Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAK ŁACZYC TRENINGI?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK ŁACZYC TRENINGI?
Wydaje mi sie ze nikt nie wział tego dosłownie chociaz wole moic za siebie a akurat ta Twoja metafora podpasowała do sytuacji dlatego z niej skorzystałem. a JEZELI CHODZI O Twoja wypowiedz WBD to włsnie o tym mowie to Ty jako "generał" uznałes ktory komentarz jest zbedny i tak sie jakos złozyło ze nie był to komentarz innego "generała" tylko "zwykłego szeregowca" ale pewnie wszystko było bardzo obiektywnie ocenione nie?
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK ŁACZYC TRENINGI?
Rugby: ADASKO nie jest żadnym generałem... to przede wszystkim. Ja także... i uznałem twój - bo obraziłeś użytkownika - obojętnie czy to był adasko czy byłby to ktoś inny - jest regulamin działu TRENING i nieprzestrzeganie go - wiąże się z poniesieniem konsekwencji. To tak jakbym ciebie obraził - to inny mod udzieliłby mi ostrzeżenia. Rozumiesz? NIE MA TU HIERARCHI... to jest forum! Tutaj Każdy jest równy! Jasne Mod ma więcej praw - może nadawać ostrzeżenia, kasować, edytować wypowiedzi itd. Bo ma do tego: "przywileje" ale nie może się wywyższać!
A modem nie zostaje się za znajomości, śliczne oczka, czy co tam jeszcze... liczy się wiedza.
I moja decyzja jest nieodwracalna... :)
Gdybyś nie obraził użytkownika, było by inaczej... panują tu pewne zasady - nie znasz? To się zapoznaj w FAQ masz temat "regulamin działu trening". Nie AKCEPTUJE TUTAJ ŻADNEGO OBRAŻANIA, PONIŻANIA ITD. I nie ważne kto się niedostosuje, nawet Adminowi bym dal ostrzeżenie - gdyby zaistniała taka sytuacja.

  • 0

Rugby_fun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław
  • Zainteresowania:liczne

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK ŁACZYC TRENINGI?
Ok uznaje ten temat za zamkniety(hehe nie mam takiej władzy co?) ale chyba nie ma sensu dłuzsze o tej sprawie gadanie, jezeli uwazasz innaczej to oczywiscie mozemy kontynułowac ja uwazam ze nie ma po co zasmiecac miejsca.Pozdrownienia i na swieta zycze wiecej luzu do ADASKO i wszystkich innych.
  • 0

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK ŁACZYC TRENINGI?

Pozdrownienia i na swieta zycze wiecej luzu do ADASKO i wszystkich innych.

hahaha smieszny jestes , niestety polskie spoleczenstwo jest leniwe i stad wynika ta cala sytuacja :)
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK ŁACZYC TRENINGI?
O.k. A ja zamykam post - a może go lepiej usunąć?? :) Pod koniec dnia skasuje - bo tylko miejsce niepotrzebnie zajmuje.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024