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024