Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak im to wytłumaczyć...???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???
skąd ja to znam !!! u was przynajmniej baty na scianach nie wiszą a mój dom wyglada jak sala tortur :oops: miecze, noze , topory sjambiki no i baty-jak jakas panna po raz pierwszy przychodzi to siedzi na srodku pokoju-na szczęscie mija im to po pewnym czasie :wink: :wink:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???

skąd ja to znam !!! u was przynajmniej baty na scianach nie wiszą a mój dom wyglada jak sala tortur :oops:

ale przestan sie czerwienic, kooniu, bardzo ladnie to wyglada - widzialem fotki ;)
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???

Ale mam farta :D

Zdrówka,
AdamD


Poczekaj, i tak Ci zabierze :)
Pozdrów ;)

K.
  • 0

budo_fraktal0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???
Kiedy moja Małżonka się do mnie wprowadzała to dopiero zdała sobie sprawę ile tego w domu jest.
Broń palna biała,pałki, noże... :)
Teraz czasem sama zwraca mi uwagę na jakieś cacko w internecie czy w sklepie...
Święta kobieta.... :D
pozdrawiam
fraktal0
  • 0

budo_kuna rasy łagodnej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???
Od czasu jak powiesiłem na ściane moją kolekcję rapierów i szabel (w sumie 14 sztuk), nikt z rodziny ani ze znajomych nie zwraca uwagi na takie drobiazgi jak noże :D Zresztą noży też poniewiera się po domu z kilkanaście sztuk i domownicy stracili rachubę. Więc nowy nóż nie robi już na nikim żadnego wrażenia :)
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???

Kuna Rasy Łagodnej




:rofl::rofl::rofl::rofl:

swietny nik nigdy bym nie wpadł na coś takiego :) :) :) :)

pozdrawiam


mlodyraduh
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???
Moja druga polowa wie doskonale ile kosztuja moje noze. Zreszta sama juz sie troche na nich zna i ma bardziej rozwinieta ode mnie zylke kolekcjonerska. Niedawno spytala mnie - gdzie jest tzw. flex i specjalna brzytwa do walki? Kiedy powiedzialem, ze podarowalem je przyjaciolom (mam niestety takie chwile slabosci, ze "cos" w koncu z mojej kolekcji komus daje), byla mna nieco rozczarowana.
Bo ja w zasadzie nie kolekcjonuje nozy... Ja je tylko regularnie wymienam wciaz na inne, w poszukiwaniu noza zycia. Teraz mam ich najwyzej z piec - LaGriffe, Mod Razorback, Emerson Commander, Mark II, no i moje najbardziej cieszace oko "dziecko", zupelnie mi niepotrzebne - balk Bemchmade 42 (jakos lubie te tytanowa rekojesc, a prostota i niezawodnosc tego noza, a zwlaszcza swiadomosc, ze nic sie w nim nie zepsuje nawet za 100 lat, budzi we mnie mile uczucia). Teraz chce miec pusha daggerra z wyzszej polki. Moja druga polowa nic nie ma przeciwko temu.
Oczywiscie mamy mnostwo innych wciaz niezrealizowanych z braku pieniedzy potrzeb. Typu remont mieszkania, kupno nowszego auta, mebli etc.
K_P
  • 0

budo_kuna rasy łagodnej
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???

Kuna Rasy Łagodnej




:rofl::rofl::rofl::rofl:

swietny nik nigdy bym nie wpadł na coś takiego :) :) :) :)


Niestety nie ja go wymyśliłem. Jest anegdota rodzinna związana z tym nickiem ale nie będę jej tu przytaczał bo zbyt długa i za bardzo OT jest :)
  • 0

budo_wardog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???
Ja już jestem za stary, żeby się tłumaczyć rodzicom, ale i tak patrzą na mnie trochę dziwnie. A mojej kobiecie praktycznie zawsze pokazuję przed kupnem "nowe zabawki", strony, na których coś o nich pisze (najczęściej guns.com.pl lub VB :D ), wersje w jakich dana rzecz występuje itd... Czasem ma już tego dość, ale tego nie okazuje :D Ostatnio jak dostałem przesyłkę, to prawie wyrwała mi ją z rąk i sama rozpakowywała. Rozumie, że mam na tym punkcie świra i to, że np. w najbliższym czasie MUSZĘ sobie kupić MFS'a. A na urodziny (dzisiaj :oops: ) obiecała sfinansować Becer'a Necker'a którego ostatnio nabyłem.
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???

A na urodziny (dzisiaj :oops: ) obiecała sfinansować Becer'a Necker'a którego ostatnio nabyłem.


Happy Birthday :!: ... i niech sie BN dobrze sprawuje!
:)

Pozdrowionka,
Akme
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???

A na urodziny (dzisiaj :oops: )

rowniez wszystkiego... ;)

ja sie wlasnie dowiedzialem o kolejnym patencie, choc sidowi sie pewnie nie przyda, ale moze na przyszlosc...? :roll: ;)

obiad robilem dzisiaj, akurat grzybki i rzodkiewki oporzadzalem Kasperkiem, weszla zona i mowi:

- ooo... od kiedy sobie te nozyki sprawiles, to Cie jakby troche wiecej w kuchni bylo...
w sumie chyba nie mam nic przeciw temu, zebys sobie jakis nowy sprawil... 8)

chociaz moje az tak bardzo drogie nie byly...
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???
moja ex kobieta z ktorą bylem siedem lat rozumiala moje hobby, nadal jest moja najblizsza przyjaciolka i jedna z niewielu osob ktore sluchaja kiedy opowiadam o nozach - sama zakochala sie w pazurkach. Zawsze slucha moich czasem dluuuuuugich opowiesci bo rozumie ze to prawdziwe hobby i nie ma sensu negowac czegokolwiek, a najlepsze ze jak na kobiete sporo wie (dziele sie wszystkim co sie dowiem czy tego chce czy nie :) ) i czasem doluje swoich znajomych opowiadajac im o nozach czy innej broni.

ps. konioo a masz jakies zdjecia batów ?? może pejcze tez robisz (koty o 9 ogonach), tak sie sklada ze lubie takie zabawki ale mam na scianie tylko jeden bat, pare pejczykow (dzisiaj kupilem nowiutki) i plecione recznie palcaty. Może bym cos dodal do kolekcji ??
ale przyznam ze kobity jak wchodza i widza pejcze na scianach to maja fajna mine :)
kiedys powiesilem sobie z jednej strony łóżka pejcz, z drugiej kajdanki a miedzy nimi poziomo palcat :) :)
ludziska takich min nic nie przebije
  • 0

budo_wardog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???
Akme, Rybak: dziękuję!
Moja zaczyna się wymawiać, że ten BN, to na imieniny będzie :D
Ale na imieniny, to może mi tego MFS'a sfinansuje? :roll:
:) :) :) :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???
A moja jedna taka Aviatora od Chrisa Reeva chce [to bedzie u niej numer 40 rowny, jesli chodzi o kolekcje nozy ;) ] i gdybym byl bogaty... to bym sobie zaplusowal :)
  • 0

budo_interceptor
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???
Moi Starzy uwazają, że mam jakieś braki z dzieciństwa, że poczucie bezpieczeństwa szwankowało/szwankuje u mnie i dlatego nożami się interesuję. Uważają, że "harcerska finka" zupełnie wystarczyłaby... Dlatego stawiam ich zawsze przed faktem dokonanym. Mówię im o nowym nabytku, gdy listonosz może zapukać lub kurier. Wtedy mówię co przyjdzie w paczce i gdzie ewentualnie jest kasa, gdyby mnie nie było w domu :-) Pokręcą trochę nosami, ale nic nie mówią, bo prócz studiowania dorywczo pracuję i składam kasę na moje zachcianki:-)

Teraz zamierzam kupić Cold Steela jakiegoś (chyba 'recon tanto') i dopiero będzie... Nawet tacy laicy jak moi Starzy skumają, że nie jest to zwykły nóż. Spodziewam się pytań: "Co on tak groxnie wygląda?", "Czyś ty zwariował?", "Wychowaliśmy syna - nożownika". I nie pomoże tu ściema, że zainteresowałem się kulturą wschodu i dlatego tanto kupuję:-)

Pozdro!
  • 0

budo_maciek.p
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???
Ja mam kochaną mamusię, jak sie przymierzałem do kupna ACFK`a to namawiała "kup" i chetnie swojej karty kredytowej użyczyła. Przy okazji ile sie nasłuchała o nożach. Pozniej jak zobaczyła że mi sie Leatherman podoba to mi Wave`a pod choinke sfinasowała. To ,że w paczce z Wave`em przyszedł jeszcze drobny Bk7 wcale jej nie ruszyło:). Za to stary jak zobaczył Beckera to uzanał syna za walniętego nożownika. Ale pare miesęcy pozniej przniósł mi multitoola Gerbera (jak widac komibinerki + scyzoryk to maks co może znieść).

Moja dziewczyna jak zobaczyła bk7 to oczu nie mogła odkleić, zresztą palców też (dzięk Bogu nic sobie nie ucięła). Co gorsze (dla mojej kieszeni) pare razy wspomniała, że nóż to może by się jej przydał.

Co do cen to nikt sie nie czepia( albo ja nie zwracam uwagi), w końcu nie ich szmal wydaję.
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak im to wytłumaczyć...???
Blacha mam zdjęcia ale wklejać ich nie umiem-wejdz na moja stronę (czasem jest cięzko bo serwer główniany) trochę starszych sprzętów tam jest , Mithandir w galeri zamiescił foty swojego a Mars w Broń i walka bronią swoich
pejcze i inne ustrojstawa też plote ale zdjęc nie mam -jakby co to pisz na priwa
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024