Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trec NitroBolon II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Maester
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Trec NitroBolon II
Trec NitroBolon II

Trec NitroBolon II to produkt przełomowy, który odznacza się jedną z lepszych receptur w swojej kategorii suplementów. Pomaga on sportowcom w osiągnięciu lepszych rezultatów siłowych, szybkiego wzrostu mięśni i podtrzymaniu efektu ich spompowania. Maksymalne wspomaganie jest możliwe dzięki opatentowanej formule, która wpływa na wzmaganie produkcji tlenku azotu. NO odznacza się silnym działaniem anabolicznym, a anabolizm podnosi ukrwienie tkanki mięśniowej podczas wyczerpującego treningu i dostarcza jej drogocennego tlenu i składników odżywczych. Z kolei dodatek estryfikowanej kreatyny pomaga z zwiększaniu napięcia i w napompowywaniu mięśni. Opinie użytkowników suplementu potwierdzają jego spektakularny wpływ na wzrost wytrzymałości, siły oraz obwodów mięśni. Zauważalny przyrost masy jest możliwy właśnie dzięki zwiększaniu wytwarzania w organizmie NO.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:
Suplementu Trec NitroBolon II w żadnym wypadku nie można nazwać sterydem anabolicznym. Sterydy to syntetyczne leki, których nie można nabyć bez okazania w aptece stosownej recepty. Wprawdzie upragnione efekty można zaobserwować bardzo szybko, ale oprócz pozytywnych skutków pozostawiają one w organizmie także negatywne ślady swojego działania. Tymczasem preparat NitroBolon 2 to po prostu w pełni bezpieczny, dietetyczny środek spożywczy. O ile ma się w pamięci zalecenia producenta, nie wyrządzą one organizmowi żadnej krzywdy. Jednocześnie zamierzone efekty jego spożywania – przyrost masy oraz siły mięśni – mogą dorównywać tym uzyskiwanym po sterydach.

Sekret Trec NitroBolonu II tkwi w unikalnej formule, która łączy dwóch silnych prekursorów argininy, przechodzących z łatwością w tlenek azotu. Nie bez znaczenia pozostaje także dodatek jabłczanu cytruliny – umożliwia on w pełni wyeksplorować produkcję NO dzięki tzw. utylizacji endotoksyn. Eliminacja tych ostatnich jest wyjątkowo ważna. Trujące substancje, wydzielane podczas intensywnego treningu (amoniak, kwas mlekowy, etc.), pozostawione same sobie nie tylko blokują produkcję tlenku azotu, ale i stopniowo zatruwają nieświadomy niczego organizm. Kreatyna pod postacią estru jest w 100% przyswajalna. Nawet minimalna porcja po zetknięciu z NO prowadzi do spektakularnych przemian anabolicznych.

ZASTOSOWANIE:
Po pierwsze, każdy z nas potrzebuje tlenku azotu, którego dostarcza Trec NitroBolon II. NO bierze udział w szeregu procesów zachodzących organizmie, w tym tych kluczowych dla osiągnięcia szczytowej formy fizycznej. W pierwszym rzędzie preparatem tym powinni się zainteresować kulturyści. Zapewniając sobie zwiększony przepływ krwi umożliwią sobie jednocześnie sprawniejsze dostarczani składników odżywczych, które są niezbędne do szybkiego wzrostu i regeneracji mięśni. Dzięki suplementowi NitroBolon 2 efekt „pompy potreningowej” jest w stanie utrzymać się przez wiele dni. Oprócz zawodowych sportowców mogą stosować go także osoby trenujące amatorsko i rekreacyjnie, zwłaszcza sporty wytrzymałościowo-siłowe. Preparat jest sam w sobie świetnym uzupełnieniem codziennej diety. Powinni się nim zainteresować także mężczyźni, którzy są szczególnie aktywni na polu seksualnym. Ich organizmy wymagają dużych ilości argininy – ten aminokwas stanowi aż 80% zawartości białka płynu nasiennego.

PRZEZNACZENIE:
Głównym przeznaczeniem suplementu Trec NitroBolon II jest dodawanie energii i powodowanie wzrostu wytrzymałości treningowej. Opinie zażywających go sportowców potwierdzają, że może on znacznie zwiększać uczucie pompy mięśniowej. Preparat przyczynia się do zwiększania ilości wytwarzanego w organizmie tlenku azotu, a w sposób pośredni wpływa także na wzrost siły i masy mięśniowej (skoro treningi są efektywniejsze, sportowcy dają z siebie więcej i szybciej osiągają wyznaczone cele). Warto wspomnieć, że suplement wspiera hamowanie katabolizmu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Optymalne dawkowanie suplementu Trec NitroBolon II to od 1 do 3 porcji preparatu dziennie. Ilość porcji oraz moment ich spożywania jest regulowany w zależności od tego, czy sportowiec przechodzi aktualnie przez dzień treningowy czy nietreningowy. W przypadku trwania doby treningowej preparat należy przyjąć rano na czczo, a później bezpośrednio przed wykonaniem treningu i po jego ukończeniu. Jeśli zaś obowiązuje dzień nietreningowy, kolejne dawki wyznacza się rano na czczo, a później między posiłkami. Ponieważ suplement jest sprzedawany pod postacią rozpuszczalnego proszku, w celu spożycia należy zmieszać go z wodą. Zalecane proporcje to 20 g preparatu i 300 ml wody. Jak zapewnia producent, jeśli sportowcy dostosują się do podanego dawkowania, nie wystąpią u nich żadne niepokojące objawy ani skutki uboczne.

OPAKOWANIE/ILOŚĆ PORCJI:
Jedno opakowanie suplementu Trec NitroBolon II zawiera aż 55 sugerowanych porcji tego produktu. Biorąc pod uwagę, że jedna dawka powinna wynosić 20 g, jest to aż 1100 g preparatu. Na rynku dostępna jest także wersja o połowę mniejsza, ważąca 550 g. Klienci mogą wybierać spośród różnych wariantów smakowych, w tym pomiędzy pomarańczą a owocami tropikalnymi.


  • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022