Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

madmadej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc
sluchajcie czy bedzie zbrodnia jesli bede jadl normalny makaron zamiast ciemnego??? i dalej niestety niewiem jak przyrzadzic bialko z jajka z bananem, jak to mi kazal trener, smazyc to gotowac, piec niemam kurna zielonego pojecia :zdziwko:
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc

czy bedzie zbrodnia jesli bede jadl normalny makaron zamiast ciemnego???

nie...raczej nie :)

i dalej niestety niewiem jak przyrzadzic bialko z jajka z bananem, jak to mi kazal trener, smazyc to gotowac, piec niemam kurna zielonego pojecia

ja niestety tez nie :/
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc
madmadej radze skorzystac z ktorejs z diet z forum bo ten trener to ma bardzo mala wiedze niestety :) powiedz mu zeby wpadl na forum i sie podszkolil bo jest jakims bolcem :)
  • 0

madmadej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc
dobra zmienilem i dopasowalem sobie dietke do swoich potrzeb i mozliwosci, zlukajcie czy moze byc, nie chodzi mi oto by byla super extra, mi zalezy na tym by zdrowo sie odrzywiac, nietyc i miec sile do rownoczesnego trenowania muaythai i silki(ktora jest tylko dodatkiem.
niestety z braku czasu musialem zredukowac diete do 4 posilkow dziennie
1 mleczko 2.0%, platki kukurydziane bialko+ banan(niewiem ja to przyzadzic niestety i wogole czy moge ulatwixc sobie sprawe i wpieprzac cale jajka na twardo np???)
2 brązowy ryż 100g + piers z kurczaka ok 150g + warzywa mrozone z oliwa z oliwek. wszystko z sosem slodko kwasnym
3. 2 puszki tunczyka w sosie wlasnym ok 180g+ ryż brązowy 100g( lub z 6 wafli ryzowych) + warzywa
4 filet z mintaja 200g + 250g ziemniakow + surowka( ogórek, pomidor, cebula, papryka, oliwa z oliwek) :hyhy:

A teraz zbrodnia czy moge wcisnac gdzies lub zamiast czegos makaron z serem bialym i truskawkami??? :zdegustowany: oczywiscie przezyje bez tego wiec nie krzyczec na mnie.

i ostatnie pytanie czy zbrodnoia bedzie jedzenie mintaja w panierce????
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc

i ostatnie pytanie czy zbrodnoia bedzie jedzenie mintaja w panierce????

nie

A teraz zbrodnia czy moge wcisnac gdzies lub zamiast czegos makaron z serem bialym i truskawkami???

nie


ogolnie w diecie masz za malo wegli

bialko(niewiem ja to przyzadzic niestety i wogole czy moge ulatwixc sobie sprawe i wpieprzac cale jajka na twardo np???)

no mzoesz tak zrobic :)
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc
nie napisałeś ile tych platków, weź zrób lepiej 5-6 posilków
  • 0

madmadej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc
nie mam mozliwosci jedzenia 5,6 posilkow dziennie:( czy jedzenie jajaecznicy wchodzi w gre skoro mowa o calych jajkach?
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc
no mozesz jajecznice zrobic ale lepiej jest ugotowac jajka;P
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc
jakby co to zóltko jaja ścina sie w 72 C :)
  • 0

madmadej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc
i ostatnie pytanko coby was wiecej nie meczyc, podobno niepowinno sie jesc jaj codziennie, bo to jest niezbyt zdrowe, to prawda?, co moge zamiennie sporzywac na sniadanie by odczasu do czasu odpoczac od jaj, niewiem ser bialy czy co tam jeszcze?
  • 0

madmadej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc
ps ta dietka jest smaczniejsza niz to co dotejpory jadlem, a kurczak z wazywami ryzem i sosem slodkokwasnym to poprostu mistrzostwo swiata :padam:
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc
odnośnie jajek to 12 tygodniowo...

co moge zamiennie sporzywac na sniadanie by odczasu do czasu odpoczac od jaj, niewiem ser bialy czy co tam jeszcze?

płatki z mlekiem....
  • 0

madmadej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc
ok mineły 3 tyg odkad trenuje silke+(muaythai kilka lat), niestety troche kiepsko jest z wydolnoscia organizmu, dlatego zminimalizowalem biegi( 1 raz w tyg) czasami tez musze opcinac jeden trening muaythai lub silki, chyba poprostu zaostro zaczelem, jesli chodzi o diete to jem glownie te posilki ktore opisalem wczesniej, ale 3-4 razy dziennie, narazie juz stracilem prawie 3 kilo na wadze ale to dobrze, po miesiacu trenowania mialem zaczac trening silowy, jednak zdecydowalem ze najlepszym rozwiazaniem do tego co chce uzyskac jest jednak trening na rzezbe, czy jest sens podejmowac sie takiego treningu skoro na silke chodze 2 razy w tyg tylko, no i to muaythai trenuje. wyczytalem gdzies ze powinno sie zaczynac od ogolno rozwojowki, potem ewentualnie sila i dopiero rzezba, wiec nie wiem czy zaczynac odrazu od rzezby, moge tak zrobic? ( trener powiedzial ze moge ominac rozwojowke bo duzo ciwiczen silowych mam na treningach dlatego zaczelem od treningu dla srednio zaawansowanych)
Ps mam jeszcze pytanko, obecnie waze 77 kilo przy 182cm i ladnie schodzi mi tluszczyk jednak mam taka budowe ze tluszcz odklada mi sie w cycochach, jak najlepiej pozbyc sie takiej niechcianej tkanki tluszczowej?
  • 0

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta, muay thai + silownia( przyrost sily) prozba o pomoc
muay thai na redukcji extra sprawa, tam sie tyle kcal spala że wszystko ładnie schodzi. możesz spokojnie zrzucać fat, będzie Ci dużo łatwiej niż jakbyś chciał robić mase albo siłe. jak chcesz sie redukować to odpowiednia dieta i będzie git, ale jak teraz w 3 tyg. poszlo 3 kg to jest spox, pod warunkiem że nie było tam za dużo wody. siłka 2 razy w tyg. wystarczy w zupełności możesz robić tak że na 2 sesjach robisz całe ciało albo dzielisz se np. że raz robisz klate+barki+tric a drugi raz grzbiet+bic+nogi. trening siłowy nie jest w sumie az tak ważny...

tluszcz odklada mi sie w cycochach, jak najlepiej pozbyc sie takiej niechcianej tkanki tluszczowej?

nie da sie spalić fatu z jednego miejsca, musisz ogólnie zrzucać z całego ciała, wtedy zejdzie też z cycow
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024